EERSTE CONCERNSPORTDAG VINDT PLAATS OP „DE VLIERT" ASTRID-II CUP, DE NIEUWE WISSELBEKER De komende sportdag de eerste in concernverband die zaterdag 20 september a.s. gehouden zal worden, onderscheidt zich al bij voorbaat van de ontmoetingen, die in de afgelopen jaren plaatsgevonden hebben. Zoals u uit de aankondigingen reeds heeft kunnen lezen, zullen deze keer namelijk ploegen van zowel Heineken (Amsterdam, Rotterdam, Den Bosch) als Amstel en Vrumona eikaars krachten meten in verschillende takken van sport. Spelers en supporters kunnen over deze uitbreiding alleen maar ver heugd zijn. Immers, hoe groter het deelnemersveld, des te interessanter de strijd en des te eervoller het behalen van de eerste plaats. In het bijzonder de Rotterdamse Heineken mensen zijn in hun nopjes met het meedoen van onze sportvrienden van Amstel en Vrumona. Vurig hopen zij dat de strijd om de eerste plaats nu weer volkomen open is en dat de Astrid-II Cup, die weer als wisselbeker wordt ingezet, hen niet bij voorbaat op het sportlijf geschreven zal zijn. Een ander belangrijk verschil met de voorgaande ontmoe tingen is, dat de sportdag zich dit keer nagenoeg in zijn ge heel op één terrein zal afspelen. Hiervoor is het sportpark „De Vliert" in Den Bosch beschikbaar, waar, met uitzon dering van het biljarten en het hengelen, alle wedstrijden van deze dag gehouden zullen worden. De biljarters ont moeten elkaar in de kantine van de brouwerij, waar voor deze gelegenheid enkele extra wedstrijdtafels worden op gesteld. De hengelaars zullen met zijn allen rond De Put- terse Wiel zitten, waar voldoende ruimte (gemaakt) is om iedere deelnemer een eigen stekkie te bezorgen. Indien de weergoden op 20 september ons gunstig gezind willen zijn (en dat zit er wel in), zijn alle voorwaarden aanwezig voor een geslaagde sportmanifestatie. Bij die voorwaarden is wel inbegrepen een grote opkomst van be langstellenden en supporters. En daarop rekenen deelnemers en organisatoren! Laatstgenoemden weten voor u, toeschou wers, nog een extra attractie. De Vliert heeft namelijk een kunstijsbaan en indien u 's middags met de beentjes van de (ijs)vloer wilt, kunt u vanaf 13.45 uur in het gezellige schaatsstadion terecht. De toegangsprijs bedraagt 1,50 voor volwassenen en kinde ren vanaf 13 jaar; voor kinderen tot 13 jaar 1, WEGWIJS Om degenen, die De Vliert niet kennen, alvast een indruk van dit mooie sportpark te geven en hen enigszins de weg te wijzen, heeft de redactie gewapend met blocnote en camera, de zaak voor u verkend. Overigens moet u zich één ding wel realiseren, namelijk dat wij die dag niet de enige bezoekers van De Vliert zijn: wat de velden en de banen betreft is slechts een klein gedeelte van de accommodatie voor onze sportdag gereserveerd. AANKOMST U arriveert 's morgens tegen half tien in de Brabanthallen (niet ver van de Bossche brouwerij gelegen), die als plaats van aan- en samenkomst zullen fungeren. Na de ontvangst, de verwelkoming, de koffie en zo, stapt u weer in de bussen 13

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 15