>IE IS VI AARD BELOONDE IDEEËN V den uitgereikt voordat het voorgestelde idee in praktijk is gebracht, kan nog niet met zekerheid worden gezegd wanneer de trekking zal plaatsvinden. Er zal echter naar gestreefd worden de trekking uiterlijk in april 1969 te doen verrichten. De juiste datum en de wijze van trekking zullen nader worden bekendgemaakt. Houdt u niet afzijdig maar kijk in uw eigen omgeving of er iets te verbeteren valt. In de praktijk is nl. geble ken, dat vele werkwijzen en situaties juist door die genen, die hiermee dagelijks te maken hebben, kunnen worden verbeterd. Het idee hoeft niet ingewikkeld te zijn als het maar de weg aangeeft die tot verbetering kan leiden. Denk na. Wij rekenen op stapels ideeën. De speciale uitgave van het Ideeënbuscentrum van het NIVE die u tegelijk met dit nummer van Vers van 't Vat wordt toegezonden, kan u misschien behulpzaam zijn bij het zoeken naar ideeën. Onder de goede inzenders van de prijsvraag op de ach terpagina van deze uitgave wordt een bedrag van 100.verloot. Oplossingen met vermelding van uw motivering dient u vóór 1 oktober 1968 aan de Plaatselijke Ideeënbus commissie te richten. Door de plaatselijke ideeënbus te Amsterdam konden weer enkele beloningen worden toegekend en wel voor de volgende voorstellen; G. W. v. d. Meer, bottelarij: Verplaatsing van de sig nalering voor het aangeven van stagnaties op de pallet- invoerbaan naar het bedieningspaneel, waardoor stagna ties sneller worden aangegeven. Beloning 40, G. Mulder, bottelarij: Het aanbrengen van schotjes op de inloopgeleiders van de inpakmachines, waardoor minder breuk voorkomt. Beloning 25, A. J. Backer, public relations: Enige suggesties, waar door enkele decoratieve voorwerpen in de raadskelder beter tot hun recht komen en het aanbrengen van een gebruiksinstructie in de lift. Beloning 45,- Door de plaatselijke ideeënbuscommissie te Rotterdam werd de volgende beloning toegekend: A. L. van den Bergh, instrumentmakerij: Het met be hulp van afblaaslucht automatisch smeren van diverse pallen in de fustencolonne, waardoor het met de hand smeren is vervallen. Beloning 75, S-i/j 5

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 7