ES»» m» 25-jarig jubileum G.J. Stil UflrwraiirfTTa HEINEKEN in de eredivisie de 1 a. I KLM aistaan. befangsteUmg 3e tiidvak tvidvaK le tijdvak .entngsk petr. SCHEEP' 1,-aTneTlk® CHTVAArT bare radio werd overhan digd. Mevrouw Stil ontving als de onmisbare vrouw naast de Heineken man een fraai boeket bloemen. De heer Stil werd toegespro ken door de heren Kloppen burg, Jonkers en Rompen en uit deze toespraken kwam vooral naar voren de aan gename persoonlijkheid die velen in de heer Stil hebben gevonden en ook het feit, dat hij bij Heineken ver moedelijk de man is met de meest uitgebreide opleiding tot zijn huidige functie als horecavertegenwoordiger, namelijk zoals een der sprekers zei, een 25-jarige opleiding. Na het dankwoord van de heer Stil, dat hij richtte tot alle aanwezigen en in het bijzonder tot de heer Kloppen burg, de heer Kuikman en alle ande ren die op speciale wijze er toe heb ben bijgedragen, dat deze dag voor hem, zijn echtgenote en beide kinde- Zilveren jubilaris G. J. Stil (Den Bosch): uitgebreide opleiding tot horecavertegenwoordiger ren tot een bijzondere is geworden, bleef het gezelschap nog geruime tijd in het feestelijk versierde ontvangst gebouw bijeen. rvE DANKBETUIGING De feestelijkheden ter gelegenheid van mijn jubileum waren voor mijn vrouw en mij iets geweldigs en voor mijn kinderen een onver getelijke belevenis. Graag danken wij dan ook van harte allen die eraan hebben mee gewerkt deze dag voor ons tot zo'n fijne te maken. Fam. Stil Op 1 februari 1969 was het 25 jaar geleden dat de heer G. J. Stil, zoon van een Heineken agent te Arnhem, in dienst trad bij Heineken Rotter dam. In verband met het feit, dat 1 febru ari dit jaar op zaterdag viel, werd het jubileum feestelijk gevierd op vrijdag 31 januari jl. en wel in Den Bosch, onder welke vestiging de jubilaris nu ressorteert. Daar de heer Kloppenburg in ver band met het afscheid van de burge meester van Den Bosch niet aanwezig kon zijn, vond de gebruikelijke ont vangst door de directie geen door gang. Later kwam de heer Kloppen burg de heer Stil de gouden speld op steken en hem de bekende envelop overhandigen. Nadat de viering van dit jubileum op zeer geanimeerde wijze was ingezet vond om kwart voor vijf in het ont vangstgebouw een receptie plaats, tij dens welke de heer Stil namens het gehele personeel een prachtige draag- Degenen, die geregeld in hun krant de beursnoteringen volgen, zal het onlangs opgevallen zijn, dat Heine ken plotseling in de kolommen niet meer voorkwam. Geruchten over nieuwe fusies staken hier en daar reeds de kop op Ter geruststelling (in beide opzich ten): het fonds Heineken is niet ver dwenen uit de beurskolommen, maar letterlijk een plaats hoger geklommen, gepromoveerd naar de „eerste ru briek". Of, zoals men het in beurs- termen ook wel uitdrukt, Heineken is een „tape-fonds" geworden. Over de reden hiertoe vernamen wij van de Vereeniging voor den Effectenhandel het volgende. Door de fusie met Am- stel is Heineken op de beurs een groot fonds geworden. In de beurs handel werd het nuttig geacht niet meer twee aparte noteringen te geven, maar een doorlopende. Besloten is toen Heineken als een actief fonds te behandelen en te plaatsen bij de grote internationale fondsen. Als variant op de titel zou men kunnen zeggen: Heineken behoort nu tot de kop lopers! 14

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 16