r EXTERNE COMMERCIËLE CONTACTEN (COMMERCIAL RELATIONS) J. G. Timmer PLANNING EN CONTROL G. van Schaik In aansluiting op de mededeling van de voorzitter van de Raad van Bestuur inzake de nieuwe structuur van de onderneming, stel ik u hierbij in ken nis van de organisatie van de nieuw gevormde Divisie Commercie Neder land. Zoals u uit bijgaand schema I blijkt, zal de Divisie Commercie Nederland worden georganiseerd in een viertal commerciële groepen en een aantal staforganen.*) Teneinde de commerciële groepen in staat te stellen zo slagvaardig mogelijk te werken, zullen de bestaande com merciële diensten van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en Am- stel Brouwerij N.V. worden geïnte greerd. Een aantal stafdiensten, die momenteel bij beide organisaties ge centraliseerd aan het commerciële apparaat ten dienste staan, zullen worden gedecentraliseerd in stafdien sten ten behoeve van deze groepen. Leiding: de heer T. J. H. Kee. momenteel hoofdverkoopleider ho reca noord, Amstel Brouwerij N.V. b. Afdeling Centrale Diensten, die zorg zal dragen voor de interne en externe servicediensten in de ho- recasector. Leiding: Mr. W. F. J. Westermann, momenteel landelijk verkoopleider huisverbruik Heineken's Brouwe rijen Nederland N.V. c. Afdelingen Gewestelijke Verkoop leiding, van waaruit de horeca- verkoop regionaal zal worden ge leid. Leiding: Gewest Amsterdam: Jhr. F. J. C. Mollerus, thans districts verkoopleider horeca Amsterdam, Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Leiding: Gewest Rotterdam: de heer K. van der Hoeven, thans districtsverkoopleider horeca Rot terdam, Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Leiding: Gewest 's-Hertogenbosch: de heer J. G. M. Kerckhoffs, thans hoofdverkoopleider horeca zuid, Amstel Brouwerij N.V. Leiding: Gewest Zwolle: de heer A. C. M. Jonkers, thans districts verkoopleider horeca 's-Hertogen bosch, Heineken's Brouwerijen Ne derland N.V. Voor de overige diensten welke in de horeca-organisatie zijn opgenomen verwijs ik u naar bijgaand schema II. Zoals uit het schema blijkt zijn de activiteiten van Heineken Exploitatie Maatschappij N.V. en Panden Ex ploitatie Maatschappij van Amstel Brouwerij N.V. ondergebracht in de verschillende onderdelen van de horeca-organisatie. Voor de overige diensten welke in de thuisverbruik-organisatie zijn op genomen, verwijs ik u naar bijgaand schema III. Ter nadere dienen verduidelijking moge I GROEP HORECA Deze groep zal onder leiding staan van de heer P. Kranenberg, thans directeur van Amstel Brouwerij N.V. Onder leiding van de heer Kranen- berg zullen de volgende afdelingen staan: a. Afdeling Planning en Ontwikkeling, waarin de marketingactiviteiten voor de horecasector zullen wor den ontwikkeld. 2

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 4