SHOCKING BLUE ^DOET HET^ GOED.^1 AFSCHEID! WELKOM? 3*67 Konden we de laatste maanden wat mutaties in de jeugdredactie betreft alleen maar nieuwe leden introduceren, deze keer brengen we minder prettig nieuws. Niet minder dan drie enthousiaste pen- nelikkers verlaten de brouwerij. Vooral voor Rotterdam betekent dit een klap, omdat ze alle drie aldaar hun pennevruchtjes in el kaar wrochten. Cor Lange was de eerste. Op 1 november ging hij naar zijn nieuwe (Italiaan se) baas, de heer Olivetti, voor wie hij in de loop der tijd veel schrijf- en kantoormachines hoopt te OSES! verkopen. Greet de Klerk is blijkbaar op het bier uitgekeken, en wil zich meer gaan verdiepen in de (glas)- verpakking daarvan. Per 1 de cember begon ze bij de Verenig de Glasfabrieken. Zou ze af en toe toch niet te diep kijken? Emmy Bangma vertrok begin de cember naar het (niet zó) hoge noorden. In Denemarken wil zij zich gaan bekwamen in de huis houding en in het amuseren van haar toegeschoven kindertjes. En Jeugdrubriek onder redactie van made- leen van eek, hans jonkers, rudie van eekert, ad sinkeldam, greet de klerk, rené prins, els küper, cor lange, yvonne schutselaars en emmy bangma ervaring opdoen. (Prima landje daarvoor!) Rest ons nog te zeggen (ook namens de lezers durven we ver onderstellen): Greet, Emmy, Cor- Heel hartelijk dank en veel suc ces! Zestig procent van de Rotterdam se jeugdredactie vertrok. Leen Molenaar (boekhouding) heeft zich inmiddels bereid verklaard twintig procent voor zijn rekening te nemen. Blijft over: veertig pro cent, te verdelen in ja, in wat? Hans, René en Leen zouden hun groepje het liefst gecompleteerd willen zien met vrouwelijk schoon. Welke jonge blommen voelen zich geroepen dit edele driemanschap gezelschap te houden en van tijd tot tijd (heus niet élke maand) een bijdrage te leveren in 3LUIK? (Denk er ook aan, volgend jaar staat er weer een beatavond op het programma. Een goed bezette redactie kan het feest alleen maar mooier maken!) Wie durft?? Volgens insiders, de jongens die het dus kunnen weten, is een hit maken tegenwoor dig niet meer zo moeilijk. Volgens die zelfde insiders is het echter een grote kunst om meerdere hits te scoren. Er zijn in Nederland maar weinig groepen, die dat voor elkaar krij gen. Shocking Blue is een van die weinige groepen. Op de foto zien jullie van links naar rechts: Shorty Beck - drums Mariska Veres - zang Rob van Leeuwen - gitaar (brein van de groep) Klaasje van der Wal - basgitaar „Lucy Brown is back in town" was de eer ste schijf, waarmee Shocking Blue in de top-40 kwam. „Send me a postcard" haal de zelfs de top-10. Na „Long and lone some road" volgde het onverbiddelijke kassucces „Venus", die in tal van landen in en buiten Europa verkocht werd (en nog wordt). Moge de nieuwste plaat „Mighty Joe" evenveel succes heb ben! (Foto en informatie: Dureco, Amsterdam). AMSTERDAM het „fluisterterrein" uitge breid is, nu er zo velen van ons naar de brouwerij aan de Mauritskade verhuisd zijn daar dan ook heel wat te fluisteren valt, onder meer de koffiejuffrouw twee soorten kopjes op haar karretje heeft staan de ene soort voor de lin kerkant van de gang en de andere soort voor de rechterkant gebruikt wordt dit niets, maar dan ook helemaal niets met welke functie dan ook te maken heeft in de kantine van diezelfde brouwerij het verkrijgen van bier problemen op levert één persoon niet voor bij voorbeeld vijf mensen met wie hij luncht, bier mag halen, maar ieder dat voor zichzelf moet doen in de brouwerij aan de le Van der Helststraat iemand zich ontpopt heeft als vurig kunstminnaar hij een schilderij gekocht heeft, dat hij nu weer wil verkopen dit niet moeilijk zal zijn omdat „ze" (bloot met acht armen) niet mooi is, maar er verschrikkelijk lief uit ziet een ieder die haar wil zien kan gaan kijken tegen be taling van 1, dit zonde is van het geld omdat het eigenlijk niets om het lijf heeft ze waarschijnlijk al ver kocht is omdat er nogal belangstelling voor haar bestond als u erg nieuwsgierig naar haar bent, u toch nog even kunt proberen of ze er nog is de gehele commerciële af deling horeca verhuist naar een pand aan één van de grachten ze dit enkel en alleen doen om van de parkeerproble men bij het hoofdkantoor af te komen de commerciële jongens voor de zoveelste keer be wijzen dat het slimme jongens zijn men zich afvraagt wie die nieuwsgierige persoonlijk heid uit de vorige „tap" is nu blijkt dat er veel meer nieuwsgierige mensen zijn dan ooit gedacht werd ROTTERDAM op recepties nog wel eens miskleunen gemaakt worden de bedrijfsleider op de laatst gehouden receptie een personeelsfunctionaris voor een Berejong aanzag in het programma van de foto- en filmclub voor 13 december een speelfilm is aangekondigd de makers van deze film wèl, maar het verhaal en het onderwerp niet bekend zijn men hoopt in deze rubriek hierover iets meer te ver nemen we weliswaar op de we reld zijn om mekaar, om mekaar, om mekaar, om mekaar, te hellepe niet waar, maar verder niets verklapt wordt

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 19