FOTO- EN FILMCLUB HEINEKEN BRIDGENIEUWS 25 JAAR BRIDGECLUB WE GAAN WEER TENNISSEN! REISVERENIGING VERS VAN 'T VAT VAN ONZE VERENIGINGEN ROTTERDAM De tweede speelfilm kunnen we zonder meer geslaagd noe men, vooral als we bedenken dat deze film voornamelijk door fotografen is gemaakt. De film heeft de nodige vaart, aardige vondsten, goede opnamen (maar dat konden we van fotografen verwachten!) en wordt door het geluid goed ondersteund. De foto-van-de-maand, januari, is wederom van een begin ner. Houben heeft deze romantische situatie sfeervol weer gegeven. De twee silhouetten zijn op de juiste wijze geplaatst ten opzichte van de lichte plek in zee. De golfslag in deze lichte plek werkt mee aan een juiste verdeling van de hoofd motieven. Foto-van-de-maand, januari, W. Houben, groep junioren. 18 De nu lopende competitie voor de Bedrijfscompetitie bridge (B.C.B.) verloopt voor ons niet zo gunstig als de vorige. Waren wij verleden jaar nog kanshebber voor het kampioen schap, thans hebben wij op R.V.S., de kampioen van het vorige jaar en nu ook weer lijstaanvoerder, een ach terstand van drie punten. Aangezien wij op de helft van de competitie zijn kan er nog wel wat veranderen. Aan onze speelsters en spelers de taak te proberen in ons jubileumjaar een waardige plaats op de competitie ladder in te nemen. Voor de onderlinge competitie, die bij ons zeer in trek is, zijn nu vijf ronden gespeeld. De dames Ooster broek-Kern staan op de eerste plaats met 359 punten, maar de voorsprong is zo gering dat er nog van alles kan gebeuren. De nieuwe regel, dat de even nummers tegen elkaar spelen en de oneven nummers ook, wordt niet door iedereen gewaardeerd, maar we hebben afgesproken in ieder geval zes ronden zo te spelen. Aan de onderlinge competitie doen zestien paren mee, maar dit is voor uitbreiding vatbaar. Bridgeliefhebbers in ons bedrijf, die nog geen lid van een vereniging zijn en graag willen spelen, kunnen zich opgeven bij de heer Van Hoffen, toestel 437. De speelavond is vrijdag. U bent van harte welkom. i. Vermeule, secr. In april a.s. zal de Heineken Bridge club Rotterdam haar vijfde lustrum vieren. EEN ZILVEREN FEEST! Dit heuglijke feit hoopt zij op grootse wijze te herdenken. De lustrumcom missie, bestaande uit mej. Kleijngeld en de heren Kern, Verduin en Van Zetten, heeft een uitgebreid program ma opgesteld. Zij wil echter ook niet-leden laten meefeesten en orga niseert daarom een „Open bridge drive" op zaterdag 11 april a.s., die gehouden zal worden in de Rotter damse raadskelder. Aan deze open drive kunnen alle bridge-enthou- siasten, die in de Rotterdamse ves tiging werkzaam zijn, meedoen. In het volgende nummer komen wij hierop uitvoerig terug en kunt u meer lezen over onze bridgevereni- ging. Reserveert u nu alvast de mid dag van de 11e april. Mocht u vóór het verschijnen van het volgende num mer van ons personeelsblad meer willen weten, neemt u dan contact op met een van de commissieleden. Van Zetten Eind maart/begin april a.s. begint het nieuwe tennisseizoen. Gaarne willen wij derhalve onze per soneelsleden, die belangstelling heb ben voor de tennissport, aanmoedigen zich als lid van onze vereniging aan te melden. Gedurende drie avonden in de week en op zaterdagmiddag hebben wij de beschikking over tennisbanen op het complex „IJsclub Kralingen", Kra- lingse Piaslaan 87, alhier. De contributie wordt zo laag moge lijk gehouden. Gedurende de laatste jaren nemen wij steeds met een paar teams deel in de zaterdagmiddagcompetitie. Zowel beginnelingen als meer ge vorderde spelers en speelsters zijn van harte welkom. Aanmeldingen kunnen geschieden bij mej. M. M. J. Schönberger, kamer 130, tel. 133, die alle gewenste, nadere inlichtingen kan geven. Het bestuur Op zaterdag 10 januari hield de reis- vereniging Vers van 't Vat weer haar jaarlijkse contactavond. De voorzitter, de heer C. Zwaan, opende de avond met een toespraak die vanzelfspre kend op het nieuwe jaar was gericht. Er werd gedanst op muziek van de „Mama's Rocelli Boys", een ensemble, waarop het bestuur dit keer de keus had laten vallen. Het is bijna over bodig hier te vermelden dat het weer even sfeervol was als altijd. Dit kwam mede tot uitdrukking door het zingen van de aanwezigen. Een logisch ge volg hiervan was dat regelmatig de kelen gesmeerd moesten worden met nou ja, u weet wel. Tijdens de „smeerpauze" lieten de leden van de reisvereniging het vocale gedeelte graag over aan de eveneens aanwezige jonge zangeres, die een nieuw carna valslied ten gehore bracht. Hierbij hoorde natuurlijk een polonaise. Voor de tombola waren weer fraaie prijzen beschikbaar gesteld. En hiermee kwam ook aan deze contactavond een einde. En nu op naar onze bustocht, die naar wij hopen dit jaar twee dagen zal duren in verband met het twintig jarig bestaan van onze vereniging. De bedoeling is om op 30 mei te vertrekken met bestemming Ahrdal. Zorgt u dus alvast dat uw paspoort in orde is. W. F. C. van Otterloo secretaris 16

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 18