ren Van Houweninge en Kievits (R) met 6-2, 6-4. Het damesdubbel tussen Rotterdam (mej. Kleyngeld/ mevr. Kievits) en Den Bosch (mej. Schönberger mevr. Van Engelen) eindigde in het voordeel van de Rotter damse dames: 6-0, 6-1. Het is natuurlijk niet leuk om tegen je eigen brouwerij te moeten spelen. De mixed wedstrijd tussen mej. Vol- ders/Gischler (A) en mej. Schönberger Pelsmaeker (B) eindigde in een 6-2, 6-1 overwinning voor Amster dam. Tenslotte rest ons nog de mixedwedstrijd tussen Rot terdam (mevr.Kievits/Hoek stra) en Den Bosch (mevr. Van Engelen/Kop) waarvan de eindstand 6-2, 6-2 luidde in het voordeel van Rotter dam. Na de wedstrijden bleek, dat Amsterdam en Rotterdam beide vier partijen hadden gewonnen. Volgens het af gesproken systeem werd Rot terdam eerste, Amsterdam tweede en Den Bosch derde. Het is wel te hopen, dat op de volgende sportdag alle vestigingen met voldoende spelers speelsters komen, zodat er niet van elkaar ge leend behoeft te worden. Al met al was het toch een zeer geslaagde dag voor de tennissers, waartoe de zon veel heeft bijgedragen. De eindstand luidde: Amsterdam - Rotterdam 1-2 Amsterdam - Den Bosch 3-0 Rotterdam - Den Bosch 2-1 De biljarters in de sportzaal van de Quellijnstraac. BILJARTEN Tijdens de partijen in de sportzaal van de Quellijn- straat bleek al snel, dat Am sterdam zou gaan zegevieren. Van Dam (A), die zijn eerste partij tegen Rutten (R) in niet meer dan twaalf beurten won en ook zijn tweede, iets minder gemakkelijke partij tegen Broeren (B), in winst omzette, was een van de bes te spelers. j Ook Willemsen, Broer en Smit (allen A) wisten hun I twee partijen te winnen, j Hoewel Vogel (B) zijn par tijen heeft verloren van Both (A) en De Borst (R), heeft men kunnen genieten van het bijzonder mooie spel van deze biljarter. De Bossche spelers Van Do- dam, dat als laatste eindigde, gered. Zij wonnen twee par tijen. De Borst maakte te vens de hoogste serie (42 caramboles). Ook de series Diepe concentratie van de heer Willemse (A). remalen en Nuisen wisten I van Vogel (33) en Both (20) zowel hun Amsterdamse als I zijn zeker het vermelden Rotterdamse tegenstanders waard. De einduitslag: te verslaan. j Amsterdam-Rotterdam 12-4 De Borst en Kegge hebben Amsterdam-Den Bosch 12-4 tenslotte de eer voor Rotter-1 Den Bosch-Rotterdam 10-6 De dames Van Dijk (links) en Vol ders (A) in actie tegen Rotterdam. Op de voorgrond mej. Kleingeld. VOETBALLEN Op het voetbalterrein bij de Jaap Edenbaan werden drie voetbalwedstrijden gespeeld, elk van 2 x 30 minuten. Zich koesterend in het zon netje waren de supporters getuige van de suprematie van de Rotterdamse ploeg, die zowel Amsterdam als Den Bosch van het veld speelde. De eerste wedstrijd, tussen Rotterdam en Amsterdam, eindigde in een 4-0 overwin ning voor de Maasstede lingen. De score had onge twijfeld hoger kunnen zijn, als de Rotterdammers niet zo vaak onbeheerst naast of over hadden geschoten. De doelpunten werden gescoord door Vrooman, De Jong (2x) en Contein. Een spannend moment uit de wed strijd Rotterdam - Amsterdam. 11

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 13