C.A.F. BOSKEMPER T. VERSCHOOR Afscheid Afscheid Vrijdag 29 maart 1968 ging voor de heer C. A. F. Boskemper de bel voor de laatste ronde op de brouwerij. Karei, zoals velen hem mochten noemen, sloot hiermee een 43-jarige periode af, die rijk was aan goede herinneringen op velerlei gebied. Ver scheidene sprekers getuigden hiervan en steeds was enige weemoed merk baar. Oprechtheid, inzet van de ge hele persoon en sportiviteit waren steeds onderdelen van de afscheids woorden. De heer Goos bracht dit van toepas sing op het werk van de heer Bos kemper, dat zich voor het grootste deel in de technische sector had „af gespeeld". Naast dit werk had hij, als één van de oprichters van de sport club H.B.B.A., ook op dit gebied wel zijn steentje bij gedragen. Namens de brouwerij dankte de heer Goos hem hier hartelijk voor en wenste hem nog vele voorspoedige jaren, waarbij hij de overtuiging uitsprak dat de vrije tijd geen problemen zou opleveren. De heren Wijnands en Van Essen waren als tegenwoordige, respectie velijk vroegere chef nog directer be trokken geweest bij de werkzaam heden van de heer Boskemper. Dit bleek met name uit enkele herinne ringen, die werden opgehaald. Voor de vele goede jaren brachten beide sprekers dank, terwijl de heer Wij nands het afscheidscadeau aanbood, bestaande uit een diplomatentas ge- Bij zijn afscheid van de Amsterdamse brouwerij ontving de heer Boskemper (r.) onder meer een brandweerbijl als onderpand voor de medaille, die hem als lid van de bedrijfs brandweer door de heer Hof in het voor uitzicht werd gesteld. vuld met sigaren, terwijl mevrouw Boskemper bloemen werden aange boden. Namens de bedrijfsbrandweer, waarvan de heer Boskemper vele jaren een zeer gewaardeerd lid was geweest, stelde de heer Hof een me daille in het vooruitzicht. Als onder pand kreeg de heer Boskemper alvast een brandweerbijl aangeboden. Daar na kwam de boksperiode aan bod, gerepresenteerd door de heren D. de Jong, voormalig instructeur van de heer Boskemper en erevoorzitter van de Nederlandse Boksbond, district Noord-Holland, en B. Kneppers, oud Nederlands kampioen vliegge- wicht en leerling van de heer Bos kemper. Uit hun woorden bleek dat na de actieve periode van de heer Boskem per zelf, waarbij hij tweemaal kam pioen van Nederland werd in het middengewicht, hij als instructeur de kampioenen uit zijn mouw had ge schud. Na de uitgebreide herinne ringen die beide sprekers ophaalden, boden zij een staande asbak als af scheidscadeau aan. De heer Van der Horst belichtte weer een andere activiteit van de heer Boskemper, namelijk het kla verjassen. Met waarderende woorden voor de goede clubgeest in de ver eniging „Bosboom" bood spreker een assortiment sigaren aan. Tot slot sprak de heer Boskemper de woorden, die hieronder zijn ver meld in een persoonlijke dankbe tuiging. LH Dankbetuiging Hiermede wil ik, mede namens mijn vrouw en zoon, mijn hartelijke dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's (ook van de be drijfsbrandweer) voor de belangstelling, de toespraken en de cadeaus ter gelegenheid van mijn afscheid. Ook degenen buiten Heineken die ertoe hebben bijgedragen, dat deze dag voor mij onvergetelijk werd, wil ik langs deze weg gaarne ook danken. Amsterdam C. A. F. Boskemper maart met pensioen. Eind 1957 in dienst gekomen, werkte hij vijf jaar in de bottelarij, waarna hij gedwon gen werd het wat kalmer aan te doen. In verband daarmee vond het af scheid bij hem thuis plaats. De brou werij was daarbij vertegenwoordigd door ir. Den Hond, mevrouw Atzema en de heer Ruivenkamp. Behalve de heer en mevrouw Verschoor waren hun beide zoons, hun schoondochter en kleinzoon aanwezig, alsmede de heer Huizer, die ook tot de familie behoort. Het gezelschap werd gecom pleteerd door de heer Dahlhaus. Aan het einde van de zeer geanimeerde afscheidsbijeenkomst bracht ir. Den Hond namens directie en bedrijfs leiding de heer Verschoor dank voor hetgeen deze in de jaren, dat het hem gegeven was actief werkzaam te zijn, voor de brouwerij had gedaan. Na een betrekkelijk korte periode in actieve dienst bij de brouwerij te Rotterdam werkzaam te zijn geweest, ging de heer T. Verschoor op 29 Het afscheid van de heer Verschoor (r.) werd besloten met woorden van dank door ir. Den Hond namens directie en bedrijfsleiding over gebracht. 16

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 16