Zeer veel oplossingen V /y V Leven in de brouwerij amsterdam I amsterdam II rotterdam den bosch helmond 9 II Z Z! 2 9 H zé i9 9 19 10 9 6 12 S ié 13 Z Zé 26 té 5 12 6 12 10 /i Z Zé 9 0 23 l 5 z 3 9 Z fé 13 Zé 15 Ié s li z /0 3 9 23 tv 3 9 Zé /Z 2 Zé 23 2 té 23 22 zé 11 9 10 ZO l Z lé 10 2 12 23 9 3 9 5 u 7 9 23 JZ 7 9 Ié 7 22, ZO /2 13 22 /S 22 22 lé V 9 zé 12 II 'Y 13 9 10 2 n V /2 22 7 N 10 té 2 12 2/ 12 6 9 12 Z 6 /8 9 12 10 7 9 PUZZELRUBRIEK G. C. Raadtgever A. VAN DIJK 40 jaar in dienst DANKBETUIGING PERSONALIA BUITENLAND In dienst: Mej. A. R. Achthoven, Bedrijfs bureau R. de Haan, Technische bier service dienst Mevr. J. Lavell-de Jong, Kantine Hoofdkantoor B. K. B. A. Mohamed, Bottelarij A. B. H. M. Oubidar, Bottelarij B. A. Azarfan, Bottelarij T. Slimani, Bottelarij C. Paz Sidrach, Bottelarij A. M. Boujakhnehou, Bottelarij A. M. Allal, Bottelarij A. M. Ougerni, Bottelarij L. Kotzebue, Bottelarij E. M. El Arabi, Bottelarij R. F. Ons, Bottelarij M. A. Talaa, Bottelarij A. A. Mustafa, Bottelarij A. M. Tuil, Bottelarij A. B. M. Sellam, Bottelarij M. A. Aluadrasi, Bottelarij L. J. N. Dordregter, Belading J. F. Jonkhart, Belading M. Hajji, Bottelarij B. M. Mohamed, Bottelarij S. Boukris, Bottelarij Mej. M. C. H. Holtackers, Kantine Brouwerij Uit dienst: J. A. Stouten, Belading R. W. Sax, Belading Abousait, Bottelarij A. Selmi, Bottelarij B. B. A. Arabi, Bottelarij Mevr. Wisselo-Burgers, Boekhouding G. A. Enderink, Portier Mej. G. C. Plein, Horeca secretariaat Mej. D. J. M. Houtison, Pensioenbureau Mevr. J. v. d. Walle-Seur, Kantine brouwerij A. J. W. G. H. Beks, Bottelarij M. B. Bouseksou, Bottelarij G. R. Koster, Bottelarij M. Bakali, Bottelarij B. P. Raghounath, Bottelarij M. Abderrahman, Bottelarij Mevr. M. Muyderman-Lasschuyt, Bottelarij J. G. Mulder, Thuisverbruik N. Blommendaal, Horeca Geboren: Sandra, d. v. J. C. H. de Bruyn (Ziederij) In dienst: R. G. Meijer, Poviet R. W. A. Wedding, Bottelarij R. G. Pinto Vega, Bottelarij A. Lopez Castro, Bottelarij J. Castro Creo, Bottelarij J. M. Fentanes Cortes, Bottelarij S. Sandez Boquete, Bottelarij J.A.Rodriguez Mayo, Bottelarij J. Suarez Lopez, Bottelarij M. Agrafojo Iglesias, Bottelarij Mej. Y. J. M. M. Luycks, Publ. Rel. Mevr. E. Langhout-Groeneveld, Poviet Mevr. A. Rey Rico, Poviet N. Noorlander, Kisten C. C. Dekker, Poviet Mej. M. F. Benner, Kantine L. Fransens, Bottelarij J. H. F. Klarenbeek, Export F. P. H. Bot, Markt Ontw. Uit dienst: B. Sanchez Gonzalez, Bottelarij A. Abrunedo Caballeiro, Bottelarij Mej. K. v. Leeuwen, Poviet G. C. T. Bouman, Gistkelder M. Cavas Almagro, Bottelarij A. H. Schipper, Expeditie H. M. van Riezen, Magazijn Drs. J. W. N. de Lange, Functie- en Pers. Ontw. Gehuwd: Mej. D. M. Born (Bedr. Bu reau) met W. Ph. Kramer (Centr. Boekhouding) J. P. v.d. Veen (Expeditie) met met mej. A .G. Land A. M. Leenen (Poviet) met