Den Bosch: 13-11 mej.J.Th.M. Kaffener, loonafd., met M.Th. Peels 20-11 mej.E.P.M. Spitters, bedr.bur. met Th. Scheffers 22-12 mej.C.M.M.v.d. Looij, verk.secr., met J.A.C.M. Brands 29-12 mej.C.A.M. Postema, boekh., met A.J. van Bommel 29-12 J.C.M. Schilder bott., met mej. M.A.A.R. van Gooi GEBOREN: Amsterdam: 27- 9 Edwin, z. v. M.J.van den Brandt, bott. 30 -9 Martijn J., z. v. J.E.M. Bruning, marketing/product management 16-11 Anita, d. v. mevr.D.A. Ramp-Ro denburg, centr. boekh. 17-11 Wiegert, z. v. J.van Dijk, bedr.bur. 19-11 Stephen S. z. v. mevr. E. Hoff- man-Heynes, centr. boekh. 30-12 Wouter, z. v. W. Berends, marke- tering/recl. Rotterdam: 10-12 Michel R. z. v. H.v. Rijthoven, emballage 22-12 John E., z. v. J.A. Zweck, centr. verk.adm. 30-12 Gertjan, z. v. F.G. Vroomman, verschep. 2- 1 Mariska, d. v. P.G.C.v. Kralingen, doc.secr. 6- 1 Jeroen, z. v. F.J. Sariemijn, centr. boekh. 7- 1 Sylvia, A.M.H., d. v. J.M. Wit, bott. 8- 1 Marit, d. v. L.M. Broekmans, econ. analyse Den Bosch: 21-11 Ingrid C., d. v. A. Matser, bott.- werkpl. 29-11 Jannie A.W., d. v. A.L.v.d. Heuvel, legkelder 29-11 Gerard C.J.C.W., z. v. J.B.M. Lambooy, bott. 4-12 Claudia W.A., d. v. J.C.A. Peyen, bott. 10-12 Wilhelmina H.M., d. v. G.H. Key- zers, bott. 22-12 Bernardus H., z. v. H.A.T. Stui ver, bott. 26-12 Anna M.C., d. v. W.M. Meulen- dijk, lab. 28-12 Adriana B., d. v. M.H. van Wijn- gaarde, bott. BUITENLAND: Na genoten verlof reisden de heer H. G. Liebetrau en zijn vrouw op 29 november terug naar Lagos. Op 3 de cember vertrok mevrouw J. F. Bouma- de Weerd met haar kinderen naar Moun- dou, waar haar man als afdelingschef is gedetacheerd bij Brasseries du Logone S.A. De heer T. M. Zwart keerde op 3 december na genoten verlof met zijn gezin terug naar Moundou. Uit Lagos kwamen op 4 december ir. A. J. Kruide nier en zijn vrouw met verlof naar Ne derland. Op 7 december vertrokken de heer J. W. Groot en zijn gezin uit Moun dou. Na genoten verlof keerde de heer J. A. Nielsen op 9 december met zijn ge zin uit Denemarken terug naar Ghana. De heer H. Otter keerde na afloop van zijn verlof op 10 december terug naar Gisenyi. Op 12 december reisde mevrouw J. Hijgemann-Batist met haar kinderen naar Freetown, waar haar man al eerder aangekomen was. Uit Moun dou kwam op 14 december de heer C. van der Molen met zijn gezin met verlof naar Europa. De heer H. Rodenburg vertrok op 15 december met zijn gezin uit Kinshasa naar Nederland en keerde na een kort verlof op 10 januari weer terug. Eveneens op 15 december keer de de heer W. J. H. Krüs met zijn gezin uit Burgos naar Nederland terug. Uit Kinshasa vertrok op 19 december me vrouw J. Vermaas-den Hoedt met haar dochtertje naar Nederland. De heer F. B. M. Monsma kwam op 19 december met zijn gezin uit Boma met verlof naar Nederland. Op 22 december reisde de heer J. W. Veenhuyzen uit Bujumbura met zijn gezin naar Nederland. Me vrouw C. C. M. Vos-Westerbos vertrok op 22 december met de baby naar Ka- duna, waar haar man al eeerder was te ruggekeerd. Uit Burgos keerde op 27 december de heer H. L. Voogel naar Ne derland terug; op 16 januari vertrok hij met zijn gezin naar Kuala Lumpur, waar hij de Chief Engineer tijdens diens verlof zal vervangen. Op 31 december wer den de heer en mevrouw Keller-Ferwerda te Leeuwarden verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Elisabeth