24.12 mej. M.H. Saldana, kantine met S.J. Broer (gistkelder) Rotterdam: 29.11 P. van Leeuwen, techn.ink. met mej. N. But 4.12 H.P.C. v. Kints, bedr.bur. met mej. M. van Megen 4.12 mej. A.P. v. Lankeren, H.R.C. met C. Geerts 24.12 J.C. Boer, adm. H.T.B. met mej. E. Kamminga 27.12 P. Verkade, bouwbur. met mej. K. Alebregtse Den Bosch: 22.11 mej. M.W.A. Grijsbach, verk.secr. met G.M. Wijffelaars 22.11 L.J.M. van Gils, bott. met mej. G. Michielsen 26.11 mej. A.M.M. Mennen, int.dienst met C.L. Voet 12.12 C.P.A.M. Rademakers, proces- techn. met mej. H.A.C.M. Dekker, H.T.B. 13.12 J.C.F. Moors, bott. met mej. M.A. v. Lent 27.12 mej. J.P.J. Lucas, tel.centr. met J.P.V. Laurijssens 30.12 W.H. Meulendijk, lab. met mej. C.Th.M. de Vaan GEBOREN: Amsterdam: 28.11 Gerard J., zoon van G.J. de Baar, bedrijfsecon.afd. 22.11 Frederik T., zoon van T.F. Douma, bedrijfsbureau Rotterdam: 21.11 Jacqueline, dochter van J.A. Vleghert, huisverbr. land. 3.12 Johannes A.P., zoon van G.J. v. Ommen, eigen agentschap 12.12 Edith, dochter van E.D.M. Hoekstra, prod.ink. 7. 1 Robert F.L., zoon van C. v. Kasteel, bouwbur. Den Bosch: 17.11 Wilhelmina J.H., dochter van C.W. van Ravenstein, int.transp. 18.11 Bianca G.L.J., dochter van J.W.L. Adriaanse, fustencol. 2.12 Margareta L.P., dochter van W.M. Kreté, opleidingen 15.12 Eduardus W.G., zoon van W.J.G. Sabel, bott. 20.12 Monique D.M., dochter van J.A.R. van Veldhoven, lab. 26.12 Cornelia F., dochter van F. Delvers, bott. 30.12 Robby, zoon van E.D. Veen, int.transp. 31.12 Kirsten B.S., dochter van A.C.M. Jonkers, commercie 8. 1 Alexander W., zoon van M.J. van Heek, fustencol. KOMENDE PENSIONERING 28 febr.: C. A. van Rooyen, comm. dnst horeca, Amsterdam 28 febr.: K. M. van Doremaele, bott. Den Bosch (officiële datum pensionering was 30.11768) BUITENLAND: De heer D.A. Dupper en zijn gezin keerden op 30 november uit Kaduna naar Nederland terug. Op 2 decem ber kwam de heer L.J. Ooms met zijn gezin voor een kort verlof uit Bukavu naar Nederland. Op 3 januari reisde hij weer naar zijn standplaats terug; zijn ge zin zal hem later volgen. Naar Kinshasa vertrok op 3 december de heer W.A. Vermaas, een week later gevolgd door zijn gezin. De heer J.A. Niel sen uit Kumasi reisde op 3 december met zijn gezin voor een kort verlof naar Denemarken; op 14 januari keerde hij weer naar zijn standplaats terug. Op 4 december vertrok mevr. (.A.M. Anink- Meijer met haar beide kinderen naar Kumasi, waar haar man is gedetacheerd bij Kumasi Brewery Ltd. Uit Moun- dou keerde op 7 december de heer H. Gerritsen terug naar Nederland. Op 7 december werden de heer en mevrouw De Vries-van Mourik te Kumasi verblijd met de geboorte van een dochter, die zij Astrid Suzanne Michelle noemden. Uit Congo vertrokken op 20 december de heren D. Coppoolse en J.H. Kreuger en hun gezinnen met verlof naar Nederland. Ook de heer D.J. Ringoir keerde op deze datum voor een kort verlof naar Neder land terug. Ir. B.B. Ester kwam op 21 december met zijn gezin uit Lagos met verlof naar Nederland. Even eens op 21 december vertrokken de heren A.L.M. van Rijn en G. Koenderink uit Singapore met hun gezin met verlof naar Nederland. Na genoten verlof reis de de heer M. Krouwer op 27 december weer met zijn vrouw naar Kinshasa. De heer W. Grethe kwam op 29 decem ber voor een kort verlof in Nederland aan en reisde op 13 januari weer naar Brazzaville. STICHTING HEINEKEN's PENSIOENFONDS VERHUISD Het Pensioenfonds in Amsterdam is per eind januari overgeplaatst van de Wi- bautstraat naar 2de Weteringplantsoen 13. De telefoonaansluiting loopt via de centrale van het hoofdkantoor (020- 63881). Het postbusnummer blijft