P. Smet 25 jaar in dienst Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch OP DE TV GESLAAGD PERSONALIA BUITENLAND In dienst: L. J. Richards, Bottelarij J. Jongert, Bottelarij M. Mohamed Amar, Bottelarij L. Brangert, Bottelarij J. A. Hessels, Bottelarij N. Kuloglu, Bottelarij C. Mohamed Ahmed, Bottelarij N. C. den Dekker, Bottelarij P. Scheiger, Bottelarij-werkplaats R. A. Erents, Gistkelder H. Mohammed ben Mohammed, Bottelarij F. W. Willemsen, Bottelarij L. Trustfull, Bottelarij M. Qakir, Bottelarij A. C. Westerman, Bottelarij A. b. M. ben Abdessadak, P. H. van Heijst, Horeca- secretariaat Bottelarij A. H. H. El Hiss, Bottelarij K. A. J. Rensen, Belading F. J. de Groot Boersma, Bottelarij H. Onderstal, Bottelarij J. Hernandez Jurado, Bottelarij Uit dienst: J. Ferreira d'Oliveira, Bottelarij L. Kotzebue, Bottelarij H. Abdales, Bottelarij J. Wiggermans, Bottelarij M. Azarfan, Bottelarij H. Onderstal, Bottelarij G. Oyinloye, Bottelarij M. M. Oukidasse, Bottelarij C. C. P. Wolff, Bottelarij In dienst: A. A. P. Veerkamp, Bottelarij H. ten Broe, Bottelarij Mej. W. Heimenberg, Kantine S. Sanchez Navarro, Legkelder G. Garcia Martinez, Spoelplaats Uit dienst: J. A. M. van Zoelen, Bottelarij G. Weeda, Expeditie L. Franssen, Bottelarij B. Panizo Rodriguez, Bottelarij H. Seubring, Mouterij Mej. M. v. d. Ruit, Kantine G. K. Burgers, Electr. Techn. werkplaats J. Martinez Garcia, Bottelarij S. J. J. Oosterwegel, Expeditie-kantoor Geboren: Dennis, z. v. J. C. Paulus (Re clamedienst) Damian, z. v. D. Sanchez Lopez (Poviet) Danny, z. v. Van der Hom (Thuisverbruik) Mej. E. H. van Wassenaar, Analytische Laboratorium S. K. Bos, Transportdienst F. J. A. Witjens, Transportdienst Uit dienst: Mej. K. van der Lee, Rekencentrum Y. Göktekin, Bottelarij T. Maas, Terreindienst A. B. M. Sellam, Bottelarij L. C. L. W. Verberkmoes, Bottelarij S. Boukris, Bottelarij F. W. Willemse, Bottelarij Geboren: Aafke Jitske, d. v. J. R. v. d. Beek (Tekenkamer) Pieter, z. v. A. Slager (Botte larij) Robert, z. v. A. Sterk (Teken kamer) Sylvia E. M., d. v. C. Kok (Ta veerne) Yvette, d. v. G. de Graaf (Ma chinekamer) Erica, d. v. mevr. Andriessen (Kantine Hoofdkantoor) In dienst: S de Wit, Technische Inkoop Mej. M de Roon, C.V.A. F. W. Wittkampf, Technische Inkoop Mevr. T. Vasconcellos- Nurmohamed, C.V.A. Mej. E. A. van Dam, Kwaliteitsdienst Mej. Y. Kortekaas, Technische Inkoop In dienst: J. W. C. Kappé, Bottelarij P. M. M. van Dinther, Gistkelder B. A. M. van Delft, Bottelarij A. v. d. Schans, Bottelarij H. J. van Bokhoven, Bottelarij Uit dienst: L. A. Peters, Bottelarij J. C. Schilder, Bottelarij F. J. M. Nooijens, Bottelarij C. P. A. M. Rademakers R. F. Dechering Geboren: Hendricus J. N., z. v. J. A. Da- men (Bottelarij) Met pensioen: W. H. Meeuwissen, Bierhandel Echt A. H. Bosmans, Bottelarij In Rotterdam behaalde Mej. C. J. Lobé het diploma Franse Handelscorrespondentie. Mej. O. Kriatkow (Bedrijfsbu reau) het diploma Steno Ne derlands. Mej. H. van Buuren (Secr. H.T.B.) het Praktijkexamen Franse Handelscorresponden