BESCHERM DE JEUGD J. A. van Beek Afscheid \£,nkele wenken Bij zijn afscheid op 31 juli ontving de heer J. A. van Beek, voorman garagewerkplaats te Rotterdam, van zijn afdeling een grasmaaimachine. Na een diensttijd van bijna een halve eeuw nam op 31 juli de heer J. A. van Beek afscheid van de Rotter damse brouwerijgemeenschap. Met zijn volle achtenveer tig Heineken jaren is Koos van Beek een van de wei nigen, die op zo'n respectabel dienstverband kunnen terugzien. Hij begon destijds in de stal, maar stapte binnen het jaar over naar de garage. Vier jaar later kwam hij in de garagewerkplaats, die afdeling, die hij (de laatste achttien jaar als voorman) tot aan zijn pen sionering trouw zou blijven. Na de ontvangst door de bedrijfsleiding vond in de raadskelder de receptie plaats. Namens de heren Onderwater en Van Leen, die beiden tot hun spijt niet aanwezig konden zijn, sprak de heer Tiktak als eerste de heer Van Beek toe. In de weinige woorden lag veel waardering opgesloten; waardering voor het werk en voor de persoon van de scheidende voorman. De heer Verkerk belichtte de hoedanigheden van de heer Van Beek in diens vrije tijd. Als 'bijdrage' voor zijn tweede hobby (kamperen) bood de heer Verkerk een doos sigaren aan. Het personeel van de garagewerkplaats had de heer Notenboom afgevaardigd om het afscheidsgeschenk van de afdeling, een grasmaaimachine, te overhandigen. Nadat de heer Van Bakel namens de vakcentrales en de heer Hellewegen uit naam van het jubileumfonds hun geschenken hadden aangeboden, bleef men nog ge ruime tijd in geanimeerde stemming bijeen. Voor de belangstelling en de geschenken ter gelegenheid van mijn afscheid op 31 juli betuig ik gaarne, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's. Rotterdam J. A. VAN BEEK Ook namens mijn vrouw wil ik directie, bedrijfsleiding, bazen en collega's van de tapkelder en van andere afdelingen hartelijk danken voor de ondervonden belangstelling en voor de bloemen en cadeaus, die wij bij mijn 25-jarig jubileum mochten ontvangen. Rotterdam J. DE KRAAI Van de commissaris van politie te Amsterdam, mr. T. de Jong, ontvingen wij het verzoek bijgaande folder, waarvan de tekst voor zichzelf spreekt, onder de aandacht van onze lezers te brengen. Gezien de noodzaak van het steeds weer herhalen van de waarschuwing, geven wij aan dit verzoek gaarne gevolg. om kinderen te behoeden voor onprettige ervaringen i~lOaaróchuio kinderen voor het meegaan in een vreemd huis, park of bioscoop met een onbekende voor het aannemen van snoep, geld of een ander geschenk van een onbekende voor het boodschappen doen voor een onbekende (fB>eóckerm kinderen door hen nimmer zonder toezicht te laten spelen op zand- of andere terreinen door hen nimmer zonder toezicht op straat te laten bij duisternis ADVIESBUREAU TER VOORKOMING VAN MISDRIJVEN Gemeentepolitie Amsterdam Telefoon 62-156, toestel 345 15

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 17