Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam rotterdam den bosch Singapore conferentie was zeer geslaagd OP DE TV Training en vorming DE LEEFTIJD DER ZEER STERKEN P. J. MARCELIS VERLAAT DE BROUWERIJ PERSONALIA BUITENLAND In dienst: Mej. M. M. Anthonijs, Verkoop thuisverbruik Mevr. M. J. Kok-Loeff, Juridische Zaken H. L. C. Craene, Interne accountantsdienst A. J. Kraehe, Lagerkelder A. M. Ghafri, Bottelarij H. Ten Broek, Bottelarij J. Buckris, Bottelarij M. M. Oukidasse, Bottelarij Abdeslam Mohand, Bottelarij A. G. van Dijk, Bottelarij M. Akasim, Bottelarij S. N. Kaandorp, Kwaliteitsdienst Ben Amar, Bottelarij Uit dienst: S. Nyari, Bottelarij R. J. den Toonder, Bottelarij D. D. J. Ramos, Bottelarij E. F. Bos, Bottelarij Massaaoudi, Bottelarij Mou Zouri, Bottelarij Slaoui, Bottelarij Mevr. G. Zegers-van der Woerdt, Kantine brouwerij In dienst: H. Salomons, Postkamer Mej. Th. P. M. de Koning, Int. Div./Marktontw. Mevr. T. K. de Vet, Poviet F. Roos, Bottelarij Mr. G. H. H. Bouwman, Centr. Pers. Voorz. Uit dienst: Mevr. Langhout, Pcviet M. Garcia Garcia, Poviet J. Parra Martinez, Legkelder R. Bermejo Rodriquez, Bottelarij D. Lobbes, Expeditie N. Noorlander, Kisten Geboren: Nicolien A., d. v. ir. K. R. Tik tak (Prod. Techn. D.) Astrid S., d. v. B. M. de Block (Comm. Techn. D.) Gehuwd: Mej. F. C. Adelaar (Centr. Verk. Adm.) met A. J. Si mons In dienst: J. C. v. d. Waal, Bottelarij M. P. dos Santos, Bottelarij E. Prieto Ocampo, Bottelarij F. Lopez Feijoo, Bottelarij J. Ferreira, Bottelarij A. de Bree, Emballage G. J. de Almeida, Bottelarij R. Risse, Bottelarij Mej. S. M. Metaal, Anal. Lab. Mej. M. Looyenga, Comp. Centrum O. A. Stam, Comp. Centrum Mej. A. C. Th. Waas, Doe. Secr. Mej. H. Langstraat, Comp. Centrum Mej. P. J. M. Boef, Comp. Centrum G. A. v. d. Berg, Comp. Centrum J. Baptista Evora, Bottelarij D. Almeida da Fonseco, Bottelarij J. R. Lopes, Bottelarij Uit dienst: Mej. C. M. Frank, Econ. Analyse M. de Bleyser, Verschepingen Mej. I. Hardenberg, Verschepingen Mevr. Loekemeyer-v. Willigen, Laboratorium L. M. Schoenmakers, Loonadministratie Mevr. H. v. d. Winter-v. d. Weijden, Kantine Kantoor H. J. M. Stienen, P.P.D. W. J. Snel, Thuisverbruik Gehuwd: Mej. C. Langelaan (Hor. Secr.) met J. A. Verhagen Mej. G. M. de Jong (Boekh.) met H. F. Everling Mej. C. Beumer (Doe. Secr.) met J. G. F. v. Winsen Geboren: Marianne R., d. v. Ph. G. Goos- sen (Centr. Lab.) Franciscus W., z. v. W. F. Wulf- fele (Poortcontrole) Fresina D., d. v. J. C. Kreb In mil. dienst: R. Hazebroek, Verschepingen Uit mil. dienst: J. Worms, Verschepingen Met pensioen: S. v. d. Koore, Ketelhuis H. Hein, Café inventaris H. Muntz, Int. Dienst In dienst: P. G. H. Offermans, Bottelarij F. J. M. van Boxstaele, Bottelarij P. A. C. van Hoorn, Bottelarij M. J. Weijers, Bottelarij Mej. S. J. v. d. Werf, Deb. Inform. J. C. F. M. van Bree, Horeca Secr. A. A. Hendriks, Bottelarij G. H. de Werd, Bottelarij J. W. M. Dumoulin, Bottelarij C. H. de Genzer, Bottelarij J. A. Damen, Bottelarij P. J. Broeders, Bottelarij Uit dienst: P. M. Spoor, Int. transp. A. A. Sommen, Bottelarij J. A. I. Sommen, Bottelarij P. L. Smits, Bottelarij J. L. M. Brok, Bottelarij F. H. J. W. M. v. d. Hoven, Postkamer Geboren: Paulus F. G., z. v. F. Dechering (Procestechniek) Christina M. K., d. v. B. Slee man (Technologische dienst) Matthijs, z. v. C. P. A. M. Rade makers (Procestechniek) Edwin, z. v. M. C. van Hest (Bottelarij) (vervolg van pagina 6) sis van persoonlijke kwaliteiten, prestatiegerichtheid en samen- werkingsgerichtheid. De informatieve bijeenkomst over Personnel-Management In de derde Conferentie krijgen de deelnemers de gelegenheid om kennis te nemen van allerlei zaken het personeelwerk betref fende. Uitgegaan is daarbij van de gedachte dat het personeel- beleid en wat daarmee samen hangt een onderdeel is van de managers-taak. In de derde conferentie passeren de volgende onderwerpen: de ontwikkeling van de mensbeel- Van 16 tot en met 19 maart vond in Singapore de periodieke Technische Conferentie plaats. Deze conferentie werd gehou den voor de Verre Oosten-groep, waartoe behoren de brouwerijen van Malayan Breweries in Sin gapore en Kuala Lumpur, South Pacific Brewery in Port Mores by en Lae op Australisch Nieuw- Guinea, Leopard Brewery in Hastings (Nieuw Zeeland) en Perusahaan Bir Indonesia in Surabaja. Zondag 14 juni hoopt de heer K. A. Dooijeweerd uit Amster dam zijn 80ste