AD VAN BESTUUR Schema II ger voor Amerika Cornelis, thans ex- deineken's Brouwe- d N.V.; iger voor Europa: igstra, thans export- ieken's Brouwerijen nager voor Azië, ary en Scheepspro- 3, thans exportman- rouwerij N.V. deling met aan het tping-manager", de die thans dezelfde eken's Brouwerijen dt. .■langen (schema III) andse Belangen zal )r drs. A. Miedema, astel Brouwerij N.V. Deze groep omvat twee lijnorgani saties: 1. Commercieel-economische afde ling onder leiding van drs. A. J. de Roy, thans adjunct directeur Amstel Brouwerij N.V. Deze afdeling behartigt de finan ciële, economische en commerciële belangen van Heineken en Amstel in het buitenland. 2. Technische afdeling onder leiding van ir. E. H. van Leeuwen, onder directeur Heineken Technisch Be heer N.V. De Technische afdeling houdt zich vooral bezig met bouw- en brouw- technische belangen van alle pro- duktiecentra, waar Heineken of Amstel, direct of indirect, een ad viserende rol spelen en vormt de schakel tussen de groep Buiten landse Belangen van de Interna tionale Divisie en het Technolo gisch Centrum en de afdeling Schema I INALE DIVISIE Centrale Egineering van de Tech nische Divisie. Verder een stafafdeling Economische Analyse, die onder leiding staat van de heer F. A. Möller. Ill Divisie Stafafdelingen Speciale opdrachten onder leiding van mr. J. M. Elink Schuurman, thans directeur Amstel Brouwerij N.V. Economische Analyse onder leiding van de heer W. H. Koimans. De activiteiten zullen voornamelijk bestaan uit planning control en het maken van economische studies op divisie-niveau. Marktontwikkeling onder leiding van de heer D. J. Nederlof. Deze afdeling zal zich bezighouden met marktonderzoek, documentatie, marketing-planning en produktontwik- keling voor de gehele divisie, dus zowel voor Export als voor Buiten landse Belangen. Juridische afdeling onder leiding van mr. H. A. Meijer. De nieuwe organisatie is 1 december 1969 van kracht geworden. Schema III J. Drost J Th Jonkers A Stroo 7

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 7