PERSONEELSFEEST DEN BOSCH De heer Sikking overhandigde Corry Brokken een boeket bloemen. Fred Kaps: ,,Hokus pokus Tot in de kleine uurtjes werd op 10 januari j.l. in het Bossche Casino het jaarlijkse personeelsfeest gevierd. Iedereen was laaiend enthousiast over het programing, dat voorafgaande aan het bal in de grote zaal werd ge bracht en waarin vooral sterren als Fred Kaps, Jan Blaazer, Harry Moo- ten, Sem Nijveen en Benny Behr en last but not least Corry Brokken schitterden. Menigmaal uitte de zaal haar waardering voor het gebodene door een ovationeel applaus. De avond werd geopend door de heer H. M. Sikking, die speciaal mevrouw Kloppenburg verwelkomde en haar verzocht de beste wensen aan haar echtgenoot over te brengen die we gens ziekte verhinderd was deze avond bij te wonen. Jammer genoeg bleek nog niet ieder een in staat om de voorstelling tot het einde bij te blijven wonen en Corry Brokken oogstte veel applaus. bleek weer een goede plaats" in de foyer belangrijker dan het aanhoren van het bijzonder plezierige dank woord onderstreept met een boe ket bloemen voor de dames dat de heer Sikking tot de medewerken den aan deze avond sprak. Rond elf uur brak de ware feest vreugde los. In de bovenzaal trilde de vloer onder de druk van een ge weldig beatgebeuren waaraan niet al leen de jongere werknemers maar ook hun „oudere" collega's intensief deelnamen. In de benedenzaal be reikte de stemming carnavaleske hoogtepunten, die muzikaal werden onderstreept door de All Stars uit 's-Hertogenbosch. Het bestuur van de personeelsvereni ging verdient voor deze zeer bijzonder geslaagde avond een welgemeend compliment. RvE De stemming bereikte carnavaleske hoogtepunten.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 23