BILJARTNIEUWS REISVERENIGING VERS VAN 'T VAT GESLAAGD JAARCONCERT VAN BOSSCHE FANFARE vervolg VAN ONZE VERENIGINGEN Ook dit jaar werd weer het niet meer weg te denken Heineken nederlaagtoer- nooi, met de daaraan verbonden titel „Heineken Bierbiljarter", gehouden. Waren het voorgaande jaren alléén Rot terdamse verenigingen, die hieraan heb ben deelgenomen, dit jaar hadden twee verenigingen uit Dordrecht onze uitno diging aangenomen, te weten E.M.F. en Victoria, terwijl ook S.C.R. en Frenkson weer van de partij waren. De uitslag van deze gezellige en spor tieve avonden was: 1. Victoria, 2. Frenkson, 3. E.M.F., 4. S.C.R. Vrijdag 20 december was de avond, waarop de vier door de wedstrijdleider aangewezen spelers gingen biljarten om de titel „Heineken Bierbiljarter 1968". Jammer, dat juist deze avond Victoria haar jaarlijkse feestavond had. Gelukkig was de aangewezen speler wel aanwezig. Na loting werd als eerste de partij tus sen De Graaf (E.M.F.) en Jan Boevé (Frenkson) gespeeld. Al spoedig stond Boevé op winst, maar ik denk, dat deze banketbakker de kerstkransen door het hoofd spookten, want eensklaps werd door hem geen carambole meer gemaakt en ging hij roemloos ten onder. Door het niet opkomen van de S.C.R.- speler Burki kreeg Frenkson een tweede kans alsnog de titel te veroveren. De re servespeler van Frenkson, Veldhuizen (Willem, altijd aanwezig) moest het op nemen tegen Joosten van Victoria. Na een felle strijd werd deze partij door Joosten gewonnen. De laatste en beslissende slag moest tus sen twee Dordtenaren worden uitgevoch ten. Gaven alle aanwezigen de jonge en gemakkelijk spelende De Graaf de mees te kans, Joosten liet zich niet van zijn stuk brengen en wist ook De Graaf te verslaan. Met een daverend applaus werd de oudste deelnemer aan dit toernooi op de schouders genomen en uitgeroepen tot „Heineken Bierbiljarter 1968". Heineken in de Bedrijfs Biljart Bond Ook dit jaar speelt Heineken in de com petitie van de Bedrijfs Biljart Bond een belangrijke rol. Gingen wij dit keer tegen onze gewoonte in slecht van start, nu met nog enkele wedstrijden te spelen staat Heineken met gering verschil op de eerste plaats. Juist de verenigingen waartegen wij nog moeten uitkomen, zijn kanshebbers voor het kampioenschap. Willen wij dit jaar kampioen worden, dan zal iedere speler voor de punten moeten vechten en zich geheel moeten inzetten. Dan nog zal het verschil tussen de best geplaatste vijf verenigingen heel gering zijn. Dus man nen, doe je best, er is nog geld in kas en een taart (ontworpen en gekeurd door uw wedstrijdleider) kan er, bij een kampioen schap, best eens inzitten. De tussenstand tot en met 24 december 1968 was: Op 4 januari organiseerde de reisvereni- ging Vers van 't Vat weer haar jaarlijkse nieuwjaarscontactavond. Op de vrolijke tonen van de muziek de keus was dit keer gevallen op het duo „De Accor deontrekkers" werd lustig gedanst en gezongen en menig glas bier gedronken. De tombola, waaraan fraaie prijzen ver bonden waren, was een succes. Al met al een avond, die zeer geslaagd genoemd mag worden. Tot ziens in juli, wanneer wij onze acht tiende busreis organiseren. W. F. C. van Otterloo secretaris 1. Heineken gespeeld 9 68 pnt 2. E.N.C.K 9 66 3. W.E.K 8 60 4. Sunlight 2 9 56 5. Smit I 7 53 6. Sunlight I 9 52 7. Shell I 9 51 8. FIGEE 8 50 9. Pelmolen 8 46 10. Smit 2 8 44 11. Shell 2 9 42 12. Shell 3 7 38 13. Wilton 7 31 14. Hudig Veder 7 27 De Geus Op zaterdagmiddag 7 december werd in de kantine het jaarconcert van het Hei neken Fanfarekorps gegeven. Dat Heineken echt wel trots mag zijn op dit korps is ook deze middag, die werd geopend door de heer Jonkers, lid van de adviescommissie, nog eens duidelijk bewezen. Voor de pauze speelden onze gasten, het 's-Hertogenbossche Muziekcorps, terwijl na de pauze het Heineken Fanfarekorps een aantal bekende en ook nieuwe num mers van hun repertoire ten gehore bracht. Vermeldenswaard zijn vooral de wijze waarop onze werknemer, de heer Rejon Molina met veel enthousiasme de castag netten hanteerde bij de vertolking van het „El Gato Montès" en de trompetsolo in Retraite Franjaise van Tini Kwaks. Het concert werd besloten met een ge zamenlijk optreden van Fanfarekorps en Drumband met een uitvoering van de Kingsway Mars, een daverend besluit van een succesvolle middag. 20 Een muziekkorps om trots op te zijn!

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 22