DE IDEEËNBUS Rotterdam: 6.06 K. v. Dongen, techn. dienst, met mej. J. C. van Hal 26.06 mej. J. Luksen, boekh., met K. R. van Dongen 2.07 mej. M. Mol, verk.secr., met H. Lekke Den Bosch: 9.05 W. Schildhuis, bott., met mej. J. F. Smits 6.06 A. G. Snellen, bott., met mej. A. Schreur 10.06 mej. M. Verschuur, kas, met P. M. Verhijke 11.07 C. v. Gelder, bott., met mej. A. Brabers. GEBOREN: Amsterdam: 6.06 Ramon, zoon van M. F. Kolk, garage 3.07 Angelique G., dochter van J. W. H. Muller, prod. alg. 7.07 Isabella J. H. M., dochter van P. H. Vogels, bott. werkpl. Rotterdam: 1.03 Yamina, dochter van A. B. H. Mohamed, emballage 17.05 Adriana L., dochter van J. Th. Willemsen, budg. 21.05 Esther I., dochter van R. v. Veen, versch. 26.05 Jan N., zoon van ir. A. de Voogd, prod. 27.05 Michielle, dochter van H. Bos- man, techn. inkoop 16.06 Maria E., dochter van J. Holle- man, poortcontr. 18.06 Sjoerdje M., dochter van A. van Dijk, proj.bureau H.T.B. 3.07 Raymond E., zoon van G. C. Grandia, seer. H.T.B. Den Bosch: 14.04 Frans A. R., zoon van R. L. F. Beltjens, huisverbr. 11.05 Maria A. F. J., dochter van C. M. Visschers, mech. werkpl. 15.05 Esther M. H., dochter van J. Th. M. Molle, verk.secr. 20.05 Franciscus R., zoon van A. H. A. M. Dousi, bottelarij 20.05 Astrid A. M., dochter van E. H. Boulet, gistkelder 22.05 Stephanie T. M. M., dochter van A. M. M. Kappen, vervoersdnst. 29.05 Franciscus J. M., zoon van J. de Laat, pers.zaken 2.06 Geertruida C., dochter van C. Duif, bottelarij 6.06 Bernardina H. A. A., dochter van M. F. Hendriks, poortcontr. 16.06 Edwin H. T. en Anne-Marie A., zoon en dochter van L. L. M. Engelbert, int. transp. 26.06 Johannes G. A., zoon van P. A. v. d. Akker, legkelder 30.06 Angelina J. C. M., dochter van A. P. J. Hamers, bottelarij BUITENLAND In Singapore werden op 10 juni de heer en mevrouw Wolters-Jonkman ver blijd met de geboorte van hun dochter IJnskje Christina. Op 12 juni vond eveneens een blijde gebeurtenis plaats in Burgos, waar de heer en mevrouw Krüs- Spee een dochter kregen die zij Anne- mieke noemden. Mevrouw D. Cop- poolse-Francke vertrok op 12 juni met haar zoontje naar Kinshasa. Even eens op 12 juni kwam ir. B. A. Horst man met zijn gezin uit Singapore met verlof naar Nederland. Uit Bujum bura vertrok op 15 juni de heer J. W. Veenhuyzen, via Kenia kwam hij met zijn gezin met verlof naar Nederland. De heer H. Gerritsen reisde op 16 juni naar Congo, waar hij tijdelijk is gedetacheerd bij de Brasserie de Braz zaville. Op 19 juni keerde mevrouw I. Groothuis-Gort met haar kinderen terug naar Kinshasa. Uit Kumasi vertrok op 19 juni ir. A. J. Kruidenier met zijn vrouw met verlof naar Neder land, op 16 juli ging hij alweer naar Lagos, waar hij de Brewery Manager tijdens diens verlof zal vervangen. De heer W. I. C. A. van Staveren reisde op 19 juni naar Kinshasa, waar hij als bedrijfswerktuigkundige is gedetacheerd bij Bralima-Congo S.C.R.L. Mevrouw W. Rodenburg-Freymuth vertrok op 20 juni met haar gezin naar Gisenyi. Na genoten verlof keerde de heer G. Sloot weg op 23 juni met zijn gezin terug naar Johannesburg. Op 24 juni werd de heer G. J. van Aalst overgeplaatst naar Kisangani, waar hij thans als be drijfswerktuigkundige is gedetacheerd bij Bralima-Congo S.C.R.L. De heer T. F. C. Meeles keerde na genoten verlof op 25 juni met zijn gezin terug naar Kumasi. Een blijde gebeurtenis vond plaats in Meppel, waar op 26 juni het gezin van de heer en mevrouw Elert- Coeling werd uitgebreid door de ge boorte van een zoon, die zij Arnold Jan noemden. Uit Singapore vertrok op 28 juni ir. F. Lammers met zijn vrouw met verlof naar Nederland. Op 30 juni vertrok de heer H. van Breukelen met zijn gezin per boot uit Johannes burg, teneinde in Nederland zijn verlof te gaan doorbrengen. Na genoten ver