MEDEDELINGEN RAAD VAN BESTUUR Refererend aan mededeling no. 12/69 van 25 augustus 1969 delen wij u mede, dat hierin een wijziging is gekomen doordat aan ir. H. Wanschers thans is verzocht de leiding op zich te nemen van de stafdienst Brouwtechnische Zaken ten behoeve van onze groep Produktie Nederland onder leiding van drs. G. L. Rinkel. Ir. Wanschers heeft deze functie aanvaard en is inmiddels als zodanig werkzaam. Voorts delen wij u mede dat met ingang van 1 januari 1970 ir. J. W. den Hond, thans chef van de Bedrijfstechnologische Dienst vestiging Rotterdam, is aangesteld als wetenschappelijk medewerker op de afdeling Centrale Research onder leiding van drs. B. W. Drost. De heer Den Hond zal worden belast met de problematiek van de verpakkingsontwikkeling. Als zodanig zal hij leiding geven aan de heren V. B. Pelt, E. Gravesteijn en J. C. Kreb. Over de opvolging van ir. Den Hond als chef Bedrijfstechnologische Dienst vestiging Rotter dam, zal binnenkort nadere mededeling volgen. Ir. S. F. Hoekstra, thans werkzaam als chef Kwaliteitsdienst in de Bedrijfstechnologische Dienst vestiging Rotterdam, is met ingang van 1 januari 1970 benoemd tot hoofd van het Biochemisch Laboratorium van het Centraal Laboratorium waarvan de leiding bij drs. P. van Eerde berust. Tot opvolger van ir. S. F. Hoekstra als chef Kwaliteitsdienst is benoemd de heer J. Plat, die thans als 1e assistent van ir. Hoekstra in de Bedrijfstechnologische Dienst vestiging Rotter dam werkzaam is. Ir. J. A. I. M. van Nierop heeft de wens te kennen gegeven de dienst van onze onderneming op 31 maart 1970 te verlaten, zulks in verband met de vestiging van een eigen architecten bureau. Wij hebben besloten aan dit verzoek gevolg te geven. Wij wensen de heer Van Nierop veel succes toe met zijn nieuwe onderneming. Hierdoor wordt ter kennis gebracht dat per 1 januari 1970 drs. B. Sarphati is benoemd tot directeur in de Divisie Commercie Nederland, belast met de leiding van de Groep Thuis- verbruik. De functie Marketing Manager Thuisverbrufk komt te vervallen zodat de beide Product Managers rechtstreeks onder de heer Sarphati blijven ressorteren. De heer G. T. Kleiberg, belast met de leiding van de Verkooporganisatie Thuisverbruik, is per 1 januari 1970 benoemd tot adjunct-directeur in de Divisie Commercie Nederland. Voorts is, eveneens per 1 januari 1970, drs. G. van Schaik benoemd tot directeur in de Divisie Commercie Nederland, zulks ter behartiging van onze belangen bij het toenemend aantal pro jecten buiten de sfeer van de rechtstreekse bierverkoop. De heer Van Schaik zal zich ook bezighouden met de financiële coördinatie binnen de Divisie. Als opvolger van de heer Van Schaik in de functie Planning en Control is aangewezen de heer A. J. Swinkels. Hiermede wordt ter kennis gebracht dat mr. W. P. A. van Voorst van Beest in wederzijds overleg met ingang van 1 januari 1970 op de meest eervolle wijze wordt ontheven van zijn huidige functie onder gelijktijdige beëindiging van het dienstverband. Gedurende een lange reeks van jaren heeft de heer Van Voorst van Beest vele en zeer waar devolle diensten bewezen aan de Amstel Brouwerij. Wij zijn hem hiervoor bijzonder erkentelijk en wensen hem al het beste toe. Reeds geruime tijd geleden heeft de heer Weymarshausen de Raad van Bestuur medege deeld dat hij er geen bezwaar tegen zou hebben onze dienst eerder dan op de pensioenge rechtigde leeftijd te verlaten, indien zulks gewenst of mogelijk zou zijn. Sindsdien werd besloten de heer Cornelis met ingang van 1 februari 1970 als zijn opvolger te benoemen tot Directeur Export in de Internationale Divisie. De heer Weymarshausen zal nadien nog tot 30 april 1970 als adviseur van de export-afdeling optreden en op deze datum onze dienst verlaten. Eveneens met ingang van 1 februari 1970 is de heer Leegstra benoemd tot adjunct-directeur Export. De heer Cornelis zal worden opgevolgd door de heer Van Duursen als regional manager voor Amerika, exclusief U.S.A. en door de heer Hoogeweegen als regional manager voor Afrika. De heer Cornelis zal onze belangrijkste exportmarkt, U.S.A., met assistentie van de heer Hoogeweegen persoonlijk blijven behandelen.

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 3