JUBILERENDE BOSSCHE PERSONEELSVERENIGING BIEDT LEDEN UNIEKE ATTRACTIE Links: de heer A. Rademaker (eigenaar Oranje Hotel en Hotel Central Den Bosch) bezig met de controle van de kooi waarin hij met een 11-tal beren zal optreden. Rechts: De heer W. Meuris in training voor het vrijheidsdressuur-nummer. van zijn leden voor zater dagavond 15 november plaatsen voor dit circus heeft weten te reserveren. Op korte termijn zal het de leden hierover nader infor meren, maar het wenst een ieder reeds nu een genoeg lijke avond in „Gran Circo de Amadeiro". RvE De bij velen bekende waard van de Bossche Stadsherberg 't Pumpke presenteert in het Gran Circo de Amadeiro een grandioos olifanten nummer. Op 1 november was het 12!A jaar geleden dat de personeelsvereniging Den Bosch werd opgericht. Een goede reden op feestelijke wijze de groei en bloei van onze PV te vieren. De vraag was alleen: op welke wijze. Het bestuur heeft de afge lopen tijd de handen vol gehad aan de voorbereidin gen voor de concernsport dag en bovendien zocht men naar een mogelijkheid om dit jubileum te vieren op een wijze die niet te veel zou lijken op het gebruike lijke jaarfeest, dat immers ook weer zeer binnenkort zal worden gehouden. Een gelukkige toevalligheid was het feit, dat de Oetel- donkse Club, waarmee de Bossche brouwerij uitsteken de contacten heeft, druk doende bleek te zijn met het organiseren, ter gelegen heid van zijn 88-jarig be staan, van een groots spek takel en wel van een echt Oeteldonks circus in de Brabanthallen op 14, 15 en 16 november a.s. Een zeer bijzonder circus, want het bestaat maar drie dagen, treedt uitsluitend in Den Bosch op en heeft on gewone artiesten, namelijk rasechte, zeer bekende Bos schenaren, die al enkele maanden bezig zijn de num mers in te studeren die zij straks als echte circusarties ten voor het hooggeëerd publiek zullen brengen. Op het programma, dat uit 24 onderdelen bestaat, staan verschillende paardennum- mers, een optreden door de Chinese magiër Pi Ping Hen, acrobatiek, olifantendres- suur, wild dier te paard, shownummers en zelfs een woeste negerstam met lym- bodansen en vuurvreterij. Kunnen al deze nummers evenaren met echt beroeps- werk, de grote charme van dit circus zal toch zijn de echte Oeteldonkse humor, waarmee het gehele pro gramma zal worden door spekt. Wat dat betreft is men verzekerd van de medewer king van de Oeteldonkse Fanfare De Kikvorsen en het Confetticabaret, dat alle clownsnummers voor zijn rekening neemt. Het belooft dus geweldig te worden op 14, 15 en 16 november in de tot een echt circus omgetoverde Brabant hallen, die behaaglijk ver warmd zullen zijn en voor zien van comfortabele zit plaatsen. Het bestuur van de PV Den Bosch is ver heugd dat het ten behoeve De Confetties brengen een spiksplinternieuwe clowns-act. 10

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 12