K.HARTOG DANKBETUIGINGEN AFSCHEID digde de heer Van Bakel een envelop met inhoud alsmede enkele cadeaubonnen, welk geschenk hij vergezeld liet gaan van de beste wensen voor de komende pensioen jaren. Amsterdam. Wie gedacht had, dat de afscheidsrecep tie van de heer K. Hartog op 1 oktober de terugslag zou ondervinden van het enerverende afscheid op de vorige dag, kwam bedrogen uit. Een gezellige schare be langstellenden was bijeen in 't Koolschip om het nog eens dunnetjes over te doen, an dermaal voor een van de oudgedienden. Ditmaal kon de heer Goos weinig stof putten uit het lijstje met personeelsgege vens, aangezien de heer Hartog gedurende ruim 43 jaar in één afdeling had ge werkt. Echter zo, dat hij in de loop der tijd wel alle afdelingen eens onder han den had gehad als timmer man. Hierbij was steeds naar voren gekomen de lief de voor het vak, hetgeen ook wel bleek uit de knut- selhobby. Daarnaast de hob by's vissen en het bespelen van kerkorgels, gaven wel de zekerheid, dat de vele vrije uren geen problemen zullen zijn. De heer Goos dankte de heer Hartog voor het vele goede werk en wen ste hem voor de komende tijd alle goeds. De heer Brouwer, chef bouwkundig onderhoud, gaf te kennen, dat hij weinig zou zeggen, aangezien hij bij het 40-jarig jubileum alles al had gezegd (bovendien weigerde de microfoon). Dit viel echter wel mee, want als een deskundige zegt: „Goede kracht, harde werker en goed vakmanschap", dan krijgen deze woorden bete kenis. Als je dan bovendien nooit uit de toon bent ge vallen, dan zijn bijzondere dankwoorden op zijn plaats, hetgeen dan ook prompt ge schiedde, terwijl mevrouw Hartog in de bloemetjes werd gezet. Namens de collega's sprak de heer Roose en vanwege vriendschapsbanden uit Noord begon hij met: „Beste Klaas". Spreker rele veerde een gedicht ter gele genheid van het 40-jarig hu welijksfeest van de heer en mevrouw Hartog, dat tot thema had: „Blijheid, verle den, heden en toekomst". Hij wist bovendien, dat de heer Hartog de laatste jaren naar dit ogenblik had toe- geleefd, zodat spreker er bij zonder mee was ingenomen, dat hij namens het personeel het afscheidscadeau mocht aanbieden. Dit bestond uit een elektrische boormachine met hulpstukken. Hij sprak daarbij de hoop uit, dat de heer Hartog deze hobby-set nog vele jaren zou mogen gebruiken. De heer Vos dankte voor de goede samenwerking in de tijd, dat zij nog veel met elkaar te maken hadden. De heer Hartog zelf bracht nog eens onder woorden dat hij met plezier en opgewekt heid had gewerkt. Hij dank- Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik gaarne mijn hartelijke dank be tuigen voor de vriendelijke woorden en het cadeaudie mijn afscheid op 30 augus tus j.l. tot een dag hebben gemaakt die wij niet licht zullen vergeten. Tevens ook nog hartelijk dank voor de belangstelling tijdens mijn ziekte. Amsterdam A. F. PICAVET Hierbij dank ik, mede na mens mijn vrouw, allen voor de stoffelijke en per soonlijke blijken van be langstelling ter gelegenheid van ons vijftigjarig huwe lijk. Deze belangstelling gaf mij als gepensioneerde het gevoel er nog steeds bij te boren. Rotterdam G. VERHULST Alle mensen die op vrijdag 27 september j.l. in 't Koel schip hebben willen komen om ter gelegenheid van mijn pensionering afscheid van mij te nemenwil ik hierbij, mede namens mijn vrouw en kinderen, heel hartelijk bedanken. Amsterdam M. H. DE JONG Heel hartelijk bedankt, gij allen, die tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en niet te vergeten ook nog daarna, zo prettig met mij hebt meegeleefd en voor de vele van u ontvangen atten ties in welke vorm dan ook. Nu ik alweer een aantal weken hele dagen werk, kan ik u zeggen, dat de moeilijkheden dank zij be kwame doktoren, bijzonder lieve verpleegsters en zeker niet in de laatste plaats te hartelijk voor de af scheidswoorden, de geschen ken en de bloemen. Zijn Leidsman dankte hij voor het behalen van deze mijl paal. L. H. mijn vrouw, geheel zijn overwonnen. Uw correspondent H. J. LEEFLANG Ook namens mijn vrouw en kinderen wil ik nogmaals zeggen: „Hartelijk dank voor alles, de belangstelling, de toespraken, de cadeaus en de bloemen op mijn af scheid, dat mede door de waardering en vriendschap, die daaruit spraken, is ge worden tot een onvergete lijke afsluiting van mijn Heineken tijd". Amsterdam G. SCHUTTER Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bedrijfslei ding, chefs en collega's voor de belangstelling en cadeaus ter gelegenheid van mijn afscheid. Rotterdam C. BEEKHUIJZEN Voor de belangstelling en de mooie geschenken ter gelegenheid van mijn af scheid op 1 oktober wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank betuigen aan chefs, collega's en allen, die ex tra hebben bijgedragen de ze dag voor ons te maken tot een, die wij niet licht zullen vergeten. Amsterdam K. HARTOG Voor de overstelpende be langstelling, die ik tijdens mijn ziekte zowel thuis als in het ziekenhuis mocht ondervinden, wil ik op de ze plaats gaarne, mede na mens mijn vrouw en kin deren, mijn hartelijke dank betuigen. Rotterdam A. LUSSENBURG Het afscheidscadeau namens het personeel voor de heer Hartog was een hobbyset, hem overhandigd door de heer Roose (1 oktober). 18

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 20