DE 100 ste CONFERENTIE IN LUNTEREN eekhoorn Frontaanzicht van hotel ,,De Eekhoorn", het conferentie-oord in Lunteren. Met zijn allen in de tuin vóór het hotel. mm Reeds een aantal jaren worden in hotel „De Eekhoorn" in Lunteren, dat onder meer door Heineken als conferentie-oord wordt gebruikt, meerdaagse bijeenkomsten gehouden voor functionarissen uit verschillende geledingen van het bedrijf, zowel uit Amsterdam, Rotterdam als Den Bosch. Deze bijeenkomsten worden georganiseerd door de afdeling op leiding en vorming, die onlangs, van 21 tot en met 24 april, haar honderd ste conferentie hield. Het conferentie-oord werd op 19 sep tember 1961 in gebruik genomen. In de afgelopen jaren is Lunteren een begrip geworden. Een begrip voor een eigen centrum, waar groepen func tionarissen van hoog tot laag bijeen kwamen en komen om met elkaar van gedachten te wisselen en voor gelicht te worden over eigentijdse be- drijfsproblemen. Een ontmoetings plaats, waar de deelnemers elkaar le ren kennen en met elkaar over ge meenschappelijke onderwerpen kun nen praten. Sinds de ingebruikneming in 1961 woonden vele functionarissen de ver schillende conferenties bij. Dat ge De deelnemers aan de honderdste conferentie in de nieuwe ruimte, die onlangs in gebruik is genomen. beurde tot 1967 onder de stimuleren de leiding van drs. J. W. N. de Lange, destijds hoofd van de afdeling oplei ding en vorming, thans hoofd van het statorgaan management planning, waarvan genoemde afdeling deel uit maakt. Drs. De Lange was op 24 april aanwezig om een gedeelte van de honderdste conferentie mee te ma ken. De twaalf deelnemers aan deze honderdste ontmoeting waren, zoals gewoonlijk, afkomstig uit verschillen de sectoren van onze maatschappij. Onder leiding van drs. B. J. M. de Vos. hoofd van de afdeling opleiding en vorming, verdiepten zij zich in het onderwerp leidinggeven. Drs. J. H. Ruijsch van Dugteren, adviseur voor perso neelsbeleid te Zeist, verleende aan deze conferen tie zijn medewerking. De eigenaars van het hotel, de heer en mevrouw Rot, aan wier goede zorgen de honderden deel- nemers-sinds-1961 zeer plezierige herinneringen bewaren, boden op de tweede dag van deze hon derdste conferentie een feestelijk diner aan. Drs. De Vos dankte de heer en mevrouw Rot voor deze geste en sprak zijn erkentelijkheid uit voor de goede verstandhouding, die er in de loop der jaren tussen „De Eekhoorn" en Heineken is ge groeid. In de daarna volgende speeches van de deelnemers werd het belang, dat de conferenties voor Heineken hebben, nog eens onderstreept. De heer en mevrouw Rot, die vanaf 1961 de Heineken gasten voor treffelijk verzorgd heb ben, daarbij van tijd tot tijd geassisteerd door hun dochter.

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 10