PERSONALIA BUITEN LAND IN MEMORIAM IN MEMORIAM KOMENDE JUBILEA: 1 okt. C.D.A. ten Dam, filiaal Den Haag, 40 jaar. 2 okt. J.A. Edixhoven, vatencolonne, Rotterdam, 25 jaar. 16 okt. M.H. Hoofs, ziederij, Den Bosch, 25 jaar. KOMENDE PENSIONERINGEN: 30 okt. W. K. Post, wortkoeling, Amsterdam 31 okt. Th. H. van Essen, energiedienst, Amsterdam 31 okt. A. Lussenburg, interne dienst, Rotterdam 31 okt. C. Beers, pers.dienst, Rotterdam DE LEEFTIJD DER STERKEN Op 25 september vierde de heer M.C. Regoort (Rotterdam) zijn 80ste verjaar dag. Wij wensen hem alsnog van harte geluk. De heer W.F. v.d. Beijl (Rotterdam), hoopt op 8 oktober 80 jaar te worden, evenals mevrouw A.C.F. van Alem-Op- dam (Amsterdam), die op 21 oktober jarig is. Wij feliciteren hen alvast van harte! Op het terrein van de brouwerij te Rotterdam is onlangs een kleurendia (kb) gevonden, voor stellende een bierkoeler. Naspeuringen lever den geen resultaat op. De eigenaar kan de dia afhalen op het redactiebureau te Rotterdam. Uit Freetown kwam ir. C. Scheltema met zijn gezin op 7 augustus met verlof naar Nederland. Eveneens op 7 augustus vertrok de heer M. H. de Jong naar Moundou, waar hij als werktuigkundige is gedetacheerd bij Brasseries du Logone S.A. Na genoten verlof reisden de heer J. J. Veldhuyzen en zijn gezin op 7 au gustus naar Freetown terug. De heer H. van Schaik keerde na ge noten verlof op 8 augustus naar Martini que terug. Op 9 augustus keerde mevrouw M. J. M. Rosier-van der Veldt met haar op 10 mei jl. geboren dochtertje terug naar Lagos, waar haar man reeds eerder was aangekomen. Óp 16 augustus kwam de heer W. Grethe uit Bujumbura in Nederland aan, voor het doorbrengen van zijn Europees verlof. Na genoten verlof keerde de heer J. W. Veenhuyzen op 18 augustus naar Bu jumbura terug. Eveneens op 18 augustus vertrok ir. B. A. Horstman na genoten verlof naar Singapore. Mevrouw P. M. E. van Dorp-van Heusden vertrok op 20 augustus met haar zoontje naar Kumasi, waar haar man al eerder was aangekomen. Op 22 augustus keerde mevrouw E. Welmers-Stok met haar kinderen naar Lagos terug. Na genoten verlof reisde de heer C. Allport op 26 augustus naar Kaduna te rug. De heer G. J. Smit kwam op 15 juli in Nederland aan voor het doorbrengen van zijn Europees verlof. Op 21 juli keerde de heer W. de Vries met zijn gezin na genoten verlof weer terug naar Brazzaville. Eveneens op 21 juli kwam de heer D. J. Ringoir uit Bukavu in Nederland aan. Op 23 juli vertrok de heer D. van Dorp naar Kumasi, hij is daar als werk tuigkundige gedetacheerd bij Kumasi Brewery Ltd. Eveneens op 23 juli keerde de heer J. Hirt na genoten verlof weer terug naar Kaduna. Uit Kaduna vertrokken op 24 juli de heer R. A. C. Vos en zijn vrouw met verlof naar Nederland. De heer J. R. F,. Kraft reisde op 25 juli na genoten verlof weer terug naar Moundou. Uit Kumasi kwam de heer J. A. Niel sen met zijn gezin op 26 juli met verlof naar Europa. Op 28 juli vertrok mevrouw I. H. Hensel-Klein met haar gezin naar Singa pore, waar haar man reeds eerder was aangekomen. Eveneens op 28 juli kwam mevrouw B. Otter-Bogerd met haar dochtertje uit Gisenyi in Nederland aan. De heer E. W. Benne kwam op 29 juli met verlof uit Kumasi naar Neder land. Op 31 juli keerde mevrouw M. van Schaik-Kraut per boot vanuit Southamp ton naar Martinique terug. 9 Na genoten verlof reisde ir. R. W. Welmers op 2 augustus naar Lagos terug. Uit Moundou arriveerden op 3 augus tus in Nederland de heer D. J. von Zboray met zijn gezin, voor het door brengen van zijn verlof. 9 De heer A. van der Est vertrok op 5 augustus naar Kinshasa, waar hij als monteur is gedetacheerd bij Bralima- Congo S.C.R.L. Op 6 augustus kwam dr. L. Bels met zijn gezin met verlof in Nederland aan. In Amsterdam overleed 13 september jl. op 63-jarige leeftijd de heer H. VAN ZUYLEN Op 2 mei 1927 in dienst getreden als employé op de hoofdboekhouding te Amsterdam, werd de heer Van Zuyien vervolgens overgeplaatst naar de sala risafdeling, waar hij als salarisadmi nistrateur werkzaam was. Vanaf 1 juli was hij opgenomen in de Invaliditeits- regeling. De brouwerij verloor in hem een trouw en accuraat medewerker. Op 4 september 1969 overleed na een langdurige ziekte onze medewerker voor documentatie van de exportafde ling te Amsterdam, de heer P. C. GIMBEL. De heer Gimbel trad op 1 september 1928 in onze dienst en werd te werk gesteld op het verkoopsecretariaat, waar hij belast was met administratieve aangelegenheden ten behoeve van de commerciële dienst. In verband met een reorganisatie werd de heer Gimbel in 1959 overgeplaatst naar de export- dokumentatie-afdeling. Zijn werkzaam heden op deze afdeling bestonden uit het verzamelen, statistisch verwerken en rapporteren van alle gegevens, die betrekking hebben op de Heineken- export en internationale concurrentie. Hij heeft de hem opgedragen taken al tijd met grote nauwgezetheid en plichtsbetrachting uitgevoerd. Bij de Personeelsvereniging ,,Heine- ken" stond de heer Gimbel als actief lid (o.a. tennis) ingeschreven. Aangehaald kan nog worden, dat de heer Gimbel in zijn vrije tijd op zeer verdienstelijke wijze vele uren besteed de aan schilderen. Nu, op 56-jarige leeftijd is hij te vroeg van ons heengegaan. Wij verliezen in hem een trouwe vriend en een uitermate gewaardeerde mede werker, die ons met grote bescheiden heid bijstond in ons werk. Wij ontvingen het droeve bericht, dat op 15 juli is overleden de heer P. C. Gerritsen. De heer Gerritsen, die van 1921 tot zijn vervroegde pensionering in 1932 werkzaam was in onze Amster damse vestiging, is 94 jaar geworden. Onze oud-medewerker de heer Th. J. Backer overleed op 18 juli. Ruim 18 jaar is de heer Backer, die de leeftijd van 76 jaar bereikte, verbonden ge weest aan de Amsterdamse brouwerij. Op 9 augustus overleed te Rotterdam de heer J. Verkerk, die van 1921 tot aan zijn pensionering in april jongstleden werkzaam was in de brouwerij aldaar. De heer Verkerk bereikte de leeftijd van 65 jaar. Onze oud-collega de heer C. Barbiers overleed op 21 augustus. De heer Bar biers, die 72 jaar is geworden, was van 1920 tot zijn pensionering in 1962 ver bonden aan de Amsterdamse brouwerij. 23

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 25