VAN ONZE VERENiGiNGEN NU ÉÉN PERSONEELSVERENIGING IN AMSTERDAM WANDELNIEUWS FOTO- EN FILMCLUB H.B.M. en H.B.B.A. gingen samen In Amsterdam, waar jarenlang twee verenigingen naast elkaar bestonden, te weten de Sportclub „H.B.M." en de Sport- en ontspanningsvereniging „H.B.B.A." met sinds 1950 de H.P.U. als overkoepelend orgaan, is men erin geslaagd tot eenheid te ko men. Op 1 april 1968 vloeiden de S.C. „H.B.M." en S. O. „H.B.B.A." samen tot de Personeelsvereniging „Heineken". Het bestuur, dat zitting zal hebben tot 1 januari 1971, is gevormd uit de be staande besturen van H.B.M. en H.B.B.A. Het is als volgt samenge steld: J. F. Stap, voorzitter; J. J. M. Hollander, secretaris/ vice-voorzitter; J. C. Smit, penningmeester en P. J. J. M. van Dam, H. Duiker, J. Keiler, F. C. Seger en F. de Vink, leden. Zij hopen in de komende jaren de nieuwe vereniging een hechte grondslag te geven. De contributie voor leden is vastge steld op 12,en voor dona teurs/donatrices op 6,per jaar. Wij hopen, dat alle Amsterdammers lid zullen worden. Voor nadere in formaties betreffende de Personeels vereniging „Heineken" wende men zich tol de secretaris. De voetbalontmoeting tussen de vier brouwerijen De Schaapskooi en Hei neken Den Bosch, Rotterdam en Amsterdam, die vorig jaar door De Schaapskooi zo voortreffelijk was georganiseerd, zal dit jaar in Am sterdam worden gehouden op het terrein van de v.v. Meerboys aan de Kruislaan (achter de Jaap Edenbaan). Wij verwachten vele supporters. Op de andere groene „velden" is een team, bestaande uit de biljarters K. J. Both, J. J. M. Hollander, J. A. Bak ker en W. Willemse, erin geslaagd de finale om het kampioenschap 2e klas se libre van het district Amsterdam van de K.N.B.B. te bereiken. Wij ho pen van harte dat straks de biljartver eniging „Heineken" als kampioen ge noemd zal worden en dat dit team door zal kunnen dringen tot het gewestelijk kampioenschap. Amsterdam, 11 april 1968. J. J. M. Hollander Openingsmars 9 maart. Voor de openingsmars van het wandelseizoen had deze keer de Wandelkring Rotterdam haar start bureau gevestigd in de kantine van de speeltuin Crooswijk, van waaruit een wandelroute (15 km) was uitgezet door het Kralingse Bos en omge ving. Een aardige tocht en een uitste kende gelegenheid om na vier maan den rust je benen weer eens flink te kunnen strekken. Sleutelstadmars 23 maart. Leiden was het doel van on ze eerste reis buiten Rotterdam. De Sleutelstadmars leidde ons vanuit een nauwe steeg in het centrum door het oudste gedeelte van de stad en ver volgens langs de Haarlemmertrek vaart naar Rijnsburg. Door de zeer sterke wind kostte het ons veel moei te op de weg te blijven. Tijdens de welverdiende rust in Oegstgeest was dan ook een kop warme erwtensoep een welkome consumptie. Door de mooie omgeving van Oegstgeest gin gen we weer richting Leiden waar om kwart over vijf het einde kwam van de eerste 20 km-mars van dit seizoen. Trainingsmars 30 maart. Voor de eerste trainings mars ten behoeve van de Vierdaagsë- deelnemers hadden we het evenals vorig jaar weer dicht bij huis gezocht en zo waren wij te gast bij Olympia in IJsselmonde. Onder zeer gunstige weersomstandigheden vertrokken we om kwart over tien van de Boven straat. Via Bolnes, Slikkerveer, Rid derkerk, H.I. Ambacht en Oosten- dam kwamen we om half twee in Rijsoord aan, waar we buiten op een terras een warme hap verorberden en voor zover nodig onze voeten lie ten verzorgen door onze nog steeds actieve, 70-jarige medetippelaar, broeder De Bruin. Vervolgens ging het naar Heerjansdam en via Baren- drecht en Reyeroord arriveerden we om kwart over vijf bij het startbu reau. Deze tocht van 35 km was een goede training en al hadden enkelen blaren opgelopen, er waren gelukkig geen uitvallers. CT De foto-van-de-maand april was van P. W. de Graaf, wederom één van onze junioren. Deze foto vertoont wel enige gelijke nis met de vorige foto-van-de-maand, vrouwenbenen zijn wel in! Ook bij deze foto zijn de storende elementen weggelaten. Hier is echter niet met een schabloon gewerkt, maar de maker heeft reeds bij de opname rekening gehouden met een eenvou dige beeldopbouw. Op zondag 5 mei houden we onze eerste puzzelrit, waarvan we in het volgende Vers van 't Vat verslag ho pen te doen. 18

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 18