Bezoek Nederlandse Kamer van Koophandel voor Amerika aan Den Bosch Kappen uit Hoedekenskerke in Rotterdam Heineken in „La Cave Internationale" Op 25 juni jl. hield de Nederlandse Kamer van Koophandel voor Amerika zijn jaarlijkse algemene ledenvergadering in he.t ontvangstgebouw van onze brouwerij in Den Bosch. Voorzitter van deze Kamer is de heer Feith; de heer Wittert is lid van het algemeen bestuur. Voor de lunch maakte het gezelschap een korte rondgang door de brouwerij, waarvan u hier enkele beelden kunt zien. Enige tijd geleden was in Rotterdam een gezelschap uit Hoedekenskerke op bezoek, een gelegenheid, die wij aan grepen om de dames-in-klederdracht te laten vereeuwigen op de trap van het kantoor. Het was een goed idee van de heer May, exploitant van 'La Cave Internationale', het kleine en gezellige eethuis in het centrum van Amsterdam, aan ons te denken in verband met zijn zomerexpositie. Omdat zovele van zijn buitenlandse gasten belangstelling voor ons bier hebben, vermoedde hij dat niet alleen ons pils, maar ook onze foto's het goed bij de maaltijd zouden doen. Op 7 juli opende de heer Timmer, met een speech waarin bierbrouwen en fotograferen op fraaie wijze verweven waren, de tentoonstelling: AD WINDIG EN HET BIER. Ad Windig fotografeerde in de loop der jaren onze drie brouwerijen in opdracht van de afdeling public relations. Zijn collectie is allengs zo gegroeid dat een duidelijk en artistiek beeld kan worden gegeven van vele Heineken brouw- en bouwactiviteiten in Nederland. 5

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 7