GESLAAGD VOOR HET E.H.B.O.-DIPLOMA Op 13 maart 1968 behaalden in Den Bosch de volgende personen het E.H.B.O.-diploma: De heren: E. Boulet, P. van Heugten, M. Heyse, J. Speelman, C. van Vliet en W. Wisse: de dames: A. van Bockel, M. Commijs, M. van Dartel, M. v. d. Heyden, L. van Hoeckel, A. Kaffener-Gerritse, J- Nuy, H. Sleutjes, M. v. d. Veer, I. Verheyen, J. M. A. de Laat, W. Louwers en M. Damen. In Rotterdam slaagden op 17 juni 1968: De heren: Ir. M. J. C. Büchli, J. Ferrée, G. J. Helmond, J. Holleman, F. H. J. Heijneman, S. M. Niemantsverdriet, A. N. Raadsen en G. Zwankhuizen; de dames: M. Andringa, I. M. de Bie, W. M. de Boer, M. Brouwer, E. A. P. M. Dickhoff, C. M. van Overdam J. M. J. Streuper en H. van der Weijden. Na afloop verzamelde iedereen zich in het ontvanggebouw, waar de heer Korthout een nabeschouwing gaf over het optreden van de E.H.B.O.-ers. Het ligt in de bedoeling in de naaste toekomst meer van deze gecombi neerde oefeningen te houden, waar door de paraatheid van de B.Z.B. en de E.H.B.O. nog verder wordt ver hoogd. Een vrolijke nabeschouwing op het terrein van de oefening. V.l.n.r. het plaatsvervangend hoofd van de B.Z.B., de heer Leenman, de bedrijfs leider ir. Ten Bruggen Cate en brandweer commandant Van de Luur met enkele van zijn mannen. De reddingsdienst droeg de slacht offers in snel tempo over aan de E.H.B.O.-ers, die intussen een ge wondennest ingericht hadden. Hier verleenden de ploegen, onder leiding van de heren Smetsers en Van Stip- pent, de eerste hulp in afwachting van verder transport van de slacht offers naar het ziekenhuis. De E.H.B.O. in zijn geheel stond onder commando van ir. Bremer. De leiding van de gehele oefening had de heer Hoogstraten, hoofd B.Z.B., Den Bosch. Hoewel de weersomstandigheden uitermate slecht waren, verliep de oefening volgens het van tevoren op gestelde tijdschema, zodat tussen het alarmsein en het eindsignaal nauwe lijks een half uur was verstreken. Reddingsdienst en brandweer in actie.

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 11