Terugblik op het tennisseizoen VAN ONZE VERENIGINGEN FOTO- EN FILMCLUB De districtscompetitie op zaterdagmid dag is weer achter de rug en wij geven u gaarne hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden en de punten die daarmede werden vergaard. Heineken 1 (tweede klasse), bestaande uit: de dames J. M. Kleyngeld en H. M. van Rigteren-Slop en de heren D. A. Dupper en E. D. Hoekstra, behaalde in de 6 gespeelde wedstrijden 8 punten. In het kort verliepen deze wedstrijden als volgt: 19 april - Heineken 1 - Heer Jan 2: 32 De herensingle werd door Emile Hoek stra in 3 sets moeizaam, maar verdiend gewonnen. Hannie van Rigteren verloor, na zeer goed tegenspel in de 1ste set, helaas haar partij in 2 sets. De mixed partij werd door Cobie Kleyngeld en Dick Dupper gewonnen. Cobie liet zeer sterk baselinespel zien. Het damesdubbel werd verloren, maar door winst in het herendubbel was de uiteindelijke zege veilig gesteld. 26 april - Sliedrecht2 - Heineken 1: 23 Hannie van Rigteren verloor haar single, waartegenover de herensingle door Dick Dupper werd gewonnen. Het dames- dubbel liep prima en werd dan ook met 64; 64 gewonnen. Ook de mixed partij van Cobie Kleyngeld en Emile Hoekstra gaf geen problemen. Het herendubbel liep helaas niet al te vlot en werd verloren met 46; 57. 3 mei - Heineken 1 - Krimpen 3: 14 Alleen de mixedpartij van Cobie en Dick liep redelijk en werd door opgave van de tegenstanders gewonnen. De overige partijen in deze wedstrijd gingen ver loren, zodat wij tenslotte slechts 1 punt behaalden. 10 mei - Heer Jan 2 - Heineken 1: 23 In plaats van Emile speelde Dick deze keer de single, hetgeen niet met succes werd bekroond (68; 36). Ook Han nie van Rigteren verloor haar partij. De andere drie partijen verliepen met winst voor Heineken. Het was duidelijk, dat ons team beter ingespeeld begon te raken. 17 mei - Heineken 1 - Sliedrecht 2: 32 Ditmaal hebben de dames voor de pun ten gezorgd door winst in de dames single en -dubbel. Pierre van Engelen, die voor Emile Hoekstra inviel, won met Cobie Kleyngeld de mixedpartij. De herensingle werd, zonder excuses, door Dick in twee sets verloren en ook de herendubbel verliep moeizaam en werd verloren met 16; 97; 16. 31 mei - Krimpen 3 - Heineken 1: 32 Deze keer werd met een invalster ge speeld, Marleen Schönberger in plaats van Hannie van Rigteren. We verloren op het nippertje. Marleen heeft zich, vooral in de damesdubbel, krachtig ge weerd. Zowel Cobie als Dick speelden een taktische single, die beide werden gewonnen. Vooral Cobie, als niet er varen single-speelster, verdient een com pliment. Zowel de dames- als de heren dubbel ging in drie sets verloren, terwijl het gemengddubbel van Marleen en Emile in twee sets 16; 16 verloren werd. Resumerend kan gesteld worden, dat voor dit team de competitie gunstig verliep: viermaal winst tegen tweemaal verlies, hetgeen de tweede plaats op leverde in zijn afdeling. Voor een team, dat op drie van de vier plaatsen in ver gelijking met vorig jaar is gewijzigd, zeker niet slecht. Proficiat! En dank voor de inzet waarmee gespeeld is! Wel licht zit er volgend seizoen een promotie naar de eerste klasse in. Heineken 2 (3de klasse), samengesteld uit de dames M. Hoogenboom-van Put ten en Ch. M. Kievits-Scheffers en de heren J. Hoogenboom en H. J. Kievits wist eveneens 8 punten te behalen en wel op de volgende wijze: 19 april - C.C. 9 - Heineken 2: 32 Op deze eerste competitiedag in Dor drecht werd met de singles begonnen. Hans Kievits verloor zijn partij helaas, maar zijn vrouw Chariot won overtui gend met 60; 62. Het echtpaar Hoo genboom verloor het gemengd-dubbel. Ook het herendubbel werd helaas ver loren, hoewel in de tweede set een kleine Donderdag 4 september hielden we de eerste clubavond van het nieuwe seizoen. Als foto-van-de-maand werd door de jury aangewezen de opname van C. W. Poot, die inge deeld is in de klasse senioren. Ongetwijfeld is het maken van een goed portret een van de moeilijkste takken van de fotografie. De spontaniteit van het meisje komt op het portret goed tot uiting. Fotografeert of filmt u ook, maar bent u nog geen lid van onze club? Wist u dat wij in het bezit zijn van een uitgebreide bibliotheek? dat onze leden korting hebben bij de aankoop van foto grafisch materiaal? dat wij de leden gratis een elektronenflits lenen? dat onze doka van alle gemakken is voorzien? dat wij beginnelingen met raad en daad bijstaan? dat onze clubavonden zo gezellig zijn? KOMT U EENS BIJ ONS BINNENLOPEN?! Foto-van-de-maand, september, C. W. Poot, groep senioren.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 20