Nel Wilhelmina noemden. Eveneens op 31 december verlieten twee employés onze dienst; het waren de heer J. Soudijn, die bedrijfscontroleur was in Triest en de heer T. A. Strijker, die als Brewer werk zaam was in Singapore. De heer E. W. Benne keerde na genoten verlof op 3 ja nuari terug naar Kumasi. Uit Singa pore vertrok op 3 januari de heer J. Wie- ringa met zijn gezin met verlof naar Ne derland. In Kinshasa vond een heug lijke gebeurtenis plaats in het gezin van de heer en mevrouw Groothuis-Gort, die verblijd werden met de geboorte van een dochter, die de namen Elsbeth Joanne kreeg. Mevrouw J. E. M. Kreuger-van Giezen vertrok na een kort verblijf in Nederland op 8 januari met haar jongste zoon naar Brazzaville. Op 15 januari reisde de heer T. E. H. Haggenmacher naar Cura9ao, waar hij tijdelijk als brouwmeester is gedetacheerd bij de An tilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad. Na genoten verlof keerde de heer K. F. W. Keiler op 19 januari terug naar Freetown. DIVERSEVAATJES (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres). Aangeboden: Ruime 3-kamerflat (geen galerij) in Spijkenisse. Huur 134,45 incl. boiler; met overname van onrendabele top. Te betrekken omstreeks iuli-augustus. Inlichtingen: tel. 01880- 3658. TE KOOP: Tegen zeer gunstige voorw. in Reeuwijk 4-KAMERFLAT, 3e tevens bovenste verd.; ind. zit-eetk., 2 gr. sl.kam., 1 kl. sl.k., keuken, douche, 2 bale., berghok in kelder. Voor inl.: R'dam, mevr. Atzema, 010-114500, toestel 176; A'dam, hr. G. de Graaf, 020-944544, toestel 270. IN MEMORIAM Wij ontvingen het droeve bericht dat op 27 december 1969 te Maastricht op 59-jarige leeftijd is overleden mejuf frouw H. E. I. HUYSMANS In haar ruim 40-jarige loopbaan is zij achtereenvolgens werkzaam geweest bij de Ceres-brouwerij, de St. Servatius- brouwerij en bij Heineken's Bierhandel Maastricht, van welke N.V. zij de laat ste jaren procuratiehoudster was. Ge durende die jaren heeft mejuffrouw Huysmans zich doen kennen als een ijverig en accuraat medewerkster, die zich met hart en ziel aan haar taak wijdde, een flinke en doortastende vrouw, gezien bij haar collega's zowel als bij onze relaties. Haar heengaan heeft bij Heineken's Bierhandel Maas tricht en bij allen, die haar kenden, een grote leegte achtergelaten. Haar nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Op maandag 26 januari bereikte ons het droeve bericht dat in de vroege ochtend was overleden de heer J. Th. VAN DEN AKER De heer Van den Aker was 31 jaar oud en sinds 1961 in dienst van Heineken Den Bosch als chauffeur. Hoewel zijn gezondheidstoestand de laatste jaren te wensen overliet kwam dit overlijden voor degenen die hem kenden toch onverwacht. Voor zijn superieuren, collega's en de relaties van Heineken was zijn prettige wijze van omgang een gewaardeerde karaktereigenschap. Ondanks de grote beperkingen, die hij zich tijdens het laatste half jaar bij zijn werkzaamheden in de garage om me dische redenen moest opleggen, was hij voor zijn omgeving een voorbeeld van blijmoedigheid. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn jonge gezin dat op een naar menselijke maatstaven te vroeg tijdstip afscheid moest nemen van een zorgzame man en vader. Wij wensen hen veel sterkte toe. AdR 21

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 23