mej. M. H. de Best (Poviet) Mej. R. Busch (Kantine) met T. J. Jansen. In dienst: B. A. Koster, Techn. Inkoop W. Pons, Comp. Centrum P. J. M. Vieveen, Prod. Inkoop G. Loekemeyer-v. Willigen, Kwal. Dienst M. v. Harten, Corr. R'dam P. M. Polkamp, Verschepingen J. W. Huyzer, Interne Dienst C. J. M. Steenbergen, Bedrijfsbureau A. de Ruiter, Comp. Centrum H. N. Buitelaar, Bottelarij A. P. Luijks, Kwal. Dienst Bevelander, Bottelarij W. Bennaert, Bottelarij Mej. J. de Leeuw, Secretariaat H.T.B. Uit dienst: J. C. Boer, Boekhouding F. Sengers, Magazijn F. M. G. Tuytjens, Transportdienst D. Rijsdijk, Interne Dienst H. J. M. Stienen, Centrale Personeelsdienst Gehuwd: Mej. J. v. d. Perk (Hor. secr.) met J. v. d. Wel (Boekhou ding) Mej. J. P. Spek (Bedrijfsbu reau) met C. J. v. Roon Mej. H. W. Lammens (Export/ Verschepingen) met H. J. Meeder (Export/Verschepin gen) Geboren: Rudolf, J. J., z. v. J. J. Ver- schure (Techn. Dienst) Fatima, d. v. A. Elmarjani (Bot telarij) Iris, V., d. v. R. Tazelaar (Mech. Werkplaats) Nicole B., d. v. R. H. v. Dongen (Emballage) In mil. dienst: W. H. M. Bosman In dienst: G. van Hoven, Bottelarij J. K. Stessens, Bottelarij P. J. Coeleveld, Bottelarij J. B. Persons, Bottelarij Mej. L. H. M. Venix, Bedrijfsbur. P. T. A. Boerboom, Storingsdienst J. Lisapali, Bottelarij J. L. M. Vera, Bottelarij L. J. Vorstenbosch, Bottelarij A. M. A. Leytens, Bottelarij Uit dienst: G. C. Leo, Bottelarij L. C. Emmers, Bottelarij Mej. G. C. M. van Boxtel, Int. dienst IN MEMORIAM Wij ontvingen het droeve bericht dat op 10 mei j.l. op 50-jarige leeftijd is over leden de heer G. C. Raadt gever. De heer Raadtgever, die in 1964 in onze dienst is getreden, was sedert 1965 als chef van de postkamer van Heineken Technisch Be heer werkzaam. Hoewei het velen bekend was dat zijn gezondheidstoe stand reeds geruime tijd te wensen overliet, kwam zijn plotselinge overlijden door al len volkomen onverwacht. Wij zullen ons de heer Raadtgever blijven herinne- Iren als een opgewekt mens, die altijd klaar stond ande ren te helpen. Onze gedachten gaan ook uit naar zijn vrouw, die wij in deze droeve dagen veel sterkte toewensen. Zaterdag 6 juni is het 40 jaar geleden, dat de heer A. van Dijk zijn intrede deed bij de Heineken Brouwerij in Rotter dam. De heer Van Dijk is werk zaam in de Elektro-technische werkplaats. Ter gelegenheid van dit feestelijk gebeuren zal de heer Van Dijk op 5 juni vanaf halt vijf gehuldigd worden in de Raadskelder van de Brouwe rij te Rotterdam. Met mijn vrouw en kinderen be tuig ik mijn warme dank aan directie, collega's en vrienden, die de dag van mijn 40-jarig Heineken-jubileum tot een fees telijke gebeurtenis hebben ge maakt. O. van Maanen Mede namens mijn vrouw, be tuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan directie, col lega's, binnen- en buitenlandse vrienden en