ONZE JAARLIJKSE GESCHENKEN VOOR RELATIES EN GEPENSIONEERDEN de overname van brouwerijen in Oostbrabant, Noord- en Middenlimburg tot een goed einde heeft geleid, hoe het mogelijk was dat een man, die toch zeker niet als erkend grapjas te boek staat toch een vooraanstaande plaats ver wierf in het Bossche carnavalsgebeuren. Daarna haakte de spreker in op de woorden van mevrouw Verwey-Jonker die zich afvraagt of het wel zo goed is dat werknemer en werkgever zo lang bij elkaar blijven, woorden die zeer recent in iedere krant hebben gestaan. De heer Kuikman zou het wel eens anders in de kranten willen zien staan: Het is wel degelijk verstandig dat Peels en Heineken zo lang bij elkaar zijn gebleven!! Op dat moment kwamen de krantenjongens binnen met een extra editie van het Brabants Dagblad, waarvan de voor pagina geheel was gewijd aan het afscheid van de heer Peels en waarin velen van zijn collega's, medewerkers, vrien den en bekenden hun ervaringen met en gedachten over de heer Peels weergaven, een verrassing die door de familie Peels zichtbaar ontroerd en door de overige aanwezigen uitermate enthousiast werd ontvangen. Nadat de heer Kuikman had besloten met een woord van dank voor al het goede dat hij en velen met hem van de heer Peels hebben mogen ontvangen, bood hij namens een groep van collega's van de vestigingen Amsterdam, Rotter dam en Zwolle een prachtige gravure van Den Bosch en het boek „Kroeglopen" van Simon Carmiggelt aan. Daarna liet de heer Timmer alle aanwezigen daverend lachen met het fraaie verhaal waarmee hij de heer Peels de authentieke gedenkplaat van het 100-jarig bestaan van Van Vollenhoven's brouwerij aanbood. De heer Sikking overhandigde namens de personeelsvereni ging als dank voor alle goede diensten de pv bewezen een barbecue-schort voor de uren dat de heer Peels zijn echt genote zou willen assisteren alsmede het prachtige „Beste boek van de weg" voor de reizen die de heer en mevrouw Peels zeker in de toekomst zullen gaan maken. De heer Peels tot slot dankte voor de vriendelijke woorden en de prachtige geschenken die hij in ontvangst had mo gen nemen. Hij sprak zijn vertrouwen uit in de generatie die na de ouderen, waarvan hij een der laatste is, zich in zal zetten voor het belang van Heineken en dankte voor de geweldige samenwerking die hij alom heeft ondervonden. RvE Het dankwoord van de heer Peels; op de achtergrond een foto van de Bossche brouwerij zoals deze nu is. Het inpakken van onze eindejaarsgeschenken is een feeste lijk maar ook een apart karwei, dat accuratesse en zorg vuldigheid vereist. Bovendien ontvangen de twee catego rieën aan wie ze verstuurd worden relaties en gepensio neerden elk nog een verschillend pakket. De stichting A.G.O. (Arbeid, gezondheidszorg en opvoe ding voor geestelijk minder-volwaardigen) is sinds ver scheidene jaren geheel vertrouwd met deze problematiek, evenals trouwens onze eigen expeditie, die kans ziet de pakketten vóór de 31ste december door het gehele land bezorgd te krijgen, de meeste zelfs vóór Kerstmis. Sth Langs deze weg wil ik gaarne iedereen bedanken voor de bloemen, het fruit, de sigaretten en het vloeibaar geneesmiddel, die ik zowel in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Ook de vele anderen die mij een brief of kaart hebben gestuurd. Het was geweldig! Een speciaal woord van dank wil ik richten tot de tientallen kinderen van wie ik een kaart heb ontvangen. Ik verzeker jullie, dat deze kaarten mij bijzonder hebben geholpen de „donkere" weken in het ziekenhuis door te komen. Hartelijk dank! Amsterdam J. C. (Oom Joop) Smit Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag mijn hartelijke dank uitspreken voor de bijzondere belangstelling van de zijde van de brouwerij ter gelegenheid van mijn afscheid. Niet alleen op 21 november maar ook op de officiële dag van mijn afscheid, alsook na mijn thuiskomst uit het ziekenhuis ontvingen wij vele attenties, waardoor wij bijzonder getroffen werden. Rotterdam A. Lussenburg Voor de grote belangstelling, de vriendelijke woorden en de vele cadeaus wil ik, mede namens mijn vrouw, gaarne nog mijn hartelijke dank betui gen aan directie, bedrijfsleiding, collega's, de afdeling technische oplei dingen en aan alle belangstellenden bij mijn afscheid op 31 oktober. Amsterdam Th. H. van Essen Langs deze weg wil ik gaarne, mede namens mijn echtgenote, de heren Van der Werf en Kloppenburg en alle anderen, die ik onmogelijk allen hier kan noemen, hartelijk danken voor de wijze waarop zij bij mijn afscheid blijk hebben gegeven van hun attentie. Den Bosch J. H. B. Peels De vele blijken van belangstelling, die ik tijdens mijn ziekte heb ont vangen, maken het voor mij onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom bij dezen: Hartelijk dank! Rotterdam W. Huizer 24

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 24