J. VERMEULE Afscheid DANK Namens de collega's overhandigde de heer Kok de heer Molijn een envelop met inhoud en wenste hem nog vele jaren in goede gezondheid toe. Hetzelfde begrip „gezondheid" was er de oorzaak van, dat de heer Van Eijk de laatste anderhalf jaar niet meer werk zaam was als chauffeur van het filiaal Den Haag. In januari vorig jaar moest hij achter het stuur vandaan en verviel in de arbeidsongeschiktheidsregeling. Deze woens dag was voor hem echter de officiële laatste dag van zijn dienstverband. De heer Van Eijk kwam in 1922 in dienst bij Heineken, in de stallen. Na nog werkzaam geweest te zijn als bijrijder en in de bottelarij „verhuisde" hij in 1937 naar Den Haag, waar hij ons bier vervoerde. De heer Ruivenkamp wenste hem in zijn toespraak nog vele goede jaren met vrouw en kinderen toe. Namens het personeel uit de tap- en legkelder, waar de heer Molijn ruim veertig jaar heeft doorgebracht, sprak de heer Smit. Hij roemde de vele goede eigenschappen van de heer Molijn (en vergat gelukkig niet te vermelden, dat deze ook nog wel „kwaaie" bezat!). Een envelop met inhoud namens de collega's uit genoemde afdelingen was het stoffelijk bewijs van de waardering voor de heer Molijn. Tenslotte dankte de heer Molijn voor de belangstelling, de cadeaus en de vriendelijke woorden. Op de receptie ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de heer J. Vermeule, op 2 april jl., is reeds vermeld, dat bij zijn afscheid een staande receptie gehouden zou worden. En die is er gekomen! Op 31 juli stroomde de raadskelder te Rotterdam vol; vele collega's maakten van de gelegenheid gebruik de heer Vermeule de hand te drukken. Tweemaal werd het gezellige gewandel en gebabbel onder broken. De heer Kamphorst hield als eerste spreker een korte speech en overhandigde het personeelscadeau: een envelop met inhoud, bestemd voor de aanschaf van een kast voor zijn stereo-installatie. Vervolgens nam de heer Offerman het woord. Hij sprak namens zijn collega's van de debiteureninformatie, op welke afdeling de heer Ver meule de laatste jaren werkzaam was, zijn grote dankbaar heid en bewondering uit voor de activiteiten op welk gebied dan ook van de heer Vermeule. Diverse stukken gereedschap vormden samen het afscheidscadeau van het personeel van de debiteureninformatie, het bouwbureau en enkele naaste medewerkers van „knutselaar" Vermeule. Een cadeau, dat uiteraard vergezeld ging van de beste wensen voor de toekomst! De heer Vermeule, die op 31 juli afscheid nam, kreeg van de heer Offerman namens zijn collega's van de debiteureninformatie, het bouw bureau en enkele naaste medewerkers diverse stukken gereedschap aangeboden. Getroffen door de vele blijken van be langstelling tijdens mijn ziekte, wil ik, 1 nu ik mijn werk weer hervat heb, ieder- een hartelijk dankzeggen. Apeldoorn A. Puijpe Gaarne willen wij langs deze weg, mede namens onze echtgenoten, allen 1 vriendelijk danken voor de belangstel- i ling, de cadeaus en de vriendelijke woorden ter gelegenheid van ons af scheid op 30 juli. Rotterdam C. Molijn J. van Eijk i Voor de grote belangstelling en de mooie cadeaus ter gelegenheid van mijn afscheid zeg ik u allen, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. Rotterdam J. Vermeule Mede namens mijn vrouw wil ik mijn hartelijke dank betuigen aan directie, chefs en collega's voor de prettige ontvangst ter gelegenheid van mijn 40- jarige jubileum. Hoewel dit niet op de gebruikelijke wijze gevierd is, mocht ik veel belangstelling ondervinden, waarvoor ik ook graag mijn dank wil uitspreken, evenals voor de bloemen, cadeaus en schriftelijke gelukwensen, die ik van een aantal gepensioneerden heb ontvangen. Rotterdam G. van Wijk 17

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 19