HET NIEUWE CENTRALE MAGAZIJN 1. Buitenaanzicht van het centrale magazijn in zijn nieuwe behuizing. Links de ingang naar de balie, waar de reclamegoederen worden uitge geven. Direct rechts daarvan het perron voor de ontvangst van de bulk goederen. Daarnaast het nieuwe kantoor (Villa 'Verkerk'). Rechts op de foto ziet u nog de kleine, elektrische vorkheftruck, die overal in het magazijn, op alle verdiepingen, voor het transport van goederen wordt gebruikt. 2. Kijkje in het ruime en zonnige kantoor. In het voorste deel vindt de administratie van de binnenkomende goederen plaats. V.l.n.r. de heren J. Goedegebuure, J. Verkerk, chef van het magazijn, en F. F. Camerling. 3. In het achterste gedeelte van het kantoor worden de uitgaande goe deren boekhoudkundig verwerkt. V.l.n.r. de heren J. J. A. Limpens, A. G. Meyer en W. Michel, voorman. 4. Beneden vinden we onder meer het magazijngedeelte, waar de re clamegoederen binnenland zijn opgeslagen. In het gehele magazijn zijn stellingen toegepast van een nieuw type met in hoogte verstelbare vakken. 5. De inpakafdeling, waar op dat ogenblik de heren H. Haage (I.) en F. Huyer bezig waren. 6. Op de tweede verdieping bevindt zich het magazijn voor de tech nische materialen, dat dag en nacht bezet is. Achterin ziet u het loket voor de afgifte van materialen en goederen ten behoeve van de bot telarij. Op de eerste verdieping is het magazijn voor de opslag van het reclame materiaal, dat in de exportgebieden wordt gebruikt. De verdiepingen zijn onder meer te bereiken via twee liften, waarmee de bulkgoederen vervoerd worden. Ook de vorkheftruck maakt van de liften 4 gebruik. mmm

Vers van 't Vat | 1968 | | pagina 6