Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch OP DE TV helmond A. DE BOER PUZZEL RUBRIEK GESLAAGD PERSONALIA BUITENLAND UITBREIDING LAGER- CAPACITEIT IN LUTON DANKBETUIGING In dienst: Mej. M. G. Roeleveld, Afd. Opleidingen C. A. J. J. Messbauer, Plaatselijke Personeeldienst Mevr. M. Sargentini, Boekhouding B. S. A. Messaoud, Bottelarij J. van Groningen, Bottelarij L. B. H. Ouaski, Bottelarij M. Oumnouh, Bottelarij H. Abdales, Bottelarij J, van Dijck, Bottelarij A. A. Bugafri, Bottelarij B. B. H. Faska, Bottelarij H. ben Lahcen, Bottelarij H. Klössinger, Bottelarij werkplaats Uit dienst: Mej. W. H. Koopman, Verkoopkantoor Zwolle R. C. van Beek, Algemeen produktie A. Gürergil, Bottelarij E. A. Powel, Gistkelder B. Grevelt, Bottelarij P. E. van den Brink, Mechanische Werkplaats Gehuwd: Mej. A. M. Wessels (landelijke Reclamedienst) met de heer A. Hollekamp. In dienst: R. Stokvis, Centr. Boekh. J. A. M. van Zoelen, Bottelarij M. Abrunedo Caballeiro, Bottelarij G. Para Ortega, Bottelarij F. Gonzalez Garcia, Bottelarij J. Garcia Garcia, Bottelarij L. Garcia Martinez, Bottelarij D. Egea Perez, Bottelarij D. Para Segura, Spoelpl. P. Mellada Ortuno, Bottelarij P. Ortega Lopez, Bottelaij A. S. Elvira Barnes, Bottelarij J. Martinez Lopez, Bottelarij J. Hellin Navarro, Spoelpl. G. Parra Parra, Spoelpl. H. Seubrink, Mouterij R. G. E. Beitsma, Kwal lab. Uit dienst: Mevr. W. F. F. Riechlemann, Int. Dienst Mevr. R. Jansen-Busch, Kantine J. L. Rico Gomez, Bottelarij J. Quintella Gomez, Bottelarij Mej. V. D. M. Straeter, Marketing P. A. Spakman, Marketing Mej. A. P. Kuperus, Centr. Boekh. C. A. de Kramer, Expeditie-kantoor Geboren: Sandra, d. v. G. v. d. Veen (Ex peditie) Diederik, z. v. Drs. E. W. Wits (Economische Analyse) In dienst: Drs. T. B. Heybroek, Opleidingen Mej. A. M. L. Norp, Brouwtech. Dienst Overzee Mej. W. Mahadewsing, Export/Verschepingen G. C. de Rijcke, Export/Verschepingen J. v. d. Slik, Computercentrum Mej. P. T. C. v. d. Linde, Export /Verschepingen Mej. A. den Outer, Kantine kantoor A. Marques Ferrer, Bottelarij G. van Ast, Emballage A. V. Brito Monteiro, Bottelarij Mej. F. J. T. v. d. Sloot, Kantine kantoor C. M. Soares, Bottelarij M. J. Fonseca, Bottelarij M. N. Fonseca, Bottelarij L. Zuidmeer, Transp.dienst Uit dienst: Mej. J. B. M. Bolte, Assurantiën M. C. Bosgieter, Export/Verschepingen Mevr. Z. Kareis-Kuiper, Cent. Verkoop Adm. A. H. Vredenbregt, Adm. Organisatie Mej. T. A. Oosterbroek, Lab. Mevr. K. d. Jong-de Baan, Doe. Secr. Mevr. W. L. Snijder-Erkens, Export/Verschepingen Mej. C. A. L. Lutz, Doe. Secr. J. J. v. Dam, Bottelarij A. B. M. Kaddouri, Bottelarij M. A. A. el Bouzidi, Bottelarij Gehuwd: H. J. J. M. Rijven (Proj. Bu reau) met mej. G. M. C. Swinkels G. C. Foncke (Techn. Inkoop) met mej. C. H. M. Plag F. F. Camerling (Centr. Maga zijn) met mej. Y. M. Smit Geboren: Pieternella C., d. v. H. N. de Wit (Brouwtechn.dienst) Ramön D., z. v. J. H. F. Land weer (Cent. Verk. Adm.) Natasja, d. v. J. P. H. M. Sie- liakens (Techn. Dienst) Met pensioen: M. J. W. Heringa, Techn. Divisie In dienst: J. H. Schuurmans, Int. transp. F. J. C. Mutsaerts, Bottelarij C. J. de Rooy, Bottelarij A. A. de Kloe, Bottelarij W. de Haan, Int. transp. J. H. C. Beks, Bottelarij L. v. d. Ven, Int. transp. J. W. van Elten, Bottelarij L. I. Schellekens, Bottelarij T. B. de Vries, Bottelarij G. C. J. van Bakel, Postkamer Uit dienst: Th. van Os, Centr. Mag. J. K. Stessens, Bottelarij R. Woestenborghs, Bottelarij Geboren: Hendrika J. W., d. v. C. J. van Gelder (Bottelarij) Anna W. H., d. v. R. A. v. d. Steen (Bottelarij) Franciscus J. P., z. v. F. J. Del vers (Bedr. Alg.) Lambertus, M. A. J., z. v. L. H. v. d. Steren (Bottelarij) Maria A., d. v. J. M. de Kort (Gistkelder) Karin I., d. v. W. F. Gerretsen Gehuwd: N. Spiters (Garage) met mej. van Logten M. Coense (Int. transp.) met mej. Toeback A. L. Alosery (Int. dienst) met mej. Otten Overleden: A.de Boer, Mechanische Werk plaats IN MEMORIAM Woensdag 1 juli werd de Bossche brouwerijgemeen- schap geschokt door het overlijden van de heer A. de Boer. Hoewel zijn gezondheid reeds geruime tijd minder goed was, kwam dit over lijden (tijdens zijn werk) erg plotseling. De heer De Boer werd 64 jaar. Sinds 18 november 1957 was hij in onze dienst als monteur in de Mechani sche Werkplaats. In zijn vrije tijd was hij actief in de vis- en kaartclub van de brouwerij. Allen die André de Boer hebben gekend zullen zich hem blijven herinneren als een man, waarbij plichtsbe trachting en het altijd klaar staan voor de ander een hoge waarde in zijn leven betekenden. De geweldige belangstelling en de enorme hoeveelheid bloemen, die hem op zijn laatste reis hebben verge zeld, mogen voor zijn echt genote en kinderen een be wijs zijn van medeleven met het vroegtijdig afscheid van hun man en vader. Moge dit voor hen een troost zijn. De brouwerijgemeenschap, in het bijzonder de Mechani sche Werkplaats, zal André de Boer missen, maar niet vergeten. Voor of na Juli Merk Zender journaal van do. 23 Pepsi II voor 19 uur Seven Up II voor 20 uur IO Heineken I voor 20 uur Pepsi I na 20 uur za. 25 Si-Si I voor 19 uur ma. 27 Roval Club II voor 19 uur Seven Up I na 19 uur di. 28 Pepsi II voor 19 uur Heineken II na 19 uur wo. 29 Pepsi I na 20 uur Seven Up II na 20 uur do. 30 Heineken I voor 20 uur Royal Club I voor 20 uur vr. 31 Si-Si II na 20 uur Voor of na Aug. Merk Zender journaal van za. 1 Heineken I voor 20 uur Pepsi II voor 19 uur zo. 2 Heineken II na 20 uur di. 4 Seven Up I na 19 uur wo. 5 Heineken I na 19 uur Amstel II voor 20 uur Pepsi II na 19 uur do. 6 Si-Si II voor 19 uur Seven Up II na 20 uur vr. 7 Amstel I voor 20 uur Pepsi I na 20 uur za. 8 Heineken II na 20 uur ma. 10 Heineken I na 19 uur Si-Si I na 20 uur Seven Up I voor 19 uur di. 11 Pepsi II voor 19 uur wo. 12 Seven Up II voor 20 uur Door ziekte van onze puzzel- redakteur, de heer Keiler, is het niet mogelijk om in dit nummer een nieuwe puzzel- opgave te publiceren. Ook zult u nog even geduld moe ten hebben met de oplossing van het anagram uit de puz zelrubriek van 18 juni j.l. Wel zullen wij binnenkort de prijswinnaars van deze puz zel schriftelijk bericht stu ren. Vanaf deze plaats wenst de redaktie van Vers van 't Vat de heer Keiler een spoedig herstel toe. De heer T. Kropman (Expeditie Den Bosch) slaagde voor het MU LO-diploma. De heer P. H. Kruis (Secreta riaat Rotterdambehaalde het diploma Vakbekwaamheid voor het Café-bedrijf. De heer G. J. Smit (Projecten Bureau Rotterdamslaagde voor het examen van de Appli catie-cursus Koudetechniek. Op 10 juni arriveerde de heer W. Grethe uit Brazzaville met verlof in Nederland, De heer G. J. van Aalst vertrok op 21 juni naar Boma na zijn verlof in Nederland te hebben doorge bracht. HERENGRACHT Het Gewestelijk Verkoopkantoor Herengracht 166 te Amsterdam is sinds kort eveneens telefo nisch bereikbaar onder de num mers 230537 en 231454. Gelieve bij voorkeur deze num mers te gebruiken, waardoor de 3 lijnen die in de telefoongids staan vermeld onder nummer: 230004 minder worden belast en gereserveerd blijven voor onze relaties. Onlangs werden op het terrein van de Whitbread brouwerij in Luton (Engeland) twee zeer grote tanks geplaatst, elk met een inhoud van 1.000 barrel of wel 1.650 hectoliter. De tanks, die een hoogte heb ben van 20 meter, dienen als uitbreiding van de lagercapaci- teit voor het Heineken-bier, dat in Luton gebrouwen wordt. Het ligt in de bedoeling dat er speciaal voor Heineken in het komend jaar nog 13 van deze tanks bijkomen. Whitbread zelf heeft reeds de beschikking over 76 van deze tanks voor de eigen bierproduktie. Het opmerkelijke is dat dit type tank zowel voor vergisting als voor lagering dienst kan doen. Ze blijven opgesteld onder de blote hemel, zonder dat men hinder ondervindt van wisselen de weersomstandigheden. Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken, ook de men sen die niet aanwezig konden zijn, voor het prachtige cadeau, dat ik bij mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. De belangstelling en de uitste kende receptie zullen ons lang in het geheugen blijven. E. de Guliker Gehuwd: Mej. A. M. M. van Hout (Expe ditie) met de heer A. Th. J. Schrama Geboren: Anna M. Th., d. v. Verwijst (Bott.)-Mansveldes 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8