AFSCHEID J. WEBER M.N.C.VAN GOGH 25-jarig jubileum Op maandag 17 juni 1968 vierde de heer M. N. C. van Gogh van de interne dienst te Rotterdam zijn 25- jarig jubileum. Na de officiële ontvangst, waarbij de heer Van Rossem de jubilaris het gouden embleem opspeldde en hem namens directie en bedrijfsleiding dankzegde voor 25 jaar trouwe dienst, begaven de heer en mevrouw Van Gogh zich naar de kantine van het H.T.B.-gebouw. Daar overhandigde de heer Strijker, namens de oud-collega's van de tapkelder, en de heer Lussenburg, namens de collega's van de interne dienst, enkele jubileumgeschenken. Vervolgens werd de jubi laris toegesproken door de chef interne dienst, de heer Vriethoff. Deze had de hand weten te leggen op de bon, op vertoon waarvan de heer Van Gogh bij zijn indiensttreding in 1943 tegen betaling een paar klom pen had kunnen verkrijgen. Hetgeen destijds niet ge beurd scheen te zijn. Na 25 jaar werd deze zaak alsnog afgedaan: tegen afgifte van de bon en betaling van één cent ontving de jubilaris een paar kleurige souvenir klompen. De heer Smit, onder wie de heer Van Gogh zowel in de mouterij als in de legkelder gewerkt heeft, had veel waardering voor de capaciteiten en goede eigenschap pen van de jubilaris. Namens het jubileumfonds van de legkelder bood hij een fraaie ring aan. Met een kort dankwoord van de heer Van Gogh werd De heer Van Gogh, hier achter de tap kast van de bedrijfs kantine te Rotter dam, vierde op 17 juni zijn zilveren jubileum. het officiële gedeelte van de middag besloten, waarna men nog geruime tijd in opperbeste stemming bijeen- bleef. Laat (vanwege zijn werkzaamheden), maar niet te laat was de heer Gagesteijn, die namens de chauf feurs en de afdeling belading de jubilaris een doos sigaren en diens vrouw een flacon eau de cologne kwam aanbieden. Op 31 mei nam de Bossche brouwerijgemeenschap af scheid van een van haar werkers van het eerste uur, de heer J. Weber van de afdeling bottelarij. Nadat de heer Weber eerst met zijn echtgenote door door ir. Ten Bruggen Cate was ontvangen, volgde in de versierde kantine de afscheidsreceptie. Zowel de heer Ten Bruggen Cate als de heer Peet, chef bottelarij, belichtten in hun toespraak de Rotterdamse tijd van de heer Weber en de periode op de Bossche brouwerij. De heer Weber trad eind 1955 te Rotterdam in dienst De heer Weber toont zijn vrouw de door de heer Sikking namens de personeelsvereniging aangeboden kist sigaren; links hun dochter. en heeft op enkele weken na 12V2 dienstjaren. Onder dankzegging voor zijn inzet bood de bedrijfsleider na mens de directie het fotoboek aan en overhandigde mevrouw Weber een boeket bloemen. De heer Peet, sprekend namens het kader van de bottelarij, prees de ijver en werklust van de heer Weber, die ondanks dat zijn gezondheid de laatste tijd te wensen overliet, steeds zijn goede humeur bewaarde. Onder aanbieding van een kist sigaren „voor de eerste dagen" wenste de heer Peet hem nog vele rustige jaren toe. Namens het bottelarijpersoneel overhandigde de heer Marechal een bijzonder fraaie transistorradio, daar bij de wens uitsprekend dat de rustperiode, die nu was aangebroken, geen stille periode zou zijn. Daartoe zou het aangeboden cadeau enigszins kunnen bijdragen. Na het officiële gedeelte hebben velen van de gelegen heid gebruik gemaakt persoonlijk afscheid te nemen van de heer Weber. DANKBETUIGINGEN Gaarne wil ik, ook namens mijn vrouw, directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's en vrienden, alsmede de personeelsvereniging mijn hartelijke dank betuigen voor de belangstelling op mijn afscheidsdag. Dank voor de prachtige cadeaus en bloemen. Dank voor het begrip, waarmee men mij, eerst na mijn ongeval en later na mijn ziekte, in het bedrijf is tegemoetgekomen. Mijn tijd bij Heineken was een beste tijd. Allen hartelijk dank! Den Bosch J- WEBER Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne mijn hartelijke dank betuigen voor de belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum. Rotterdam J. B. VAN MEGGELEN Voor de belangstelling, de toespraken en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw, nog gaarne mijn dank betuigen. Rotterdam M. N. C. VAN GOGH

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 12