af en toe warm van kregen. Een hoogtepunt uit deze wedstrijden was het heren- dubbel tussen Hoekstra/Kie- vits (R) en Aarts/Kop (B). Den Bosch verloor de eerste set met 6-2, maar kwam in de tweede set goed terug en won met 6-3 van Rotterdam. Hierdoor werd een beslissen de en zenuwslopende derde set noodzakelijk. De Rotter dammers konden het, on danks de keiharde service van Hoekstra, niet bolwer ken en verloren deze set met 6-4. Een nieuw Amsterdams kop pel op de baan vormden de dames Van Dijk en Volders. Zij slaagden er echter niet in, de dames Kleyngeld en Kievits (R) te verslaan en verloren met 6-2, 6-0. Mej. Van Dijk maakte dit later weer goed, door samen met mej. Spel het damesdubbel te winnen van Den Bosch, dat uitkwam met de dames Schönberger en Van Enge len (dezen speelden de ge hele dag voor Den Bosch, hoewel ze in Rotterdam werken). Mej. Spel moest samen met de heer Siemens wel het on derspit delven in de mixed tegen mej. Kleyngeld/Van Houweninge (R) en wel met 6-1, 7-5. De heer Siemens maakte dit op zijn beurt weer goed, door samen met de heer Gischler het herendubbel te winnen van Pelsmaeker/ Aarts (B) met 6-1, 6-2. Zij versloegen eveneens de he- Twee stappen vooruit, drie stappen achteruit De heren Aarts (I) en Kop. Den Bosch versus Rotterdam, v.l.n.r. de heren Zwaan (B), Fransen (R), Hofman (B) en Van Hoffen (R). boven gehaald werd, was dan nog zeer klein van stuk. Aan het einde van de wedstrijd bleek Rotterdam 24816 cm vis gevangen te hebben, gevolgd door Am sterdam met 217 cm en Den Bosch met 1761/2 cm. Smakman van Amsterdam ontpopte zich tijdens deze wedstrijd als een groot hen gelaar. Van de 217 cm nam hij niet minder dan 175 cm voor zijn rekening. De wedstrijd verliep in een prettige en sportieve sfeer, waarbij ook het prachtige weer een grote rol speelde. wedstrijd in de lunchkamer van de brouwerij. In de eerste ronde namen de Rotterdammers een voor sprong van 18 matchpunten ten, Amsterdam 101 punten en Den Bosch 74 punten. De eerste spellen van de vierde (en laatste) ronde be loofden nog een spannende finish, maar helaas moest deze ronde, met nog één spel aan iedere tafel te spe len, afgebroken worden, om dat het inmiddels half vijf geworden was. Dubbel jam mer, omdat de prijsuitrei king pas om zes uur begon. Ook de bridgers echter wer den in de gelegenheid ge steld van het Aalsmeerse bloemencorso, dat juist voor bijtrok, te genieten. Einduitslag: 1. Rotterdam - 115matchp. 2. Amsterdam - 97 matchp. 3. Den Bosch - 76 matchp. BRIDGE Om twaalf uur opende de heer Versteeg de bridge- Beeld uit de herendubbel Rotterdam - Den Bosch. V.l.n.r. de heren Hoekstra en Kievits (R), Kop en Aarts. De Rotterdamse bridge-dames mevr. Oosterbroek (I) en mevr. Kern nemen het op tegen de Amsterdammers Eibers (I) en Versteeg. op Amsterdam en Den Bosch, een voorsprong, waar van zij in de tweede ronde weer iets moesten prijsgeven. Na drie ronden was de stand: Rotterdam 113 pun TENNIS De tenniswedstrijden werden gespeeld in Buitenveldert in een stralende zon. zodat de spelers en speelsters het er 10

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 12