tie. C. M. Kersten (Secr. H.T.B.) het diploma Italiaanse Han delscorrespondentie. J. C. Osseweijer (Vertegenw. Thuisverbruik) het diploma Vakbekwaamheid voor het Cafébedrijf. L. Molenaar (C.V.A.) het diplo ma Moderne Bedrijfsadmini stratie. In Den Bosch behaalde A. P. Spermon de Nijverheidsakte NIV. Op 21 juni arriveerde de heer H. van Breukelen met zijn ge zin uit Johannesburg in Neder land Een heuglijke gebeurte nis vond plaats in Kinshasa, waar op 24 juni de heer en me vrouw Van der Est-Van de Lust- graaf werden verblijd met de geboorte van een dochter die zij de naam Erika gaven k Op 29 juni kwamen de heer R. O. Th. Tjho en zijn gezin uit Kaduna met verlof in Nederland aan k Eveneens op 29 juni vertrokken de heer D. Coppoolse en zijn ge zin met verlof uit Kinshasa naar Nederland k Op 1 juli keerde de heer F. Mulder met zijn vrouw uit Kaduna terug naar Nederland k Ook op 1 juli ar riveerde de heer C. Koopman met zijn gezin uit Singapore met verlof in Nederland k De heer H. Lupker kwam op 2 juli met zijn gezin uit Freetown naar Ne derland, om op 15 juli door te reizen naar Moundou •k Op 3 juli keerde mevrouw Francken- Vercauteren met haar beide kin deren terug naar Kumasi k Na genoten verlof reisde ir. VJHeij met zijn gezin op 4 juli terug naar Kaduna k Op 6 juli keer de de heer W. Grethe na ge noten verlof terug naar Kisan gani k Oe heer B. A. A. Brandt kwam op 7 juli met zijn gezin met verlof uit Lagos naar Ne derland k Mevrouw J. Ver maas-Den Hoedt en haar kinde ren reisden op 9 juli naar Lagos, waar haar man al eerder was aangekomen k Op 14 juli ver trok de heer E. H. Germann naar Lagos, waar hij als Training Officer gedetacheerd is bij Ni gerian Breweries Ltd. Zijn vrouw vergezelde hem k Op 15 juli vertrok mevrouw M. van Aalst-Overgaauw met haar kin deren naar Boma, waar haar man sinds kort werkzaam is k Op 16 juli keerde mevrouw \N Snoey-Doelman met haar twee kinderen naar Brazzaville terug k De heer S. Sikkema reisde na verlof in Nederland op 17 juli met zijn gezin terug naar Gisenyi k De heer J. A. M. van Knippenburg en zijn vrouw reis den op 18 juli naar Kisangani, waar de heer Van Knippenberg als werktuigkundige werkzaam zal zijn bij Bralima S.C.R.L. k Na genoten verlof keerde de heer L. J. Ooms met zijn gezin op 24 juli terug naar Bukavu k Op 29 juli arriveerde ir. B. A. Horstman uit Singapore met verlof in Nederland k Mevrouw E. B. M. Kraayo-Kutzke arri veerde op 30 juli in Lagos, waar haar man al enige tijd gedeta cheerd is bij Nigerian Breweries Ltd. Ir. W. F. Schipper feliciteert de jubi laris en overhandigd hem een envelop pe met inhoud. Donderdag 6 augustus werd op de brouwerij Mauritskade het 25-jarig jubileum gevierd van de heer P. Smet. De heer Smet, die vanaf zijn 16e jaar al graag met auto's 'knoeide' en 25 jaar lang als automonteur in de ga rage bij Amstel werkzaam was, werd samen met Mevrouw Smet in de commissarissenkamer feestelijk ontvangen. Hier overhandigde de bedrijfs leider de heer W. F. Schipper, na veel lovende woorden en het