relaties voor de vele attenties en vriendelijke woor den bij gelegenheid van mijn af scheid van de Amstel Brouwe rij op 3 april. P. J. Roeks Geboren: Josina H., d. v. H. M. v. d. Bighelaar (Bottelarij) Maria C. J. W., d. v. P. A. de Groen (Bottelarijwerkplaats) Leonardus A. G. C., z. v. L. I. Schellekens (Bottelarij) Henriètte C. E., d. v. W. C. van Wijk (Bedr. controle) Uit dienst: J. van de Nieuwenhof, Bottelarij Nu het 'puzzelterrein' in het concern is vergroot, bereiken mij vele inzendingen uit alle hoeken van het land, waarop alleen de kreet past: bravo! Dat de spoeling dunner wordt is een niet te ontkomen feit, alhoewel gesteld moet worden dat het doorgaans niet alleen om de knikkers, maar veelal om het spel zal gaan. Overigens zal bij een drastische toeneming van het aantal inzenders zeker overwogen worden de prijzen- pot groter te maken. Ook nu weer heeft er een loting plaatsgevonden, waarbij de vol gende winnaars uit de bus kwa men: M. Fieggen-Otignon te Heem stede, R. Hellenwegen te Rot terdam en P. Buck te Amster dam. Proficiat! Op 10 maart kwam ir. W. Heij met zijn gezin uit Kaduna met verlof in Nederland aan In Haarlem werden de heer en me vrouw Francken-Vercauteren op 1 april verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Patricia Josephine Annette noemen Op 4 april kwam mevrouw E. J. M. Dorrenboom-Mulder met haar dochter uit Lagos in Nederland aan De heer R. Lans vertrok op 8 april met zijn gezin naar Singapore, na genoten verlof in Nederland Eveneens op 8 april keerde de heer J. J. de Winter met zijn vrouw en de baby terug naar Kinshasa. Als nieuw raadsel bied ik u hierbij een CIJFERRAADSEL aan. Het gaat hierbij om 15 wille keurig onder elkaar geschreven woorden van elk 10 letters. Daarna is elke letter vervangen door een cijfer, waarbij uiter aard geldt, dat elk gelijk cijfer een gelijke letter voorstelt. Aan u de opgave deze woorden te vinden als gegeven wordt: a. dat de totale som van de cijfers voor het woord 'bier glas' 97 bedraagt; b. het woord 'glas pils' een som van 69 oplevert; c. dat iedere puzzel nu een maal, zoals de Zeeuwen het zeggen, een kwestie is van: 3 - 22 - 26 - 10-6-9 - 13 - 9 - 16 9-16 20 - 22-21-9-16 -24 - 22 - 7 - 9 - 16 Gaarne ontvang ik uw inzending uiterlijk maandag 11 mei op het adres: Puzzelredaktie Vers van 't Vat, 2e Weteringplantsoen 21, Amsterdam. Als prijzen voor de goede inzen ders zijn wederom drie waar debonnen a 7,50 beschikbaar. Ook voor deze keer dus weer veel succes en vooral veel ge noegen. Keiler Oplossing puzzel Vers van 't Vat 2. De woorden luiden: 1. pellagra; 2. indertijd; 3. et noloog; 4. vaseline; 5. dolerend; 6. prebende; 7. loofboom; 8. schavuit; 9. pauweoog; 10. pregnant; 11. deviatie; 12. kwadrant; 13. antifoon. Het gezegde is: Een adelaar vangt geen mug gen. 8

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 8