IN MEMORIAM Op 3 juni overleed onze oud werknemer, de heer J. H. VAN GIJLSWIJK in de leeftijd van 74 jaar. De heer Van Gijlswijk was van 10 maart 1915 tot 1 april 1959 werkzaam op onze brouwerij te Amsterdam. juni: H. I. Meeder, geslaagd voor het di ploma M.U.L.O. juni: A. J. Houtbraken, techn. ink., be haalde het M.U.L.O.-A-diploma juni: M.van Zon, tekenk. H.T.B., behaal de het diploma U.T.S.-wtb juni: J. H. J. v. d. Zande, tekenk. H.T.B., behaalde het diploma H.T.S.-wtb GEHUWD: Amsterdam: 3.5 J. A. Kienstra, verk.secr., met mej. A. A. M. Fugers 7.6 mej. J. A. N. v. d. Werff,verk.secr., met J. Leyen 8.7 mej. P. C. Eenhuizen, verk.secr., met O. Larsen Rotterdam: 22.5 mej. Ch. A. Clasquin,, versch., met E. G. Hughes 29.5 C. Smits, comm. d. huisverbr., met mej. R. W. M. Duffhues 29.5 U.S.A.F. Quaresma, legkelder, met mej. A. Visser 30.5 mej. P. C. Th. Eschbach, verk.secr., met E. H. W. Blanke 31.5 J. Holleman, interne dnst, met mej. J. Timmerman 6.6 A. Bohnen, emballage, met mej. J. F. Rupke 12.6 F. W. Simonis, bott., met mej. H. L. van Batenburg 18.6 W. L. Plaisir, techn. ink., met mej. A. S. M. v. d. Pijl 27.6 mej. W. L. Erkens, versch., met E. Snijder 10.7 mej. A. E. Huijsdens, deb.inform., met P. J. Visser Den Bosch: 14.5 mej. M. Commijs, telefooncentrale, met W. G. Rijkaart van Cappellen 31.5 W. M. Kreté, bott., met mej. L. A. de Laat 11.6 J. A. v. Santvoort, bott., met mej. J. C. W. M. v. d. Berg 12.6 H. A. M. J. v. d. Velden, lab., met mej. A. v. Eijndhoven GEBOREN: Rotterdam: 10.4 Louis, zoon van L. de Groot, leg kelder 16.5 Cornells, zoon van C. Timmers, centr. deb.adm. 18.5 Erica M. Q., dochter van ir. L. Th. M. Hiltermann, proj.bur. H.T.B. 20.5 Virginie E. S., dochter van drs. E. A. Olde Monnikhof, H.T.B. 20.5 Maria J. C., dochter van J. P. Vonk, kwal.dnst 30.5 Willem H., zoon van J. W. Groot, techn. opl. 13.6 Lucien A., zoon van A. Kristelijn, schildersw.pl. 14.6 Willy N. E., zoon van W. Gutlich, bott. 26.6 Elsbeth, dochter van ir. W. Heij, techn. opl. 22.6 Huibert L., zoon van J. C. Kreb., procestechniek 5.7 Franciska R., dochter van A. van 't Hof, centr. technol. dnst 5.7 Robertus F. A., zoon van A. J. Huisman, bott. Den Bosch: 15.4 Hendrikus, zoon van J. A. L. Herps, bott. 30.4 Simone, dochter van A. J. M. So- mers, huisverbr. 30.4 Antonius, zoon van J. T. v. d. Aker, vervoersdnst 17.5 Anna, dochter van M. W. Peeters, ziederij 19.5 Adrianus, zoon van P. A. v. d. Ak ker, legkelder 20.5 Isabel, dochter van J. J. Hanegraaf, bott. 21.5 Johanna, dochter van A. W. Tie- bosch, bott. 9.6 Johanna, dochter van H. A. F. Aarts, intern transp. 11.6 Marianne, dochter van Ch. v. d. Heyden, mech. werkpl. 17.6 Gerdina, dochter van A. L. v. d. Griendt, bott. 19.6 Nancy, dochter van G. H. M. de Wijs, bott. DE LEEFTIJD DER STERKEN In de afgelopen maand waren er verscheidene gepensioneerden, die hun tachtigste verjaardag mochten vieren. Het waren de heer G. A. van Rossum (Amsterdam) op 4 juli, mevrouw W. M. Voerman-van Gijlswijk (Amsterdam) op 6 juli, mevrouw H. Plat-Donkersloot (Rotterdam) op 11 juli en de heren G. Voogt (Amsterdam) op 18 juli en P. van der Laan (Amsterdam) op 20 juli. De heer R. J. van Breederode (Amsterdam) vierde op 6 augustus zijn tachtigste verjaardag, terwijl de heer J. C. van Akkeren (Amsterdam) dit heuglijke feit op 18 augustus hoopt te her- denken. Allen onze hartelijke gelukwensen! HUWELIJKSJUBILEA