onge wijzigd. RECTIFICATIES: Zeer optimistisch, maar ten onrechte, vermeld den wij in het vorige nummer, dat de heren A. J. Houtbraken en M. van Zon (Rotterdam) en A. J. Klokgieters (Den Bosch) de militaire dienst hadden veriaten. De drie heren moesten echter in november voor hun eerste oefening opkomen! Verder is nog in een van de overlijdensbe richten een fout geslopen. De heer J. G. van Brakel trad namelijk in 1920 in onze dienst en niet zoals was vermeld in 1929. Ook bleek de opgave 121/2-jarig dienstverband in 1969 niet helemaal vrij te zijn van foutjes, namelijk: 31 jan.: M. Kivit, Amsterdam moet zijn: Den Bosch en 25 sept.: W. Stolk, Amster dam moet zijn: W. Stolte. DE LEEFTIJD DER STERKEN De heer J. M. Deen te Rotterdam hoopt op 22 februari zijn 80ste verjaardag te vieren. Wij wensen hem alvast van harte geluk. Op 14 maart worden eveneens 80 jaar mevrouw M. van de Wiel-Staal te Rotterdam en de heer H. Nonhebei te Amsterdam. Wij wensen hen een plezierige dag toe. Alsnog feliciteren wij de heer J. Luthart (Rot terdam), die op 15 februari zijn 85ste verjaar dag vierde. Mevrouw F. J. Pronk-Kaan te Amsterdam, die op 3 maart haar 85ste verjaardag hoopt te vie ren, wensen wij alvast van harte geluk. DE LEEFTIJD DER ZEER STERKEN Onze hartelijke gelukwensen gaan alsnog naar de heer J. Bethlehem (Rotterdam), die op 6 februari zijn 94ste verjaardag vierde. De heer P. C. Gerritsen uit Amsterdam, die op 9 maart 94 jaar hoopt te worden, wensen wij vanaf deze plaats alvast een prettige dag toe. DANKBETUIGINGEN: Langs deze weg wil ik mijn hartelijke dank uitspreken voor de vele blijken van belang stelling en medeleven, die ik mocht onder vinden bij het overlijden van mijn echtgenoot J. G. van Brakel. Mevrouw L. van Brakel-Röth Mede namens mijn vrouw wil ik langs deze weg graag mijn dank betuigen voor de belang stelling, die ik tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en thuis van de zijde van het bedrijf en mijn collega's mocht ondervinden. Rotterdam A. A. de Keizer Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, gaar ne directie, chefs en collega's hartelijk danken voor hun belangstelling bij mijn afscheid. Rotterdam C. E. Sutter Langs deze weg willen wij graag iedereen be danken voor de belangstelling en de mooie cadeaus, die wij ter gelegenheid van ons hu welijk mochten ontvangen. Amsterdam S. J. Broer M. E. Broer-Saldana Voor de gelukwensen en belangstelling, die mijn vrouw en ik bij de geboorte van onze zoon Robbie mochten ontvangen, willen wij hierbij gaarne iedereen dankzeggen. Den Bosch E. D. Veen Namens alle Rotterdamse gepensioneerden wil ik gaarne directie en het bestuur van het per- soneelfonds hartelijk danken voor de kerst pakketten, die wij mochten ontvangen. Rotterdam J. L. A. Zom Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne directie en bedrijfsleiding, chefs en collega's hartelijk danken voor de vele blijken van belangstelling die ik bij het bereiken van mijn pensioenge rechtigde leeftijd mocht ontvangen. Rotterdam L. Ohler Langs deze weg dank ik, mede namens mijn echtgenote, de directie en bazen voor de prachtige fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Rotterdam J. Faken DIVERSEVAATJES Te koop: Compleet ingerichte caravan (luxe uitvoering), lengte 4.35 meter met voorluifel en vlonders, chem. toilet met toilettent. Interieur: 5 slaapplaatsen, keuken-buffet met 2-pits gascomfoor, koelbox, waterpomp en com plete inventaris evenals butagas, kleerkast en veel bergruimte. Het geheel in onberispelijke staat. Inlichtingen: J. de Geus, toestel 242, Rotterdam. 25-

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 27