r 5 NAMENPUZZEL *Daet tt ock «*tee? DE PUZZELHOEK Dat de nieuwe puzzel, het „Aftrekraadsel", een dermate grote aftrek zou hebben, kon ik bij het ontwerpen ervan geenszins veronderstellen. Der halve is een dergelijke opgave in de toekomst zeker voor her haling vatbaar. Hoe gemakkelijk evenwel een puz zel veelal lijkt samengesteld, er blijft altijd wel een valluikje ergens openstaan. En voor ver schillende inzenders bleek dit bij het woord „oneerlijke handelaar", zijnde een matser. Een dergelijk iemand hoeft namelijk nog geen schurk of ploert te zijn, in welk geval het woord „patser" op zijn plaats zou zijn geweest. Na loting zijn de volgende win naars naar voren gekomen, te we ten W. M. Verbakei te Amster dam, G. J. Stil te Den Bosch en Vermeule te Rotterdam. Allen van harte! Hetgeen ik u voor de nieuwe maand wilde aanbieden is het pro- dukt van de inzending van twee trouwe Vers van 't Vat-lezers, die beiden ieder voor zich hun idee gevonden hebben in de Na menpuzzel. U wordt verzocht door omwisseling van de letters der namen, de daarin verborgen be roepen te vinden. Hartelijk dank mevrouw Agatz-Smit te Den Bosch en de heer H. van Zuylen te Am sterdam. Ik hoop dat uw voor beeld alom goede navolging zal vinden. De oplossingen ontvang ik gaarne uiterlijk 16 december a.s. te Am sterdam. En u weet het inmiddels: voor uw goede oplossingen worden wederom 3 cadeaubonnen van elk 7,50 beschikbaar gesteld; een aantrekkelijke prijs met de feest dagen in het vooruitzicht. Derhalve veel succes, veel geluk, maar bovenal veel genoegen. Keiler OPLOSSING AFTREKRAADSEL 1. Degelijk Gelijke D 2. Koster Korst E 3. Amber Amer B 4. Treden Drent E 5. Restant Natter S 6. Stakker Akkers T 7. Broeden Borden E 8. Makers Kamer S 9. Neet Een T 10. Beurt Bert U 11. Lagune Nagel U 12. Sproet Stoep R 13. Kerels Reeks L 14. Ampul Lamp - U 15. Piraten Parten I 16. Stola Atol - S 17. Steur Reus T 18. Kapoen Kopen A 19. Nadeel Lende A 20. Kolen Koel N 21. Stamper Matser P 22. Staren Ernst A 23. Dolen Node L DE BESTE STUURLUI STAAN PAL Wat zijn de beroepen van onderstaande dames en heren? Kees D. Ruitingen, Grave Stina de Strantte, Sas J Niek N W. Breker, Chaam Cilia Doopsteichs, Hessen Josante D. Kemat, Heer G. T. T Venneman, Goeree Trudi Leser, Ketel 21

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 23