Personalia EERSTE HOCKEY-ONTMOETING HEINEKEN-AMSTEL Vrijdag 26 april jl. was het dan zover. Om ongeveer 18.15 uur begonnen op de H.I.C.-velden in Amstelveen de veelbesproken hockeywedstrijden tegen de Amstel- brouwerij. Luide aangemoedigd door vele enthousiaste supporters van beide zijden, streden de vier teams een bijzonder sportieve ontmoeting, waarbij het Bokbier- (heren)elftal duidelijk meer in het bier te brokkelen had dan het Stoutbier(mixed)elftal. De Bokken speelden namelijk gelijk (11) tegen het Toppers-elftal van Am- stel en lieten menigmaal een knap staaltje hockey zien, waar iedereen versteld van stond. Het enige Heineken doelpunt in deze wedstrijd werd na veel geharrewar voor het doel volgens een insider gescoord door de heer Siemens, volgens een buitenstaander door de heer Van Rossem en volgens de heer Goos door iedereen. De laatste vijf minuten van deze wedstrijd leken een complete kermis. Van alle kanten stroomden de spelers van het Flippers-elftal en van het Stoutbier-elftal het veld op om hun herenteam bij te staan. Het gevolg was dat er met 22 tegen 22 gespeeld werd, met behulp van een stuk of drie ballen. Tot scoren kwam echter nie mand. Het Stoutbier-elftal bracht het er tegen de Flippers heel wat minder goed af en verloor met A1. In de eerste helft hadden we nog een 10 achterstand weten weg te werken door een doelpunt van Willem van Maanen, maar in de tweede helft lukte praktisch niets meer en zagen de Flippers kans drie fraaie doelpunten te sco ren. Na afloop van de wedstrijden vond in het clubhuis de uitwisseling van de bekers plaats, hetgeen vergezeld ging van toespraken door de heren K. A. Houtzager van Amstel en de heer J. W. Beyen. De bekers waren echt niet de enige geschenken: vóór de wedstrijden werden namelijk tussen de spelers Am- steltegeltjes en buttons met „Geef mij maar een Heine- kus" uitgewisseld. Na de toespraken ging men nog een hele tijd door met onder andere nassi eten, bier drinken en een soort car naval vieren. Dat iedereen zich prima vermaakte was wel duidelijk. Al met al draaide het uit op een dol evenement, dat zeker voor herhaling vatbaar is, het geen waarschijnlijk in september zal gebeuren. Rest mij nog vooral Els Küper te bedanken voor alles wat ze gedaan heeft om deze wedstrijden doorgang te doen vinden, door als eerste contact met Amstel op te nemen om alles te regelen, evenals Irène Verheyen, die tot haar grote verdriet door ziekte afwezig was en tenslotte Anton Schipperijn, die, zonder dat iemand dat weet, een grote steen heeft bijgedragen tot het wel slagen van deze avond. M. v. E. Foto boven: Het Bokbiereiftal. Staande v.l.n.r. Pahud, Goos, Beyen, Vernooy, Jansz, Sie mens, Van Rossem, Westermann; gehurkt Doyer, Mollerus en Schipperijn. Foto rechts: Het Stoutbierelftal. Staande v.l.n.r. Hof (verzorger), Arendsen (scheidsrechter), Horst, Van Driel van Wageningen, Rens van Hoeckel, Margöt Vloemans, Van Maanen; ge hurkt Els Küper, Hof jr., Spiekerman, Madeleen van Eek, Woltering en De Haan. De jeugd in actie. Aanval op het Heineken (Bokbier)- doel, dat door Mollerus bekwaam werd verdedigd. Els Küper, Madeleen van Eek en Irène Verheyen danken alle speelsters en spelers hartelijk voor hun geweldige enthousiasme en moed. De heer Vernooy wensen wij van harte beterschap met zijn gescheurde enkelband. Amstel, langs deze weg proficiat met de gedeeltelijke overwinning. We hopen dat de return even plezierig voor jullie zal gaan als voor ons. De Bokken deden het best. IN ONZE DIENST TRADEN: Amsterdam: 1.4 R. E. Hinze, pers.dnst 1.4 drs. M. Bergmann, management pl. 1.4 mej. F. E. M. v. Kempen, export 1.4 mej. A. Visser, export 1.4 J. H. Prummel, huisverbr. 1.4 W. Schuitema, huisverbr. 1.4 J. Schouten, boekh. 1.4 W. van 't Hoogerhuys, centr. verk. secr. 8.4 mej. C. G. Tholen, controllersafd. Rotterdam: 10.1 J. Overgaauw, emball. 15.1 M. H. v. Aalst, emball. 29.1 W. de Koning, bott. 11.3 G. Bot, versch. 1.4 mej. J. M. Troost, pers.dnst Rm 1.4 mej. A. L. de Boer, versch. 1.4 J. Haverlag, huisverbr. 1.4 mr. A. T. J. Verkerk, jur. dnst 1.4 mevr. T. M. Wijers-Nowee, secr. adm. Ned. 1.4 M. G. Daams, H.R.C. 1.4 mej. C. A. Kassei, cpd 1.4 R. F. Dechering, techn. opl. 1.4 drs. Ph. G. Goossen, techn. opl. Den Bosch: 18.12.67 L. Verbeek, bott. 1.1 A. van Beurden, bott. 1.1 M. Kloet, bott. 1.1 L. H. van der Sterren, bott. 8.1 N. J. H. Stuiver, bott. 15.1 D. j. J. van Hoof, lab. 1.4 mej. M. Berens, verkoopsecr. 1.4 A. J. M. Somers, huisverbr. 1.4 W. Heikens, huisverbr. 1.4 P. Zwaan, bedrijfsbureau 1.4 W. H. Stolzenbach, int. dnst UIT ONZE DIENST TRADEN: Amsterdam: 31.3 mevr. A. H. Kamps-Gude, control lersafd. 31.3 mevr. V. Candido-Portolan, debi- teureninf. 31.3 mej. M. J. H. Rodi, export 31.3 mevr. G. M. Vlietman-Grim, verk. secr. 31.3 B. Hauwert, budgettering Rotterdam: 22.3 F. H. Pereira, bott. 29.3 M. P. Lima, bott. 29.3 L. C. A. v. Dam, mech. wpl. 31.3 mevr. E. G. van Breugel-Stolk, prod. ink. 31.3 mej. R. van Buuren, secretariaat HTB 31.3 mevr. L. Verroen-Koedood, c.t.d. 31.3 W. M. J. Zuydam, c.t.d. 31.3 R. in 't Veld, versch. 31.3 mevr. C. L. Kleijwegt-Luijendijk, boekh. 20

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 20