Afscheid E. Dekker Afscheid K. M.van Doremaele In Rotterdam nam, eveneens op 28 februari, de heer E. Dekker afscheid van de brouwerijgemeenschap. De laatste jaren van zijn dienstverband, dat in 1924 begon, is de heer Dek ker wegens ziekte afwezig geweest. Van zijn ruim veertig dienstjaren heeft hij bijna een kwart eeuw op het filiaal aan de Parallelweg doorge bracht. Daarna was hij nog enkele jaren in de bottelarij en in de afde ling emballage werkzaam. Bij de ontvangst door de bedrijfs leiding trad de heer Ykema als gast heer op. In een zeer geanimeerd ge sprek kwamen allerlei onderwerpen ter sprake, haalde de heer Dekker oude herinneringen op en werden hem de ontwikkelingen in de laatste jaren van speciaal de emballage ver teld. Het officiële gedeelte werd be sloten met een dankwoord, waarbij de heer Ykema namens directie en bedrijfsleiding van waardering en er kentelijkheid getuigde voor het vele, goede werk. dat de heer Dekker ge- Den Bosch. Het afscheid van de heer K. M. van Doremaele vond plaats op vrijdag 28 februari jl.. ofschoon de officiële datum van zijn pensionering reeds in november 1968 lag. In ver band met het feit, dat de heer Van Doremaele twee weken voor zijn pen sionering een ongeval overkwam, was hij eerst eind februari in staat, geluk kig volkomen hersteld, afscheid te nemen van het bedrijf waaraan hij ge durende twaalf en een half jaar was verbonden. Na door ir. L. W. M. Hendrikx ont vangen te zijn, wachtte de heer Van Doremaele een ontvangst in de Namens de oud-collega's overhandigde de heer Streuper een cadeaubon. durende zoveel jaren voor de brou werij had verricht. In kantine Hollandia waren vele oud collega's en bekenden bijeengeko men om persoonlijk afscheid van de heer Dekker te nemen. De heer Streuper, die verscheidene jaren zijn directe chef is geweest, liet in het kort de loopbaan van de heer Dekker de revue passeren. Bijzondere aan dacht schonk hij aan de werkzaam heden in de emballage, waar de ver werkte aantallen dozen de laatste kantine, waar hij namens de bedrijfs leider die wegens ziekte afwezig was, werd toegesproken door de heer J. M. M. van Berkom, die hem het gebruikelijke fotoboek overhandigde. Daarna was het woord aan de heer Peet, die onder meer de eerste Rotter damse jaren van de heer Van Dore maele memoreerde. Bovendien stipte de heer Peet de welwillendheid en col legialiteit van de heer Van Doremaele aan, waarna hij hem een kist sigaren aanbood. Namens het personeel sprak de heer Marechal, die de heer Van Doremaele nog steeds ,.d'n bekker" noemde, het beroep dat deze vóór zijn komst bij Heineken altijd had uitge oefend. Tot slot van het officiële gedeelte van deze bijeenkomst, die daarna nog De heer Van Doremaele (I.), die 121/2 jaar in de bottelarij te Den Bosch werkzaam is geweest, werd op de dag van zijn afscheid ontvangen door ir. Hendrikx. jaren enorm zijn toegenomen. De heer Streuper had veel waardering voor de persoon en het werk van de heer Dekker: ,,Je bent altijd goed voor je werk geweest, je hebt steeds hard gewerkt en in de omgang was je een eerlijk en oprecht mens." Aan het slot van zijn toespraak overhan digde de heer Streuper namens de oud-collega's een cadeaubon, die hij vergezeld deed gaan van de beste wensen voor de komende jaren in pensioenland. even gezellig voortduurde, dankte de heer Van Doremaele met een uitste kend afscheidswoord. DANKBETUIGINGEN Hierbij wil ik gaarne directie, chefs en collega's hartelijk danken voor hun be langstelling bij mijn afscheid. Rotterdam E. DEKKER Mede namens mijn vrouw dank ik be drijf sfeiding, bazen en collega's voor de grote belangstelling, die ik heb ondervonden bij mijn afscheid op 31 januari 1969. Tevens betuig ik mijn hartelijke dank voor de bloemen en de geschenken, die ik bij die gelegenheid mocht ont vangen. Rotterdam C. VONK In memoriam Wij ontvingen het droeve bericht, dat op 14 januari is overleden de heer J. M. Coesel. Van 1922 tot 1960 is de heer Coesel, die 73 jaar is geworden, aan de Amsterdamse brouwerij ver bonden geweest. Op 16 januari overleed de heer J. T. van de Berg op 92-jarige leeftijd. De heer Van de Berg is van 1901 tot zijn vervroegde pensionering in 1934 werkzaam geweest in het Rotterdamse bedrijf. De heer P. Lochmans, eveneens oud medewerker van ons bedrijf in Rotter dam, overleed op 18 januari. De heer Lochmans, die 69 jaar was, is van 1919 tot zijn vervroegde pensionering in 1950 aan de brouwerij aldaar verbonden geweest. In Balcarce, Argentinië, is op 75-jarige leeftijd overleden de heer L. H. van Vliet. In 1948 emigreerde de heer Van Vliet, die daarvóór 29 jaar te Rotter dam werkzaam was geweest, naai; Ar gentinië.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 10