van onze verenigingen merking nemen dat er zeven nieuwe lingen meeliepen. Hoewel de twee Bossche deelnemers op de 50 km en een van de drie Rotterdamse deelnemers op de 30 km geplaagd werden door spierpijn en veel blaren, brachten zij het ook tot een goed einde. De enige Amsterdammer (50 km) heeft het niet verder kunnen brengen dan de tweede dag. Hij moest het helaas in Wijchen wegens teveel aan blaren opgeven. Tenslotte rest ons nog een woord van dank aan alle medewerkenden, waar bij we zeker de verzorgingsploeg van de Bossche Vierdaagse Vereniging een extra pluim op de hoed willen steken. C. T. De laatste loodjes voor ,de gentlemen van de Vierdaagse', fier in de pas. R.L.T.C. „Heineken" Dit jaar werd aan de zaterdagmiddagcompetitie deelge nomen met drie gemengde teams en een herenteam. De teams waren als volgt samengesteld: Heineken 1: (le klasse) mevr. Ch. M. Kievits-Scheffers, mej. J. M. Kleyngeld, H. van Houweninge en H. J. Kievits. Heineken 2: (2e klasse) mevr. M. Hoogenboom-van Putten, mevr. H. M. van Rigteren-Slop, J. Hoogenboom en J. B. Visser. Heineken 3: (3e klasse) mevr. K. Luijcx-Hill, mevr. A. Poot, mej. M. M. J. Schönberger, E. D. Hoekstra en W. F. N. Malcorps. Heineken 4: (le klasse) Herenteam: P. A. van Engelen, J. J. Fransen, A. J. Hoogenboom, H. H. W. Norp en M. van Willigen. Het totaal aantal behaalde punten in de zes gespeelde wedstrijden bedroeg: Heineken 1: 2 punten; Heineken 2: 0 punten; Heineken 3: 6 punten; Heineken 4: 4 punten. Voor het eerste en tweede team is deze competitie dus niet zo goed verlopen; volgend jaar zullen zij een klasse lager moeten spelen. Het derde team heeft eerst wat steken laten vallen; daarna kwam een krachtig herstel. Het herenteam heeft zich in de pas opgerichte 1 e klasse kunnen handhaven. Bravo! Het eerste team heeft een pechjaar achter de rug: de cijfers 32 waren magisch. Eenmaal werd met deze uitslag ge wonnen, de andere wedstrijden werden met 32 verloren. Het had net zo goed andersom kunnen uitvallen. Een woord van dank aan de heer Kievits, die de ondankbare taak had om de heer D. A. Dupper te vervangen, die inmiddels voor Heineken naar Afrika is vertrokken. Wij spreken gaarne de hoop uit, dat volgend jaar betere resultaten geboekt zullen worden en moedigen onze com petitiespelers thans reeds aan tot intensieve training. Het bestuur Reisvereniging Vers van 't Vat Op 6 juli heeft de reisvereniging Vers van 't Vat weer haar jaarlijkse bustocht gehouden, 's Morgens om half acht van de brouwerij vertrokken, reden we via Gouda, Haastrecht en Oudewater naar Zeist, waar koffie werd gedronken. Vandaar ging de tocht naar Apeldoorn om te gaan kijken naar het levende stukje wildernis, de safari. Vervolgens kwamen we in Amerongen, waar we onze tombola hielden. Via Oosterbeek en Berg en Dal keerden we weer terug naar Zeist, waar gedineerd werd. Ondanks de regen was het een geslaagde dag. We hopen al onze leden weer terug te zien op ons 18e jaarfeest, 21 sep tember a.s. W. van Otterloo, secr. 20

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 22