verjaardag te vieren. Wij wensen de heer Dooijeweerd een prettige dag toe en hopen dat hem nog veel van deze dagen ten deel zullen vallen. Dankbetuigingen Gaarne willen wij, mede namens onze echtgenoten, onze harte lijke dank betuigen aan directie, chefs, collega's, vrienden en be kenden, voor de fijne ontvangst, de grote belangstelling, de vriendelijke woorden en de mooie cadeaus op de dag van ons gezamenlijk afscheid van de Rotterdamse brouwerijgemeen schap. H. Hein S. van der Koore J. Kraayenbosch H. Muntz -X- Mede namens mijn echtgenote dank ik hierbij allen, die voor mij het afscheid van de brouwe rij tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. A. K. de Oude den in het bedrijf; belonings systemen; de ontwikkeling van het personeelbeleid; training en vorming; werkclassificatie; car rière-planning; werkstructure- ring; de rol van de vakbewe ging; de wetmatigheden in de ontwikkeling van organisaties; arbeidsrecht. De onderwerpen worden gegeven door medewer kers van de personeeldienst van het concern. Deenemers aan de Singapore confe rentie v.l.n.r.: de heren Horstman, Hensel (verscholen achter de eerste), Stephinson, Lammers, Flynn, Bels, Van Leeuwen, Ulenberg, Van Driel van Wageningen, Klos, Schwieters en Drost: tussen de heren Klos en Schwieters - onzichtbaar op deze foto de heer Schilling. Op de Singapore Conferentie waren de bedrijfsleiders van deze brouwerijen aanwezig ter wijl als gast tevens de heer Klos, Technisch Manager van Whitbread South Africa pre sent was. Van Heineken waren aanwezig de heren Drost, Uien- berg en Van Leeuwen. Beide laatste heren vormden samen met dr. Bels, Technical Manager van Malayan Brewe ries, het forum dat de gedach- tenwisselingen leidde. Zoals ge woonlijk werd er druk gebruik gemaakt van de gelegenheid om gegevens uit te wisselen. De conferentie mag dan ook weer als zeer geslaagd beschouwd worden. Op de brouwerij Mauritskade werd 29 april afscheid genomen van de heer P. J. Marcelis, die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd de brouwerij heeft verlaten. De heer Marcelis was de laatste jaren werkzaam in de brouwerij te Helmond. Toen in 1953 de gebroeders Dumoleyn naar Suriname ver trokken om daar de leiding van de Surinaamse Brouwerij N.V. op zich te nemen, ging de heer Marcelis mee om er de functie van kelderbaas te vervullen. Tot dat ogenblik was hij bij die zelfde heren Dumoleyn in dienst, die een kleine brouwerij in Zee land hadden. Vandaar dat bij het afscheid eind april - naast drs. A. Mie- dema en vele anderen - ook de heer M. A. Dumoleyn, de vroe gere technisch directeur van de Surinaamse brouwerij aan wezig was. In Schiedam werden de heer en mevrouw Vermaas-Den Hoedt op 15 april verblijd met de ge boorte van een dochter, die zij Marijke Hélène noemden fa Op 24 april trad de heer E. I/V. Ben- ne te Spijkenisse in het huwelijk met mej. D. E. Teekens. Het echtpaar reisde op 6 mei naar Kumasi fa De heer E. Wolters kwam op 29 april met zijn gezin met verlof uit Singapore in Ne derland aan fa Uit Freetown kwamen op 30 april de heer P. Phaff en zijn vrouw met verlof naar Nederland fa Op 1 mei kwam de heer J. B. Groothuis met zijn gezin uit Kinshasa met verlof naar Nederland fa Uit Kisangani kwam op 6 mei de heer G. J. van Ralst met zijn gezin eveneens met verlof naar Nederland fa De heer A. J. Kraayo en zijn vrouw kwamen op 9 mei uit Johannesburg met verlof naar Nederland fa Een tweede heuglijke gebeurtenis vond plaats in Roermond, waar op 9 mei een tweeling werd ge boren, Madeleine en Christa, dochters van de heer en me vrouw Krüs-Spee. Juni Merk Zender Voor of na journaal van do. 4 Heineken I voor 19 uur vr. 5 B 3 II na 19 uur Seven Up II voor 20 uur za. 6 Amstel I voor 20 uur di. 9 Pepsi I voor 19 uur B 3 I voor 20 uur wo. 10 Heineken II na 19 uur Seven Up I voor 19 uur Amstel I na 20 uur do. 11 Si-Si I na 20 uur Pepsi II na 20 uur vr. 12 Heineken II na 20 uur Royal Club I voor 20 uur ma. 15 Pepsi I na 19 uur Seven Up II voor 20 uur wo. 17 Heineken I na 19 uur Si-Si II na 19 uur Pepsi II na 20 uur Tijdens deze afscheidsbijeen komst werd de heer Marcelis toegesproken door de heer Mie- dema, die hem dankte voor het vele verdienstelijke werk zowel in Suriname als in Helmond en hem een enveloppe met inhoud aanbood. Drs. A. Miedema overhandigt de heer Marcelis een enveloppe met inhoud. Links de heer Dumoleyn. 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8