Bloedtransfusiedienst Rotterdam DE AMSTERDAMSE INDUSTRIE WEKEN sioenen door de fusie met Amstel en Vrumona extra aan dacht hebben gekregen. Er is een speciale commissie in gesteld ter bestudering van de hiermede samenhangende problemen. Voorts kwamen de volgende onderwerpen in de verschil lende vergaderingen aan de orde: DEN BOSCH (24 februari 1969) a. Naar aanleiding van een vraag, hoe arbeid door het personeel op jaarsalaris op een zaterdag zal worden gecompenseerd, deelt de voorzitter mede, dat hiervoor een richtlijn zal worden opgesteld. b. Naar aanleiding van gestelde vragen door het perso neel en een ingediend rapport door de desbetreffende ondernemingsraadleden deelt de voorzitter mede, dat de commissie tot beheer van Heineken's Ziektekosten regeling geen redenen aanwezig heeft gevonden een verandering aan te brengen in de premieheffing voor de ziektekostenregeling. ROTTERDAM (25 februari 1969) a. Een aantal jeugdigen heeft belangstelling getoond voor het werk van de ondernemingsraad. De voorzitter en de leden van de ondernemingsraad stellen deze belangstelling bijzonder op prijs. Onder zocht zal worden op welke wijze de jongeren meer bij de ondernemingsraad kunnen worden betrokken. Om te beginnen zal in samenwerking met de redactie van Vers van 't Vat getracht worden de jeugd meer infor matie te geven. b. Om praktische redenen kan niet worden overgegaan tot plaatsing van een telefooncel op het brouwerijterrein. c. De vrij gemaakte ruimte, aan de Isaac Hubertstraat zal gebruikt moeten worden als opslagplaats, zodat aan een verzoek, deze ruimte te bestemmen als parkeer plaats voor het personeel, niet kan worden voldaan. d. Op een desbetreffende vraag van een lid van de raad antwoordt de voorzitter, dat over de eventuele bouw plannen voor Rotterdam nog niets naders kan worden medegedeeld. Hopelijk kan hierover in de maand april meer gezegd worden. AMSTERDAM (10 maart 1969) Enige leden geven uiting aan hun verbazing over de nieu we tandartsenregeling. De voorzitter zegt toe, dat dit on derwerp binnenkort in de bestuursvergadering van het per- soneelfonds ter sprake zal worden gebracht. De volgende vergaderingen van de ondernemingsraden zullen worden gehouden op 21 april te Den Bosch, 22 april te Rotterdam en op 25 april te Amsterdam. Van bovengenoemde dienst ontvingen wij bericht, dat vorig jaar Landsteiner plaquettes en penningen voor res pectievelijk twintig maal en vijf maal bloed geven werden uitgereikt aan de volgende Rotterdamse personeelsleden: Een plaquette aan de heren L. Hoek, F. Huijer, J. P. Lock- horst, J. A.Visser en W. G. Vliegenthart; een penning aan de dames M. Gerritsen, M. van Reekum. J. L.Toneman en de heren D. Berghout. A. Blaas, L. M. Broekmans. R. H. van Dongen, J. Holleman, C. A. v.d. Kamp. A. C. Lange, D. Leeuwenburg, J. Lems, E. Mol, B. G. Scheffers, M. J. v.d. Torren, J. C. Wessels en J. Th. Willemsen. Bent u ook al donor? Belangstelling van de jeugd voor het werk van de ondernemingsraad. U ziet de jeugdredactie, afdeling Rotterdam, in gesprek met enkele leden van de ondernemingsraad van deze vestiging. In 3 Luik, op pagina 14, vindt u een verslag van deze eerste ontmoeting. Op de foto v.l.n.r. mej. M. de Klerk, de heren H. Jonkers, R. Prins, P. Hoogvliet en Ph. Dankloff, mej. E. Bangma en de heren A. Kamps en W. Kort. Van 26 maart tot en met 10 april 1969 worden, even als in voorgaande jaren, de Amsterdamse Industrie- weken georganiseerd. Deze weken beogen bij de be volking en vooral bij de scholieren een goed begrip te kweken voor de Amsterdamse industrie. Vele van de bij de Amsterdamse Industrie Vereniging aange sloten bedrijven geven op 8, 9 en 10 april speciale rondleidingen. Belangstellenden kunnen zich voor deze rondleidingen opgeven bij het bedrijf van zijn of haar keuze. In de raadskelder van onze Amsterdamse brouwerij zal op genoemde dagen een speciaal programma wor den gegeven voor allen (maximaal 50 personen) die zich hiervoor aanmelden. Is dit iets voor uw relaties? Het omvat een korte inleiding over het belang van het bedrijfsleven voor onze economie, een overzicht van de activiteiten van Heineken, vertoning van onze be drijfsfilm en een uiteenzetting over de mogelijkheden die men als werknemer bij Heineken heeft. De deelnemende bedrijven, waaronder Heineken Am sterdam, zijn 8, 9 en 10 april geopend van 9.30-12.00 uur, 14.00-16.00 uur en van 19.00-21.00 uur Zij zijn kenbaar aan een vlag of een speciale A.I.W.-affiche.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 7