HILVERSUM: NIEUW CENTRUM VAN BOWLING NEDERLAND Met het gooien van de eerste bal opende bur gemeester Platteel op 9 januari het nieuwe bowlingcentrum te Hilversum. Donderdag 9 januari 1969 was voor Bowling Neder land N.V. een grote dag. In Hilversum werd toen namelijk een zeer fraai Bowling Centrum aan de rij van reeds bestaande centra toegevoegd. Het horeca gedeelte is ondergebracht in een boerderijachtige omge ving; een prachtige zaal, die zeer geschikt is voor het houden van diners, recepties en partijen, completeert het geheel. Het Bowling Centrum heeft verder 9 bowling banen en een biljart. Het is weliswaar de kleinste van de door Bowling Nederland geëxploiteerde centra, maar wij geloven dat hier de uitdrukking „klein maar héél fijn" zeer wel op zijn plaats is. Nadat het welkomstwoord gesproken was door de direc teur van de vennootschap, de heer K. van de Rest, ge volgd door een toespraak van de president-commissaris van Bowling Nederland N.V., de heer A. Jiskoot en van de voorzitter van de Nederlandse Bowling- en Kegel federatie, de heer J. C. van Heek, gooide de burge meester van Hilversum, dr. J. P. Platteel, om 16.00 uur de eerste bal. In een zeer geestige speech dankte burgemeester Platteel Bowling Nederland voor het initiatief, dat er toe geleid had in het Gooi en met name ook in Hilversum een centrum te bouwen. Hij was ervan overtuigd dat, daar het Gooi met uitzondering van Loosdrecht op het gebied van recreatie weinig biedt, Bowling Nederland beslist geen spijt van deze investering zal krijgen. Tijdens de drukbezochte receptie werden er bijzonder enthousiast vele „strikes en spares" gegooid. Foto links: Dr. Platteel (rechts) en directeur Van de Rest: blij met dit bowlingcentrum. De bedrijfsleiding wordt gevoerd door de heren J. Stevens (rechts) en Ch. B. Mersmans. Foto onder: Een instructrice van een Haagse bowlingvereniging beproeft hier een van de banen. Bij het schrijven van dit stukje is de opening reeds enige tijd achter de rug en het is heel fijn geconstateerd te hebben, dat de belangstelling in Hilversum overeen komstig de uitspraak van de burgemeester geweest is. Het is ons opgevallen dat de keuken geweldig heeft ver kocht en dat alles letterlijk en figuurlijk in goede smaak gevallen is. Verschillende partijtjes werden reeds geboekt. Wij wensen Bowling Nederland veel succes en zien met belangstelling naar het volgende bowlingcentrum uit.

Vers van 't Vat | 1969 | | pagina 13