Jeugdrubriek onder redactie van rudie van eekert, hans jonkers, madeleen van eek, ad sinkeldam, greet de klerk, aart koopmans, els küper, dick van yperen, margöt vloemans, cor lange, irène verheyen, emmy bangma. HET HUU m\\m.\\ Vaardige handen hadden de raadskelder een vrolijk aan zien gegeven. Vier van de vijf geluidgeweldenaars in actie. zich terugtrekken in de dépendance cm daar in alle stilte een biertje te drinken. Om half een nam de Tee- Set afscheid met „Tea is famous in the whole wide world" en zo kwam aan deze avond een eind. We ge loven dat het een zeer geslaagde avond was, daar we na afloop veel enthousiaste reacties ontvingen. Wij danken in de eerste plaats de directie, die ons in staat stelde deze avond te organiseren en tevens danken wij de vele mensen, die hun medewerking aan deze eerste beatavond hebben verleend. Jeugdredactie, afdeling Rotterdam De dansvloer was zeer druk bezet. Momentopname tijdens het beatfeest. Op 26 april was er een beatavond voor alle personeelsleden onder de 24 jaar van Heineken Rotterdam. De raadskelder en de dépendance hadden voor deze gele genheid een ander aanzien gekregen door middel van gekleurde lichtjes, luchtbal lonnen, serpentines en dergelijke. De belangstelling voor dit jeugdfestijn was bijzonder groot, zodat de dansvloer, die niet al te ruim was, zeer druk bezet was. Menigeen zal dan ook aan het eind van deze avond wel last van pijnlijke tenen gehad hebben. De Tee-Set zorgde ervoor dat de juiste stemming er spoedig in kwam, want na een paar nummers al was iedereen druk aan 't shaken en swingen. Wie even zijn trommelvliezen wat rust wilde geven, kon

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 23