memoreren van een aantal op merkelijke prestaties van de heer Smet, de gebruikelijke en veloppe. Mevrouw Smet, die te voren in de bloemetjes was ge zet, kreeg de gouden Amstel- speld, die zij op vriendelijk verzoek van de heer Schipper ('ondanks langdurig oefenen is dit nog steeds een van mijn zwakke kanten!') op de rever van haar man bevestigde. blijven de verschillende auto ongelukken van de overige aan wezigen aangeroerd waren, vertrok het gezelschap naar de Gijsbrechtkelder, waar de heer Smet door zijn collega's en brouwerijvrienden met een luid applaus werd begroet. Daar het de wens van de jubi laris was, dat er geen toespra ken zouden worden gehouden, kreeg de heer Smet na een paar woorden een tweetal prach tige ligstoelen aangeboden, af komstig van zijn collega's. Hier na volgden o.a. nog een tafel aansteker van het bestuur van het Sociaal Fonds en de en veloppe van het Jubileumfonds. Vele collega's, vrienden en andere brouwerijmedewerkers kwamen het echtpaar Smet ge lukwensen en bleven, onder het genot van een glas bier, nog lang bijeen. Na dit min of meer officiële ge deelte, kwamen onder het drin ken van een glas pils, al spoe dig vele herinneringen uit het garagebedrijf boven. Heel nuch ter vertelde de heer Smet over zijn beginperiode bij de brouwe rij, toen er nog maar twee auto's waren, waarvan er één met en één zonder wielen, zodat zijn werkzaamheden als monteur zich allerminst alleen rond de auto's afspeelden. Verhalen over de oorlog en de tijd daarna kon de heer Smet haarzuiver navertellen. Deze la gen echter voornamelijk in het technische vlak, zodat Uw ver slaggeefster, - minder thuis in die dingen -, hier niet helemaal in details kan treden, maar wel een kleine anekdote aan wil halen, die plaatsvond toen de heer Smet ongeveer 4 jaar ge leden een autoongeluk kreeg. Hierbij werd hij, na een botsing, uit zijn auto geslingerd en 7 meter meegesleurd door een vrachtwagen. Toen even later de politie arriveerde, vroegen zij een monteur, die aan de lek kende wagen lag te sleutelen, waar de gewonde chauffeur toch terecht gekomen was. In drie uiterst verbouwereerde ge zichten keek de heer Smet, na zijn mededeling, dat hij die chauffeur was. Nadat - het kon haast niet uit De heer P. Smet (in de ten geschenke gekregen tuinstoel) temidden van zijn echtgenote en medewerkers van de garage. Voor of na Aug. Merk Zender journaal van do. 13 Heineken na 19 uur Pepsi voor 20 uur vr. 14 Si-Si i na 20 uur za. 15 Seven Up voor 19 uur Heineken voor 20 uur Amstel na 19 uur ma. 17 Pepsi na 19 uur Heineken voor 20 uur di. 18 Seven Up na 20 uur wo. 19 Si-Si na 19 uur Pepsi voor 20 uur do. 20 Heineken na 19 uur vr. 21 Amstel voor 20 uur Seven Up voor 19 uur za. 22 Heineken I voor 20 uur Si-Si na 20 uur ma. 24 Seven Up I voor 20 uur di. 25 Heineken na 19 uur Pepsi voor 20 uur wo. 26 Heineken I na 20 uur do. 27 Si-Si voor 19 uur vr. 28 Heineken na 19 uur za. 29 Amstel voor 20 uur Pepsi i voor 19 uur Sept. wo. 2 Heineken I voor 20 uur 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8