Onze vissers bij de Bijlmer Overzicht van het tafeltennissen in de sportzaal van de Quellijnstraat. Den Bosch eindigde op de derde plaats. Het werd bijzonder door de hoofdstedelijke klaverjassers gewaardeerd, dat de Rotter damse en Bossche spelers, op eigen verzoek, het zoge naamde Amsterdamse sys- voor alle klaverjassers een bijzonder plezierige dag is geworden. De einduitslag luidde: 1. Rotterdam - 38011 pt. 2. Amsterdam - 36176 pt. 3. Den Bosch - 33759 pt. Het Bossche team had in de nieuweling Van Grunder- beek een sterke speler, maar was als ploeg toch niet tegen de beide andere brouwerijen opgewassen. De winst voor Amsterdam kwam voor een belangrijk kwamen bleek al gauw dat, in verband met het zonnige weer en het heldere water, de vis het verstandig had ge vonden een veiliger heenko men te zoeken. Er werd dan ook bitter wei nig gevangen en wat er naar TAFELTENNIS Als vanouds verliep de tafel- tennisontmoeting in een leu ke, sportieve sfeer. Amster dam, dat met ruim verschil van de twee zusterbrouwe- rijen won, werd onbedreigd eerste. Bij de strijd om de tweede plaats heeft het er nog even om gespannen. Den Bosch werd, door met 6-4 van Rotterdam te ver liezen, uiteindelijk hekke- sluiter. Opmerkelijk was het goede spel van de veteraan Kok uit Rotterdam, die alleen van zijn jongere naamgenoot uit Amsterdam - op het nip pertje - verloor, maar verder al zijn partijen won. deel voor rekening van Meijer, die geen enkele ne derlaag leed. De uitslagen waren: Amsterdam - Rotterdam 8-2 Amsterdam - Den Bosch 7-3 Rotterdam - Den Bosch 6-4 HENGELEN In het kader van deze sport dag werd de hengelwedstrijd gehouden in het door de hengelsportvereniging Alles Eén" belangeloos ter be schikking gestelde viswater in de Bijlmer. Het was ech ter een ondiepe wetering, waar gemiddeld niet meer dan 60 cm water stond. Toen de vissers daar aan- en niet voor niets. weer de meeste punten binnengehaald, Amsterdam bleef eeuwige tweede en teem hebben gevolgd. Dit heeft er mede toe bijge dragen, dat deze sportdag Gezellige mensen nemen Heineken mee Veteraan Niemeijer (R) tegen zijn jongere collega Huissen (B). 9

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 11