cJftflRFEESF Den Bosch 1970 VJ Y Grote drukte in het restaurant bij de muziek van de All Stars. Minder druk bij The SI er werd wel met overg Niet voor het eerst in de geschiedenis werd een jaarfeest Den Bosch georga niseerd in het Brabanthallencomplex; reeds enige jaren geleden waren wij er bij gelegenheid van de viering van een jaarfeest te gast, om daarna weer terug te gaan naar het Casino dat door de invoering van een eigen jaar feest voor onze Belgische werknemers weer alle feestvierders kon bevatten. In 1969 bleek echter dat het Casino uiteindelijk toch te klein was om alle Bossche personeelsleden met hun in vite's de voorstelling in de grote schouwburgzaal te kunnen doen mee maken. Zo ontving de voorzitter van de per- soneelsvereniging, de heer H. M. Sikking. op 17 januari jl. zijn gasten in de verwarmde hal 6 van de Bra- banthallen die voor deze gelegenheid van een podium, dansvloer en een keurige versiering en feestverlichting was voorzien. Na een begroetingswoord van de heer Kloppenburg ging een nonstoppro- gramma van start met als hoogtepun ten onder andere het optreden van Ted de Braak met door onze bedrijfs- aalmoezenier goedgekeurde teksten, André van Duyn met zijn onovertrof fen en onverbeterbare parodieën en speciaal voor onze Belgische werk nemers, maar daarom niet minder ge waardeerd door de overige aanwezi gen, de Belgische zangeres Tonia. Voor het bal kon men terecht in het nieuwe restaurant met het orkest The All Stars en in hal 6 waar de zeer bekende beatgroep The Shuffles op trad. Ondanks het feit echter dat vele aan wezigen de meer intieme sfeer van het Casino misten, kan zeker toch, in niet geringe mate dankzij de ge weldig goede verzorging van deze avond, op een geslaagde feestavond worden teruggezien. RvE André van Duyn oog volle zaal een enorm sue 17

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 19