V.V.V.: MEER AKTUEEL NIEUWS VESTIGINGSBEZOEKEN STAFDIENST P.Z. GESLAAGD J. HENDRIKS VERS VAN 'T VAT Jubileum OVERLEDEN OVERLEDEN Ten behoeve van belanghebben den in ons concern vindt U hieronder een schema waarin staat aangegeven waar de meer ambulante medewerkers van de Stafdienst Personeelszaken op de aangegeven werkdagen te vinden zijn. Vanzelfsprekend kunnen zich altijd onverwachte omstandigheden voordoen waar door het 'dienstrooster' een be paalde dag niet kan worden aangehouden. De chef van de plaatselijke per- soneeldienst zal altijd inlichtin gen kunnen verschaffen waar een chef personeelzaken op de bewuste dag, waarop hij een bepaalde vestiging bezoekt, is te vinden. Op de dagen waarin zich een deellijn bevindt met vermel ding van twee vestigingsplaat sen, betekent dit dat deze ves tigingen éénmaal per veertien dagen door betrokkene worden bezocht. R. P. J. J. J. J. Moer- H. C. Bolk Divisie Inter nationaal J. Spijker Technische Divisie J. C. C. Linck Stafdiensten Corbeau Divisie Commercie Nederland man Centrale Personeels Voorziening N. Broek huysen Hoofd P.Z. MAANDAG 0 R'dam R'dam R'dam A'dam m R'dam R'dam R'dam A'dam DINSDAG 0 A'dam A'dam A'dam A'dam A'dam A'dam m A'dam A'dam A'dam A'dam A'dam A'dam WOENS DAG 0 R'dam Den Bosch R'dam A'dam R'dam Wetering plantsoen Mau ritskade m R'dam R'dam R'dam R'dam A'dam DONDER DAG 0 A'dam A'dam m Den Bosch A'dam Zwolle VRIJDAG 0 R'dam Helmond R'dam A'dam R'dam m R'dam Helmond R'dam R'dam Den Bosch VEERTIENDAAGS BLAD VAN EN VOOR HET PERSONEEL VAN HEINEKEN'S BIERBROUWERIJ MAATSCHAPPIJ N.V. Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 92 43 43 Redactie: R. Elfrink Redactiecommissie: W. Kloppenburg Mr. C. H. W. d'Artillac Brill N. Broekhuysen Mr. D. P. de Graaf Mr. L. M. Pahud de Mortanges J. G. Timmer Correspondenten: Amsterdam I Mej. H. D. van den Steen hoven L. Hof H. J. Leeflang Amsterdam II H. A. Hesse Rotterdam Mej. L. M. Eenhuizen Den Bosch Mej. R. van Eekert H. M. Sikking Helmond P. F. J. van der Vliert De heer A. P. G. van Hirtum, Bedrijfsbureau Den Bosch, slaagde voor het examen MBA. Mej. C. de Groot, Technische Inkoop Rotterdam, behaalde het diploma Duitse Handelsco'-r'>c- ponaentie. Mej. A. M. Schönberger, Rotter dam, slaagde voor het examen Steno Duits. De heer J. C. Wessels, Techni sche Inkoop Rotterdam, behaal de het diploma Duitse Handels correspondentie. Mej. C. J. Kroon, Centrale Boek houding Rotterdam, slaagde voor het examen MBA. De heer M. B. Polderdijk, Ana lytisch Laboratorium Rotterdam, is geslaagd voor het examen laborant (chemische richting). Het eerste nummer van ons nieuwe concernblad behoeft ook redaktioneel nog enige intro- duktie. Zoals de Raad van Be stuur reeds in zijn inleidend woord schreef, wil Vers van 't Vat een middel zijn om elkaar op korte termijn wat beter te leren kennen. Daarnaast leek het ons nuttig dat alle mede werkers regelmatig op de hoog te gehouden worden van alles wat er in en om de brouwerijen is gebeurd of in de toekomst te gebeuren staat. Kieine krant Om zo aktueel mogelijk te zijn met onze informatie hebben we gekozen voor de krantenvorm, al is het formaat dan wel een flink stuk kleiner. Maar net als bij de krant hebben wij de ver schillende soorten 'nieuws' min of meer een vaste plaats ge geven. Voor dit eerste nummer gaat het jammergenoeg nog niet helemaal op, omdat de grote stroom kopij - veroorzaakt on der meer door het niet verschij nen van het personeelsblad voor Amstel sinds kerstmis vorig jaar - de redaktie noodzaakte tot tal van verschuivingen. Maar in grote lijnen gaat het er straks als volgt uitzien: op de eerste pagina vindt u het be langrijke concernnieuws, gelar deerd met wat aansprekende foto's om de krant een plezierig aanzicht te geven; op pagina twee zult u steeds een grote portie sociale informatie aan treffen; pagina drie zal worden gevuld met de zogeheten re portages, terwijl 'de vier' wordt ingeruimd voor het nieuws van de verenigingen; op pagina vijf willen we het specifieke vesti- gingsnieuws een plaats geven, terwijl jubilea en afscheid op pagina zes hun weerslag vin den; de voorlaatste pagina is elke veertien dagen voor de jeugd, die voor de nodige franje zal zorgen onder de kop 3 LUIK 67; de achterpagina vermeldt de personalia, terwijl hier ook ruimte wordt vrijgehou den voor het zogenaamde 'hot news'. Natuurlijk blijft het niet alleen bij de zaken, die we hierboven vluchtig aantipten. Heel wat ko lommen zullen gevuld worden met varia-onderwerpen om de aantrekkelijkheid van het blad nog wat te vergroten. Eén maal in de