Nieuwjaarsreceptie gepensioneerden in Amsterdam Sprekers en filmvoorstellingen genoten ieders belangstelling de heer Van Essen, die nog pas twee maanden van zijn welverdiende rust geniet, zijn grote waardering uit voor het kerstpakket dat alle gepensioneerden hadden ontvan gen. ,.Het is niet zozeer het pakket maar vooral de geste, waarmee tot uitdrukking komt dat wij gepensioneerden er nog bijhoren", zo zei hij. Een bijzonder gezellig samenzijn completeerde deze ge slaagde primeur, waarop Heineken Amsterdam terecht trots kan zijn. Hopelijk, en dat is ook eigenlijk de bedoeling, vindt dit voorbeeld navolging in de andere vestigingen. en veel waardering. De heren J. J. A. Klasener en J. C. van Akkeren tijdens een aangenaam gesprek. Hartverwarmend was het in 't Koelschip van Heineken Amsterdam op donderdagmiddag 8 januari jl. De gepen sioneerden van de brouwerij aldaar genoten zichtbaar van de eerste, speciaal voor hen georganiseerde nieuwjaars receptie. En met hen verheugden zich de Amsterdamse leden van het Personeelfonds, die hiermede een reeds lang gekoesterde wens vervuld zagen. Spijtig genoeg bleek de heersende griep voor diverse genodigden een spelbreker. Desondanks was de opkomst verrassend groot (117 mensen). De heer L. Moes, actief bestuurslid van het Personeels- fonds, dankte in het openingswoord allen die hun mede werking hadden verleend om dit samenzijn ter gelegen heid van het nieuwe jaar mogelijk te maken. Ook sprak hij onder meer zijn tevredenheid uit over de recente ver hoging van de ouderdomspensioenen. Het programma werd voortgezet met een film van de be roemde komieken uit de oude doos, Stan Laurel en Olivier Hardy, een rolprent die uiteraard zeer in de smaak viel. Namens alle gepensioneerden nam hierna de heer F. Huy- brechtse, jarenlang vertrouwensman van de vakbond en voor insiders „sterke Frans", plaats achter de microfoon. Hij dankte met name de heer Kloppenburg, de Raad van Bestuur, de heer Moes en verder alle anderen, die zich steeds weer inzetten voor het welzijn van de gepensioneer den, waarbij hij de reeds door de heer Moes vermelde pen sioenverhoging aanhaalde. Tussen een commerciële film en de nog steeds actuele Gezondheid! „En dat het ons maar lang moge smaken." De heren F. Huybregtse en H. Buis behandelen hier kennelijk de heden daagse problemen. maanreis van Heineken kreeg de heer Huybrechtse gelegen heid een vraag te stellen betreffende belastingaftrek op vakantiegeld. De heer Keiler gaf hierop, tot tevredenheid van de heer Huybrechtse en de overige aanwezigen een meer dan uitgebreide uiteenzetting. Ten slotte richtten de heren P. Vos en Th. van Essen nog een woord van dank tot de organisatoren. Hierbij sprak 9

Vers van 't Vat | 1970 | | pagina 11