m ONZE VERENIGINGEN FOTO- en FILMCLUB bezoek if expositie In een apart gedeelte van de dépendance werden de dia's vertoond. Onze tweede expositie was een succes! Hoewel de tentoonstelling niet ver plaatst is naar de oude schaftkamer en naar H.T.B., is zij door ongeveer tweehonderd personen bezocht en hebben vierentachtig bezoekers een waarderingsformulier ingevuld. Voor velen was het invullen van het formu lier een te zware opgave, omdat, zoals zij beweerden, alle foto's goed waren. De foto's waren niet voorgeselecteerd. Elk lid, zowel beginner als gevorder de, mocht zelf bepalen welke foto's hij graag tentoongesteld zag. De heer Wanschers opende op vrijdag 18 oktober de tentoonstelling. In zijn openingstoespraak zei hij onder meer: ..Het is jammer, dat een van de oprich ters van de club, de penningmeester de heer Frenks, door ziekte niet aan wezig kan zijn. Vanaf deze plaats wens ik de heer Frenks een spoedig herstel toe." Op zaterdag 26 oktober hielden we in de raadskelder onze sluitingsavond. Na het openingswoord door de voor zitter, de heer Dankloff, maakte de heer Van Puffelen bekend, welke foto's door de „leke-jury" als de aller beste waren beoordeeld. De heer J. van Roon jr., wiens foto de meeste punten vergaarde, mocht de wisselbeker in ontvangst nemen. Zijn foto en de volgende vier plaatsen kunt u op de volgende pagina be wonderen. Na de prijsuitreiking bleven we nog geruime tijd gezellig bijeen. De bloem stukken van de P.U.R. en van de zusterverenigingen gaven de raads kelder een feestelijk aanzien en een prima orkestje zorgde, dat de stem ming tot het einde erin bleef. Op de donderdag 31 oktober gehou den ledenvergadering is het bestuur in zijn huidige samenstelling opnieuw gekozen. Overzicht van een groot gedeelte van de tentoonstelling. Twee van onze Heineken paarden waren de „trekkers" voor de tentoonstelling, die in de dépendance gehouden werd. Na de expositie geopend te hebben, maakte de heer Wanschers, begeleid door voorzitter Dankloff, een rondgang langs de tentoonge steld© foto's. De belangstelling was groot.

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 18