vier weken is er bijvoor beeld een puzzlerubriek en een veiligheidsrubriek, en elke veer tien dagen houden we een paar kolommen vrij voor 'Zomaar mensen uit en thuis'. Kaleidoskoop Met name voor deze rubriek wil len wij uw bijzondere aandacht In kleine kring werd vrijdag 6 februari het 25-jarig jubileum gevierd van de heer J. Hendriks, die als electricien werkzaam is op de vestiging Mauritskade in Amsterdam. Ir. W. F. Schipper, bedrijfslei der van de brouwerij aan de Mauritskade, schetste in het kort de loopbaan van de jubila ris, die reeds op jeugdige leef tijd bij de brouwerij kwam zo dat hij wellicht - als in de toe komst de pensionering niet op een jongere leeftijd in gaat - de vijftig dienstjaren vol kan ma ken. Ir. Schipper tekende de heer Hendriks als een goed vakman met een grote praktijkervaring, alsmede een uitstekend collega. Hierna overhandigde hij de ju bilaris de gouden Amstelspeld en een enveloppe met inhoud. Op de foto speldt mevrouw Hen. driks de Amstel-speld op. Zondag 15 februari overleed in Rotterdam de heer R. M. Jero- nimus, die tot zijn pensionering op 1 november 1963 werkzaam was op de afdeling fustenreini ging in Rotterdam. De heer Je- ronimus werd geboren op 13 oktober 1898 en kwam in dienst op 13 mei 1946. vragen, omdat hierin mensen aan het woord komen, die ver tellen over zaken die nu niet di rect met het bedrijf te maken hebben. Om een paar voorbeel den te noemen; medewerkers of medewerksters met een spe ciale hobby, mensen die op het gebied van de sport tot aardige verrichtingen komen, personeel dat los van het dagelijks karwei op een of andere manier in het nieuws komt, of zomaar men sen, die al tijden lang met een aardig idee rondlopen, maar het tot nu toe nergens konden spuien. Kortom, een kaleidos koop van wederwaardigheden en wetenswaardigheden, die voor onze lezers interessant kunnen zijn. Tips welkom Tips voor déze rubriek, maar óók voor de overige kolommen van Vers van 't Vat kunt u al tijd kwijt bij de redaktie. Tele fonisch is deze te bereiken in Amsterdam: 020-924343 (toe stel 48). Via de post zijn er 2 mogelijkheden: per interne post aan de afdeling Public Rela tions, Wibautstraat; via de pos terijen aan Heineken's Bierbrou werij Maatschappij N.V., afd. Public Relations, Postbus 28, Amsterdam. Zondag 1 maart bestond de Voetbal Vereniging H.B.M. vijf tig jaar. Deze club bestaat uit medewerkers van Heineken Am sterdam. Bestuur noch spelers was van dit toch wel heugelijke feit op de hoogte. Men kwam er pas achter toen een sportjournalist van een Amsterdamse krant een stukje wilde schrijven en één van de bestuursleden om een interview vroeg. O Festiviteiten blijven echter achterwege, omdat de V.V.H. B.M. eigenlijk pas sinds 1951 onder deze naam opereert. De club speelt dit seizoen in de 3e klasse zaterdagcompeti tie van de afdeling Amsterdam. Toen we bovenstaand bericht hoorden, stond men op de derde plaats op slechts één punt van de leiders. De wedstrijden wor den gespeeld op het terrein van Meerboys, dat is achter de Jaap Edenbaan. De Personeelsvereniging Den Bosch houdt zaterdag 21 maart in de Brabanthallen het 'Half- Vasten-feest'. De toegang is uit sluitend voor leden. De carna valeske avond begint om 8 uur. De poort van de brouwerij in Rotterdam heeft een ander aan zien gekregen. De drie stenen kolommen, waaraan tot voor kort de hekken bevestigd waren, vormden steeds meer een obsta kel voor het zware vrachtver keer. De toegang tot de brouwerij wordt nu 's-nachts en in het weekeinde afgesloten door twee grote hekken, die tesamen 13 meter breed zijn. De hoogte is 3 meter. De redaktie van 'Brandpunt Buitenspel', het sportprogram ma van de KRO-televisie, heeft de Heineken-medewerkers uitge nodigd om op 31 maart de live uitzending vanuit Bellevue in Amsterdam bij te wonen. Bellevue is gevestigd aan de Leidsekade achter hotel-restau rant Americain. De uitzending begint om 20.20 uur. Men wordt verzocht omstreeks 20 uur aan wezig te zijn. De toegang voor maximaal 150 personen) is gratis. Toen de zeer populaire zan ger 'Heintje' onlangs zeven gou den platen kreeg en op het Grand Gala du Disque voor de eerste maal in eigen land op trad, projecteerde de VPRO- televisie de door Heineken ge- inspireerde slogan 'Heintje, het meest getaptop het scherm. Maandag 9 februari overleed in Rotterdam de heer B. Bos, die tot zijn pensionering op 1 fe bruari 1957 werkzaam was op ons kantoor in Rotterdam. De heer Bos werd geboren op 17 januari 1892 en kwam in dienst op 15 juni 1913.

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 2