Heineken AmRoBo wandelgroep door IJ-tunnel De gecombineerde Heineken wan delgroep met Den Bosch voorop bij het verlaten van de tunnel. Onder de vele duizendendie zaterdag 26 oktober van de ge legenheid al wandelend de /ƒ- tunnel in ogenschouw te nemen gebruik hebben gemaakt, was ook een gecombineerde Heine ken groep met deelnemers uit Amsterdam 15Rotterdam (9) en Den Bosch (12). Onze hoofdstedelijke vestiging, die (nog) geen wandelclub heeft, was, zoals u ziet, het sterkst vertegenwoordigd. De Rotte- damse afvaardiging werd ge vormd door uitsluitend wan delclubleden, terwijl Den Bosch tevens enkele nieuwe lingen in de gelederen had. Deze in betrekkelijk korte tijd tot stand gekomen „coproduk- tie" leverde een groep van zes endertig Heineken wandelaars op, die als geheel een uitste kende indruk maakte. De deel nemers zelf hebben aan deze openingstocht veel plezier be leefd. Een van de Rotterdamse wandelclubleden maakte daar van nevenstaand verslag. Red. werden wij op de bekende Heineken manier door een vijftiental wandelclubleden- in-spé ontvangen en ont haald op koffie met cake. Vervolgens klommen wij en bloc in de bus, die ons vlug en veilig naar de startplaats van de IJ-tunneltocht bracht. Reeds kort nadat wij van start waren gegaan doken wij de nieuwe tunnel in en kregen zo al wandelend en zingend de unieke gelegen heid een staaltje van het Nederlandse kunnen op het De AmRoBo wandelaars in de IJ-tunnel. Op zaterdag 26 oktober had den negen enthousiaste leden van de wandelclub Rotter dam zich om half elf bij de brouwerij verzameld. Precies op tijd kwam daar de „Hop bel" aan met twaalf leden van de Bossche wandelclub. Na elkaar spontaan begroet te hebben zetten wij geza menlijk de reis voort. Ons doel was de brouwerij in Amsterdam, waar wij om twaalf uur aankwamen. Hier nietend van een biertje of een glaasje Si-Si en heerlijke broodjes, nog enige tijd ge zellig napraten. De heer Hof hield een korte speech, waarin hij zijn be wondering uitsprak voor de wijze waarop de heer Van Rhijn in zo korte tijd, zoveel had weten te organiseren. De heer Leeflang zwaaide op zijn beurt bijzondere lof toe aan de jonge Amster damse deelneemstertjes, die zich op zo'n kranige wijze geweerd hadden. Na een slotwoord van de heer Van Rhijn ging het, omstreeks vijf uur, in de „Hopbel" weer op huis aan. Namens de deelnemers uit Den Bosch en Rotterdam wil ik de Amsterdammers nog eens danken voor de grandioze manier waarop zij ons onthaald hebben. Gezien de weersomstandigheden is een woord van dank aan de chauffeur van onze „Hop bel" voor de voortreffelijke wijze waarop hij ons deze dag vervoerd heeft zeker op zijn plaats. Het geheel was van dien aard, dat het voor herhaling zeker vatbaar is. Hk NASCHRIFT Ondanks de korte tijd van voorbe reiding was er van de zijde van de Amsterdamse personeelsleden grote belangstelling voor deze tocht. In dit verband zou het in teressant zijn te weten of er nog meer wandelenthousiasten zijn in onze Amsterdamse vestiging. Mag ik eens horen wie? L. Hof Het grootst in aantal waren de Amsterdammers, die hier onder hun stads wapen „Heldhaftig - Vastberaden - Barmhartig" voorbijtrokken. Rotterdam was met negen wandelclubleden vertegenwoordigd. gebied van weg- en water bouwtechniek te bewonde ren. Het enigszins mistige weer kreeg niet in het minst de kans de puike stemming, die er in onze gelederen heerste, te drukken. Om half vier bereikten wij, nog lang niet moe, de finish en werden vandaar wederom naar de brouwerij terugge bracht. Hier bleven we, ge

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 12