Op 3 juli herdachten de heer en mevrouw Mijzen (Amsterdam) het feit, dat zij 55 jaar ge leden in het huwelijk traden. De echtparen Van de Hoonaard (Amsterdam) en Deen (Rot terdam) vierden op resp. 24 juli en 1 augustus hun gouden huwelijksjubileum. De heer en me vrouw Polder (Rotterdam) hopen op 28 augus tus de vijftigste verjaardag van hun huwelijk te herdenken. Van harte gelukgewenstl DIVERSEVAATJES (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven in te dienen bij de redactie onder vermelding van naam, brouwerij, telefoon en/of huisadres). WONINGRUIL ROTTERDAM-AMSTERDAM. Aangeb.: Zonnige vierkamerwoning, 2 balcons, kl. hal, keuken en bergzolder, 2e etage (bo venste verdieping), huur f 19,p.w. Gevr.: Vierkamerwoning te Amsterdam. A. Grimme, Kerkhofstr. 32B, Rotterdam, tel. 010- 118298. WIE HELPT mij aan foto's (kaarten) van kleder drachten in binnen- en buitenland? Het verza melen van dit soort foto's is mijn hobby. Vooral op het gebied van BUITENLANDSE klederdrachten is het erg moeilijk ergens de hand op te leggen, terwijl er ook bijna geen literatuur over dit onderwerp is. Wie helpt mij of geeft mij een tip? - J. de Kraai, afd. tap- kelder, Rotterdam of Van Duyistr. 72A, Rotter- dam-7. BUITENLAND: Op 14 mei kwam mevrouw J. Ekkel- boom-Snel uit Kumasi naar Nederland voor een kort verblijf. De heer J. van Meel kwam op 14 mei met zijn gezin uit Kuala Lumpur met verlof in Nederland aan. Uit Lagos kwam op 21 mei ir. R. W. Welmers met verlof naar Europa. Na genoten verlof keerde de heer T. M. Zwart op 23 mei met zijn gezin terug naar Moundou. Eveneens op 23 mei keerde de heer L. J. Ooms terug naar Congo, thans ver gezeld van zijn gezin, dat enige tijd .in Nederland had doorgebracht. Op 1 juni kwamen de heren L. Muller en M. A. C. van Riet met hun gezin met verlof uit Lagos naar Nederland. Na een kort verblijf in Nederland keerde mevrouw M. T. Vink-Tettero op 1 juni met haar zoontje terug naar La gos. De heer D. A. Dupper werd op 5 juni tijdelijk uitgezonden naar Kaduna, zijn gezin volgde hem op 3 juli. Uit Surabaja kwam op 5 juni de heer C. D. M. Koopmans met zijn gezin met verlof naar Nederland. Na genoten verlof reisden de heer en mevrouw W. de Vries op 6 juni weer naar Brazzaville. Op 8 juni kwamen de heer H. Otter en zijn gezin met verlof uit Gisenyi. De heer H. Vonk vertrok op 12 juni voor een kort verlof uit Bukavu, op 25 juni keerde hij vergezeld van zijn gezin daarheen terug. Uit Kinshasa kwam op 13 juni de heer J. van Eerbeek met zijn vrouw met ver lof naar Nederland. Op 19 juni kwam de heer D. J. Ringor uit Bujumbura voor een kort ver lof naar Nederland. De heer J. Rosier verliet op 19 juni met zijn gezin Kaduna om met verlof naar Europa te gaan. De heer H. Schurink vertrok op 20 juni met zijn gezin naar Engeland, waar hij als Lager Brewer is gedetacheerd bij Whitbread-Luton. Op 21 juni reisde mevrouw W. E. M. van Staveren-v. d. Sande weer naar Free town. Uit Moundou werd op 27 juni de heer G. J. van Aalst overgeplaatst naar Lagos. Jhr. M. W. F. Boreel kwam op 29 juni met zijn gezin met verlof uit Lagos naar Nederland. Eveneens op 29 juni reisden de heer P. van Maarleveld en zijn gezin naar Europa om hier hun verlof door te bren gen. Ir. C. Scheltema en zijn gezin keerden na genoten verlof op 12 juni weer terug naar Freetown. 25

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 27