Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam OP DE TV HEINEKEN EN AMSTEL OP MANIFESTATIE C'70 PERSONALIA BUITENLAND GESLAAGD DANKBETUIGING NOCHE ESPANOLA AFGEMONSTERD Vervolg VAPRO DEN BOSCH In dienst: J. B. de Vries, Horeca W. A. Berkenkamp, Repro Y. Göktekin, Bottelarij C. C. P. Wolff, Bottelarij B. Yilderim, Bottelarij M. Hoogma, Econ. Anal. Div. Commercie Uit dienst: Mej. M. M. Anthonijs, Verkoop thuisverbruik Mej. A. R. Achthoven, Bedrijfs bureau J. J. F. Cornelisse, Repro J. F. van der Lee, Bottelarij E. M. El Arabi, Bottelarij E. F. Bos, Bottelarij C. Neijssel, Bottelarij H. ten Broek, Bottelarij G. Malmberg, Belading In dienst: Drs. J. C. M. van Noort, Econ. Analyse Div. Int. F. J. Webbink, Centr. Boekh. P. J. v. d. Berg, Bottelarij Uit dienst: N. Broekhuysen, Personeelszaken M. J. J. van Lier, Thuisverbruik A. Garcia Garcia, Bottelarij J. Agrafojo Iglesias, Bottelarij Mej. A. H. Elswijk, Kantine A. Galvez Munoz, Spoelplaats Mej. J. A. Simons, Int. Div. Gehuwd: C. H. G. Broekhuyse (Centr. Boekh.) met mej. S. van Kampen P. J. M. van Wijk (Bedrijfslab.) met mej. A. Steyl P. D. Morais Junior, Bottelarij C. L. N. Tindal, Bottelarij H. H. Driesman, Emballage H. E. Wandel, Bottelarij A. Battaglia, Transportdienst A. R. de Miranda, Bottelarij J. Redondo Macias, Bottelarij B. van Daalen, Transportdienst J. Gonzalez Vera, Bottelarij C. C. Dos Santos, Bottelarij Uit dienst: M. de J. Almeida, Bottelarij D. Bolier, Bottelarij M. B. M. Mourabiste, Bottelarij A. B. O. Mohamed (8), Bottelarij G. H. F. Roosenburg, Bottelarij R. Risse, Bottelarij M. A. Da Cruz, Bottelarij Geboren: Nicolaas, J. J., z. v. J. C. Bioch (Int. Acc. Dienst) Op 28 mei kwam de heer L. J. Ooms met zijn gezin uit Bukavu naar Nederland voor het door brengen van zijn verlof -fa Even eens op 28 mei kwam uit Gi- senyi de heer S. Sikkema met verlof in Nederland aan -fa Uit Lagos kwam op 30 mei de heer J. J. Dorrenboom met verlof in Nederland Na genoten verlof keerde de heer J. Rosier op 30 mei met zijn gezin terug naar Lagos De heer G. Slootweg en zijn gezin arriveerden op 30 mei uit Johanensburg met ver lof in Nederland Op 9 juni kwam Ir. C. B. van Driel van Wageningen uit Singapore met zijn gezin met verlof naar Ne derland. In dienst: Ir. P. Hamers, Techn. Opleidingen A. B. Rutgers, Techn. Opleidingen AMSTEL Voor of na Juli Merk Zender journaal van do. 2 Amstel I Si-Si II na 20 uur vr. 3 Pepsi II na 19 uur B 3 I na 20 uur Seven Up II voor 19 uur Heineken I na 20 uur ma. 6 Royal Club 1 na 20 uur Seven Up 1 voor 20 uur Heineken II voor 19 uur di. 7 B 3 II na 20 uur wo. 8 Si-Si 1 voor 19 uur Pepsi 1 voor 20 uur do. 9 Heineken 1 na 20 uur Seven Up II na 19 uur za. 11 Heineken 1 Voor of na Seven Up 1 journaal van Pepsi II voor 19 uur Si-Si II na 20 uur Amstel II voor 20 uur ma. 13 B 3 1 voor 19 uur dl. 14 Amstel 1 na 20 uur Pepsi 1 voor 19 uur Royal Club II voor 19 uur Heineken II na 19 uur wo. 15 Seven Up II voor 19 uur Aan de Eerste Lagere Techno logische School te Oudorp (bij Alkmaar) slaagden de volgende medewerkers van de vestiging Mauritskade te Amsterdam: G. Keyer, D. Krijgsman en D. T. Shu. Na een studie van 3 jaar (praktisch- en theoretisch part time onderwijs) werden hen op vrijdag 19 juni de diploma's uit gereikt. Aan de praktische training en vorming van deze cursisten heb ben vele medewerkers van de brouwerij Mauritskade bijgedra gen. Bovenstaande geslaagden betuigen dan ook langs deze weg hun welgemeende dank. Geslaagd: W. Berends (Rekla- me) voor het Erkenningsexa men R.O.T.A., Candidaat Bure auleider. J. Verheul, voor candidaatsex- amen Economie. M. C. van Bruggen (Secr. H.T.B.), voor MULO-examen Mede namens mijn vrouw en verdere familieleden