VIERDE TECHNISCHE CONFERENTIE WEST-AFRIKA Uitreiking Va Pro-diploma's in Den Bosch Groepsfoto bij de diploma-uitreiking: v.i.n.r. staande: H. L. v. d. Laar, ir. C. Bremer (produktieleider verpakken), P. J. Pagie, J. M. M. van Berkom (chef personeelsdienst), H. G. M. Kreté, A. G. M. v. d. Akker, H. J. M. Netten, R. A. v. d. Steen, P. J. M. Stams, C. Th. G. Bekkers en W. F. van Marie (opleidingsfunctionaris). Zittend v.i.n.r.: A. L. J. M. v. d. Heuvel, J. F. H. M. Stolzenbach, W. M. Kreté en G. H. M. de Wijs. Van 12 tot 14 juni werd in Kaduna (Nigeria) de vierde technische conferentie van de West-Afrika groep gehouden. Dit soort conferenties, die door H.T.B. georganiseerd wor den en waarbij een brouwerij van de groep als gastheer optreedt, verheugen zich in een stijgend succes. Deze bijeenkomsten bieden een uitstekende gelegenheid tot het uitwisselen van informaties omtrent nieuwe ontwikke lingen, researchresultaten en dergelijke op technisch en brouwtechnisch gebied. Daarnaast vormen zij een belangrijk element ter versterking van de band tussen de uitgezonden functionarissen en hun Heineken basis in Nederland ener zijds en van het onderling contact en goede teamgeest anderzijds. De groepsfoto, genomen na afloop van de conferentie, toont de deelnemers in vrolijke stemming bijeen. V.i.n.r. de heer R. van den Berge (Kaduna), R. Welmers, technical man ager N.B.L. (Lagos), H. Timmer (Moundou), C. Scheltema, knielend (Freetown), W. Hey (Lagos), J. Gombert (H.T.B. E. K. P. Daniel (Burgos), D. van Dam (Kumasi), J. Th. Jonkers (H.T.B.), H. G. Liebetrau (Lagos), A. Kruidenier (Kumasi) en G. H. Ulenberg (H.T.B.). Op de andere foto overhandigt El Hadji Halilu, transport manager van N.B.L., Kaduna, een schaal van Kano zilver aan de heer Gombert, voorzitter van de conferentie. Namens de cursisten bedankte de heer Van de Laar de directie. Op 1 juli jl. vond in de kantine van de Bossche brouwerij de uitreiking plaats van het diploma bedieningsman in de procesindustrie. De diploma's werden overhandigd door de produktieleider brouwen, ir. Bremer, nadat de heer Van Berkom namens het bedrijf de cursisten bedankt en ge complimenteerd had voor het enthousiasme waarmee zij de opleiding hebben gevolgd. De heer Van de Laar bedankte als oudste cursist de directie en de bedrijfsleiding, die het mogelijk maakten deze cursus te volgen. Na de diploma-uitreiking, waarbij ook de meeste afdelings chefs aanwezig waren, werd de nodige aandacht geschonken aan het produkt, voor de bereiding waarvan men twee jaar „geblokt" had.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 14