F*x Veilig Werken zoekprijspuzzel 106 In de teksten van dit nummer staan woorden met fouten, met teveel of te weinig letters of met verkeerde letters. Die letters dient u op te sporen. Zet u die letters in de volgorde waarin ze staan, dan ontstaat een deel van een zin, dat deel telt zeven woorden. De rest van de zin, bestaande uit drie woorden met een vraagteken, moet u ook nog zoeken. Nu is dit niet zo moeilijk want zij staan in dit nummer en nog wel op een rijtje achter elkaar. Zoekt en gij zult vinden, veel succes Op een briefkaart schrijft u alleen de gehele zin van tien woorden, verder uw naam en adres, a.u.b. duidelijk, en zendt de briefkaart aan: H. Ietswaard, Valk laan 8, Maartensdijk (U.). De laatste dag dat u de briefkaart in de bus kunt laten glijden is vrijdag, 13 fe bruari 1970. Denk er om alleen oplossingen per brief kaart dingen om de prijzen van 25, 15,en 10,totaal 100, Gelieve geen andere onderwerpen op deze briefkaart te vermelden. Redactie WVWWWW\AAAAAAAAA/WVWVWWWWV\AAAAAAAAAA/\AA/W Do deur sloeg dicht De deur ploeg dicht en de sleutel zat aan de binnenkant. Hoe kwam ik er nu in? Geluklig, er stond een slaapkamerraam open en bij de buren was een lange ladder beschikbaar. Die ladder hang op twee haken. Als ik nu in het midden onder die ladder ga staan, dan wip ik hem zo van de haken. En ja hoor, met al mijn kracht wipte ik hem er afen met een smak kwam de ladder, die ik niet kon houden, op mijn hoofd en daarna op mijn linkervoet terecht. Bij de baren mocht ik wat op verhaal komen. Gevolgen: een flinke buil op mijn hoofd en op mijn grote teen een blauwe nagel, die de dokter er maar heeft afge- haaldt. Wekenlang kon ik geen schoen aan mijn voet verdragen. Nee, erg veilig heb ik dit probleem niet aangepakt. Ik moet er aan denken steeds de sleutels bij mij te hebben en als iet te zwaar voor mij is er hulp bij halen, zo komen er geen pijnlijke brokken. Mevr. M. Hoogstra

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 32