zeg ik langs deze weg directief be drijfsleiding, collega's, vrienden en vriendinnen hartelijk dank voor de fijne feestdag ter ge legenheid van mijn 40-jarig jubi leum op vrijdag 5 juni. A. van Dijk El viernes 14 de agosto tendra lugar otra vez en el Gijsbreght- kelder de la fabrica de cerveza Amstel una 'Noche Espahola'. Nuestros colaboradores espa- noles con sus introducidos son los ünicos que pueden asistir. La orquesta espahola 'Los His- panos' dara lustre a esta fiesta. Radio Nederland Wereldoproep grabara tres programas con sa- ludos. Estos programas, los cuales se pueden escuchar en Espana, seran difundidos por la onda corta por las tardes de los lunes 31 de agosto, 7 y 14 de septiembre entre las diez media y medianoche menoz diez. Vervolg van pag. 2. Bas Hordijk, onlangs door ploegleider Herman Krott ge- contracteert voor de Amstel- amateurploeg voor het komend seizoen, werd zaterdag 27 juni in Zandvoort Nederlands kam pioen bij de nieuwelingen, waaruit weer eens blijkt dat de heer Krott een goede neus voor aankomend talent heeft. sfa ik met mijn bagage op de kade met het vervelende ge voel dat ik niet van alle 'beman ningsleden' afscheid heb kunnen nemen nu zij alweer de haven uitvaren. Langs deze weg wil ik U - be manningsleden - graag heel har telijk groeten en U dank zeggen voor Uw vriendschap die ik in de afgelopen jaren mocht onder vinden. Ongetwijfeld zullen wij elkaar bij speciale bijeenkom sten nog wel weer terugzien, doch op dit moment wil ik U het allerbeste toewensen voor Uw persoonlijk leven en voor Uw gezin. In gedachten wuif ik U een 'vaarwel' toe, terwijl het schip waarop U allen vaart voor mijn ogen heel, heel langzaam klei ner wordt Moge het voor U allen een 'be houden vaart' worden is de wens van Uw oud-medebeman- ningslid. N. Broekhuysen Ettelijke tienduizenden toe schouwers hebben in Rotterdam op zaterdag 13 juni genoten van de feestelijke paradeoptocht, die 's middags door het hart van de zonovergoten C'70-stad trok. De stoet telde in totaal 27 on derdelen, waaronder verschil lende muziekkorpsen, enkele majorettengroepen, steltlopers (uit Frankrijk), een kindershow, een (houten) ponycavalerie, confetti-, praal- en showwagens. Heineken en Amstel waren voor deze gelegenheid met groot re- clamematerieel naar Rotterdam uitgerukt. Ook het fanfarekorps van de Bossche brouwerij nam aan de optocht deel. Onze in nieuwe uniformen gestoken mu zikanten werden voorafgegaan door de T-Ford en gevolgd door de met vier paarden bespannen Bierkoets. Daar achter kwam de rijdende ton, waarna op enige afstand onze reclamestoet ge sloten werd door de nieuwe Am- stel spankar. Onze deelname aan deze grootse feestparade vormde een boeiend en luister rijk geheel, dat bij het talrijke publiek veel waardering oogstte. omdat ze kunnen worden ingezet in verschillende functies, op ver schillende afdelingen zeer ge vraagd. Tevens vormt de nu afgesloten opleiding een gede gen basis om verder te gaan studeren, aldus de heer Ten Bruggen Cate. Vervolgens complimenteerde hij de geslaagden met het prachti ge resultaat dat zij bereikt hebben, en zei veel respect te hebben voor het feit, dat de cursisten het zo lang hebben volgehouden. De heer Ten Brug gen Cate dankte voorts de plaatselijke L.T.S., die werd vertegenwoordigd door de heer P. B. M. Diesbergen, voor de wijze waarop de L.T.S. aan de ze cursus zijn steun heeft ge geven. Tevens zegde hij de L.T.S. steun toe voor de leer gang Procestechniek, die ver moedelijk in 1971 van start zal gaan. Namens de cursisten sprak de heer D. de Jong een woord van dank, waarna de diploma-uitrei king werd besloten met het hef fen van een glas bier. 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8