lof keerde ir. H. Hensel op 30 juni terug naar Singapore. Eveneens op 30 juni werden de heer en mevrouw De Winter- Cornelissen verblijd met de geboorte van hun zoon Fredrikus Joannes. De heer L. E. Schilling vertrok op 1 juli uit Kuala Lumpur naar Europa om hier met zijn gezin zijn verlof door te brengen. Na genoten verlof keerde de heer R. Elert op 2 juli terug naar Lagos. Op 3 juli kwam mevrouw H. van Eerbeek-Visser uit Kinshasa in Neder land aan. De heer A. J. Bracke reisde na genoten verlof op 4 juli met zijn ge zin weer terug naar Lagos. Uit Lagos kwam de heer P. I. van der Goes op 8 juli met verlof naar Nederland. Uit Freetown arriveerde op 10 juli in Neder land de heer P. Phaff, eveneens voor het doorbrengen van zijn verlof. Op 10 juli vertrok de heer P. Snoey via Kinshasa naar Boma. De heer H. J. M. Francken kwam op 15 juli met zijn gezin uit Kumasi in Nederland aan voor het doorbrengen van zijn Europees ver lof. Eveneens op 15 juli vertrok de heer H. J. Rutgers met zijn gezin naar Boma, hij is daar als bedrijfswerktuig kundige gedetacheerd bij Bralima-Congo S.C.R.L. De heer H. F. de Vries keerde na genoten verlof op 16 juli met zijn gezin terug naar Kumasi. Door de plaatselijke ideeënbuscommissie in Den Bosch zijn in de afgelopen tijd de volgende beloningen toegekend: A. Schellekens, bott. werkpl.: Het ver plaatsen van de kettingspanners van de opzetblokken van de depalletisers col. VI. Beloning 25, L. A. Peters, bottelarij: Het aanbrengen van een micro-switch onder de afvoer- baan van de blikspoelmachine en een luchtpal voor de vulmachine van de blik- col. Beloning 25, A. L. Bekkers en A. Verweij, bottelarij: Het verbeteren van de lifthoogteregeling. Beloning 20, C. Scheepens, elektrotechn. dnst.: Het in bouwen van een beveiliging tegen het te hoog of te laag lopen van de kistenlift in de palletisers van col. VI. Beloning 50,-. M. van Beugen, bott. werkplaats: Vereenvoudiging en snellere ophef fing van storingen door de korven- houders niet meer te demonteren voor het uitwisselen van kunststof- korven. Beloning 125, Een aanmoedigingspremie ontvingen: J. van Hooft, fustencol., 25,C. Schee pens, elektrotechn. dnst., 15, DE LEEFTIJD DER STERKEN Op 19 augustus is de heer H. v.d. Hoonaard (Amsterdam) 80 jaar geworden. Wij wensen hem nog van harte geluk. Hun 85e verjaardag vieren de heer C. Griffioen (Amsterdam) op 31 augustus en mevrouw J. J. de Roode-Haze (Rotterdam) op 7 september. Vanaf deze plaats wensen wij hen reeds een prettige dag toe. DE LEEFTIJD DER ZEER STERKEN De heer J. v. d. Hoff (Rotterdam) werd 7 augustus 90 jaar; de heer F. J. Beenke (Am sterdam) hoopt op 25 september zijn 90ste ver jaardag te vieren. Wij feliciteren hen van harte. 50-JARIG HUWELIJK De heer en mevrouw A. van Doorn (Amsterdam) vierden op 6 augustus hun gouden huwelijks jubileum. Onze hartelijke gelukwensen! KOMEND JUBILEUM 22 sept. F. Baay, comm. dienst horeca, Amster dam, 40 jaar. DANKBETUIGING Allen, die blijk hebben gegeven van hun be langstelling na het overlijden van mijn echt genoot, wil ik langs deze weg hartelijk dank zeggen. MEVROUW A. WORM-MIDDELKOOP Amsterdam. IN MEMORIAM Wij ontvingen het droeve bericht, dat op 17 juni is overleden de heer J. C. G. Budde. De heer Budde, die 76 jaar is geworden, was van 1940 tot zijn pensionering in 1957 werkzaam in onze Amsterdamse vestiging. Op 19 juni overleed onze oud-medewerker, de heer J. Scharroo, die ruim 32 jaar werk zaam is geweest in het filiaal Den Haag. De heer Scharroo is 81 jaar geworden. Onze oud-collega, de heer G. Kuyl, over leed op 26 juni. De heer Kuyl, die de leef tijd van 71 jaar bereikte, was van 1921 tot zijn vervroegde pensionering in 1958 verbonden aan onze Amsterdamse vestiging. 23

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 25